Wilfried Zaha گزارش 50 حساب های رسانه های اجتماعی بیش از نژادپرستی پس از افشای سوء استفاده از 12-year-old boy

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wilfried Zaha نشان داده است که او مجبور شد به گزارش 50 حساب های رسانه های اجتماعی پس از لحاظ نژادی شدید در اوایل این ماه و می گوید: او از ترس به خود نگاه کنید پیام های مستقیم به دلیل آنچه آنها باشد.

کریستال پالاس و ساحل عاج فوتبالیست شده و هدفمند با مقادیر زیادی از لحاظ نژادی پیام های توهین آمیز پس از تبدیل شدن به یک حرفه ای نشان داد نژادپرستانه پیام ها و تصاویر است که او فرستاده شد قبل از باشگاه های لیگ برتر بازی برابر استون ویلا در اوایل این ماه. West Midlands Police پس از آن دستگیر a 12-year-old boy در ارتباط با این حادثه شده است که در زیر منتشر شد بررسی است.

اما با وجود آگاهی از سوء استفاده او از دریافت و گزارش آن را از طریق لیگ برتر جدید اختصاص داده شده از سیستم آنلاین برای برخورد با نژادپرستی زاها ادامه داد: برای پیدا کردن خود را در معرض پیام ها بر اساس رنگ پوست خود را.

"حتی پس از من گزارش سوء استفاده از 12 سال پیر من گزارش 50 حساب" زاها گفته سی ان ان.

"و من دلیل مورد آزار قرار گرفته پس از این چیزهای که من کردم و قبل از این مثل چه اتفاقی می افتد پس از آن حساب می شود مسدود شده است ؟

"سپس آنها فقط یک راست بعد از. من احساس می کنم با همه چیز است که ما در زندگی انجام همه چیز را با ما ثبت نام برای ما به برخی از مرتب کردن بر اساس ID پس چرا همین کار را با Instagram? چرا که ممکن است همین کار را با توییتر؟"

زاها می خواهد شرکت رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Instagram و Facebook به انجام بیشتر برای محافظت از کاربران از انواع سوء استفاده و امید به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به تغییر این بدان معناست که افراد دیگر در معرض چنین ebay روش های ناشناس نژاد پرستی.

"من تا به حال نژادی, سوء استفاده, همه زندگی من, اما آن چیزی که در حال حاضر من یک پلت فرم که در آن من احساس می کنم اگر من می تواند یک تغییر را امتحان کنید" اضافه شده زاها که 1m followers on Instagram و 888,000 پیروان در توییتر.

"برای فوتبالیست مثلا در Instagram است و حتی سرگرم کننده برای ما هر بیشتر. شما در حال لذت بردن مشخصات خود را به دلیل هر بار که من می ترسم حتی نگاه کردن به من پیام های مستقیم هر بیشتر به دلیل آن می تواند با هر چیزی.

"من حتی نمی توییتر در گوشی من هر بیشتر به دلیل آن است که شما در حال رفتن به گرفتن برخی از سوء استفاده است."

زاها امیدوار به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به جلوگیری از راه سیاه و سفید فوتبالیست ها را هدف قرار (رادیو فردا)

27-year-old ابراز شوک در آموزش آن است که 12 ساله دستگیر شده بود در رابطه با پیام های نژادپرستانه که او دریافت کرد در حالی که کاخ مدیر روی هاجسون حمایت باشگاه آکادمی محصول به استفاده از موقعیت خود به موفقیت را در مورد آن تغییر زاها اذعان می کند او می خواهد به انجام است. اما داشتن در زمان حال به فکر می کنم در مورد این حادثه او گزارش نسبت به شروع ماه زاها باقی می ماند و در از دست دادن برای درک اینکه چگونه کسی که خیلی جوان می تواند قادر به استفاده از چنین نژادپرستانه زبان.

"چگونه یک دختر 12 ساله حتی فکر کردن در مورد آن ؟ که در آن است که نفرت از آمده است؟," او اضافه شده است.

"من درک می کنم او یک 12 ساله و این غم انگیز است که آن را a 12-year-old, اما شما باید پاسخگو برای چیزهایی که شما می گویند.

"چیزهای که شما به من گفت: نمی خوای فقط" آره شما سیاه این...' این Ku Klux Klan. من حتی نمی دانم در مورد چیزهای که در سن 12."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن