Cadbury به کوچک شدن اندازه Wispa طلا و دو طبقه میله اما قیمت باقی می ماند همان

Cadbury اعلام کرده است که از آن خواهد شد کاهش اندازه برخی از محبوب ترین آن میله شکلات در تلاش برای کمک به مقاب

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Cadbury اعلام کرده است که از آن خواهد شد کاهش اندازه برخی از محبوب ترین آن میله شکلات در تلاش برای کمک به مقابله با چاقی.

شرکت شیرینی سازی که متعلق به Mondelēz بین المللی گفت که دو طبقه و Wispa میله های طلا به فروش می رسد در multipacks را در اندازه کاهش می یابد به طوری که آنها حاوی کمتر از 200 کالری است. اما کوچکتر میله هنوز هم همان هزینه.

افزایش و Bournville کلاسیک میله های فروخته شده در multipacks نیز تحت تاثیر این تغییر که Cadbury پیش بینی را از بین بردن 10bn کالری از بازار انگلستان است.

در بیانیه این شرکت گفت که امیدوار است این تصمیم را ارائه می دهیم مشتریان بیشتر در بخش گزینه های کنترل و بخشی از تعهد خود را به همه Cadbury میله شکلات فروخته شده در multipacks زیر 200 کالری در پایان 2021.

"لیست قیمت این محصولات را نمی توان تغییر در این زمان. قیمت گذاری خرده فروشی همچنان در خرده فروش صلاحدید" سخنگوی Cadbury گفت.

این اولین بار نیست شیرینی گروه کاهش حجم از محصولات آن است.

ماه گذشته Cadbury اعلام کرد که این امر می تواند کاهش اندازه وعده شکلات میله که محبوب در میان کودکان به کمتر از 100 کالری در پایان این سال است. Fudge, olaasm و Chomp میله در میان کسانی که در حال حاضر ساخته شده کوچکتر است.

لوئیس Stigant انگلستان مدیر عامل در Mondelēz بین المللی گفت: بقال آن را "رویکرد مناسب از نظر کمک به پدر و مادر کنترل کالری زمانی که مایل به درمان کودکان خود را".

"ما می دانیم ما باید بازی بخشی از ما در مقابله با چاقی و متعهد به انجام این کار را بدون به خطر انداختن بر انتخاب مصرف کننده," او گفت:.

"تمرکز بر بخش کنترل به رسمیت شناخته شده است به عنوان یکی از موثر ترین راه های کمک به مردم تعادل مصرف کالری خود را."

در سال 2018 این شرکت نیز راه اندازی لبنی شیر میله که شامل 30 درصد قند کمتر به عنوان بخشی از صنعت تلاش ها برای مقابله با چاقی بحران است.

هفته گذشته گزارش شد که انتظار می رود که دولت برای معرفی یک کاهش وزن کمپین در سراسر بریتانیا در تلاش برای آماده سازی این کشور برای موج دوم ممکن است از coronavirus.

این حرکت به عنوان "جنگ علیه چاقی" می آید پس از مطالعات نشان داده اند که Covid-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر افرادی که اضافه وزن دارند.

داده ها از بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد که تقریبا دو سوم از بزرگسالان در حال طبقه بندی شده به عنوان اضافه وزن یا چاق بودن در هنگام اندازه گیری شاخص توده بدن (BMI) متریک.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد ارتباط بین اضافه وزن یا چاق بودن و کوروناویروس در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن