بودجه و لوایح پس انداز اضطراری: چگونه از نظر مالی خودتان را کنترل کنید برای یک coronavirus رکود

تیاو coronavirus همه گیر شده نه تنها باعث هزاران مورد مرگ و میر از جمله بیش از 50 ، 000 در انگلستان به تنهایی

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

تیاو coronavirus همه گیر شده نه تنها باعث هزاران مورد مرگ و میر از جمله بیش از 50 ، 000 در انگلستان به تنهایی نیز موجب شده در سراسر جهان بحران اقتصادی با افزایش بیکاری و کاهش دستمزدها و کاهش رشد کسب و کار.

در 13 مه, دفتر ملی آمار و ارقام نشان داد اقتصاد انگلیس قرارداد خود را در سریعترین سرعت پس از بحران مالی 2008 و در طول سه ماهه اول سال 2020 است. بیکاری و آمار و ارقام منتشر شده 16 جولای نشان داد 650,000 کمتری از مردم در انگلستان حقوق و دستمزد در ماه ژوئن نسبت به ماه مارس است.

ما نمی خواهد می دانم که تا تابستان اگر انگلستان به طور رسمی در رکود – مشخصات فنی طبقه بندی شده به عنوان یک متوالی انقباض در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به مدت شش ماه یا بیشتر – از آنجا که آمار و ارقام سه ماهه دوم منتشر شد در ماه اوت است.

اما در حال حاضر روشن در سراسر کشور مستند تا به حال تاثیر بسیار زیادی در اقتصاد با بسته شدن کسب و کار ، کاهش هزینه و کارکنان مجبور به کار از راه دور. کارشناسان گفته اند که رکود اقتصادی دیگری خواهد بود برای جلوگیری از.

نه به ذکر 7.5 m کارگران در بریتانیا در حال حاضر شده است furloughed از شغل خود و با تکیه بر 80 درصد دستمزد از دولت - که صدراعظم Rishi Sunak تایید در 12 مه در حال حاضر هزینه دولت £10bn.

آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای گرفتن سهام از امور مالی خود را و مطمئن شوید که شما در بهترین موقعیت ممکن برای مقابله با این انتظار می رود رکود در افق.

تنظیم و چوب به بودجه

ساخت و چسبیده به بودجه مهم است که بدون توجه به آنچه شرایط خود را, اما به خصوص در آب و هوای اقتصادی نامشخص.

ایجاد یک لیست از هر خروجی به شما هزینه داشته باشد. شروع با پرداخت منظم مانند وام مسکن خود را و یا اجاره قبوض آب و برق, مواد غذایی, خرید و اشتراک.

و سپس اضافه کردن یک هزینه و کسانی که از پرداخت سالانه مانند تلویزیون گواهینامه و ماشین و خانه و زندگی منظم هدیه به اعضای خانواده و مراقبت از کودکان و یا فعالیت های اوقات فراغت.

اگر شما مدیون پول مانند کارت های اعتباری و وام های شخصی و یا تامین مالی قرارداد شامل این بیش از حد.

هنگامی که شما در کل شما می توانید این مقایسه به میزان درآمد شما در هر ماه. این به شما نشان دهد که چقدر شما باید یدکی چقدر شما به طور بالقوه می تواند با قرار دادن در کنار پس انداز و یا اگر شما صرف بیش از شما کسب و نیاز به قطع برای تنظیم این.

کاهش هزینه های خود را در هر کجا که ممکن است

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای کاهش اما یکی از ساده ترین این است که با تعویض خانواده خود صورتحساب.

اکثر شرکت ها با تکیه بر مشتریان نه تعویض هنگامی که یک قرارداد پس از اتمام به صورت خودکار و نورد آنها را بر روی قیمت بالاتر. در حال حاضر زمان برای بررسی زمانی که شما آخرین تغییر کرده و برای دیدن اگر وجود دارد یک معامله ارزانتر در دسترس است.

این امر در بسیاری از لوایح از جمله انرژی, تلویزیون, پهنای باند, تلفن و بیمه. اگر شما در حداقل مدت قرارداد شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه برای ترک اما این هنوز هم می تواند کمتر از کلی صرفه جویی از تعویض به یک معامله ارزانتر است.

بررسی چند وب سایت مقایسه کنید و ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن یک قیمت بهتر. اگر شما روشن باشد در حالی که صرفه جویی قابل توجهی می تواند. برای مثال شما می توانید ذخیره کنید تا £280 فقط در لوایح انرژی خود را با توجه به مقایسه سایت MoneySuperMarket.

شما نمی توانید خود را تغییر دهید آب ارائه دهنده اما آن را به ارزش چک کردن اگر یک متر آب می تواند به کاهش صورتحساب خود را – رایگان وجود دارد ماشین حساب در مصرف کننده شورای آب سایت.

اگر شما نیاز به پول اضافی در حال حاضر نیز زمان قطع هر گونه هزینه های غیر ضروری.

Takeaways لباس و اشتراک همه می توانند قربانی تا زمانی که شما به عقب بر گردیم در مسیر. لغو Netflix و Amazon Prime, برای مثال, شما می تواند صرفه جویی £170 در حالی که خلاص شدن از یک غذای آماده در ماه می تواند شما را در اطراف £240 بهتر است بیش از یک سال است.

ساخت یک صندوق پس انداز اضطراری

اضطراری پس انداز گلدان است مفید باشد به خصوص در زمان نامشخص است. داشتن بین سه و شش ماه خود را به طور منظم حقوق و دستمزد ایده آل است اما هر چیزی که شما می توانید دور کمک خواهد کرد.

این بافر معنی است که اگر حقوق و دستمزد خود را می افتد و یا شما را مجبور به پرداخت هزینه برای چیزی پیش بینی نشده مانند دیگ شکسته, شما می توانید با استفاده از پول و نمی خواهد که به در تکیه بدهی.

این مقدار به طور کامل بستگی به شرایط خود را. برای کسانی که با بدهی های بزرگ آن ممکن است بهتر است به یک صندوق اضطراری و تمرکز بر قرار دادن پول بیشتر نسبت به پرداخت گران بدهی.

برای کسانی که با پول برای قرار دادن دور, نرخ بهره پایین در حال حاضر اما هر مقدار که شما می توانید کمک خواهد کرد. اول مستقیم بانک HSBC و M&S بانک برای مثال پرداخت 2.75 درصد در یک حساب پس انداز به طور منظم به شما اجازه قرار داده و دور تا 300 پوند در هر ماه.

شما می توانید پول بیشتری به دسترسی آسان یا نرخ ثابت حساب پس انداز اما بهترین نرخ در حدود 1.2 درصد و 1.9 درصد به ترتیب برای این.

هدف بدهی و آن را بیشتر مقرون به صرفه

اگر شما در حال پرداخت نرخ بهره بالا نگاه کنید و ببینید اگر شما می توانید انتقال بدهی بر روی یک کارت ارزان تر. وجود دارد 0 درصد تعادل انتقال کارت در دسترس است و اگر شما پذیرش برای یکی از شما می توانید پرداخت بدهی در سرعت سریع تر.

قبل از شما درخواست استفاده رایگان از واجد شرایط بودن ردیاب چنین به عنوان یکی از MoneySavingExpertبه ببینید که کارت شما به احتمال زیاد پذیرفته شود.

به طور مشابه اگر شما فقط پرداخت حداقل مقدار پرداخت آن را به شما بسیاری دیگر به آن روشن است. استفاده از یک ابزار رایگان برای دیدن چقدر سریعتر شما می توانید بدهی روشن – اگر شما پول در دسترس است.

استفاده از تکنولوژی برای کمک به شما در مسیر باقی بماند

نگه داشتن در بالای پول خود را شده است هرگز آسان تر به لطف متعدد و ابزار و برنامه های وب سایت و انتقالها در دسترس است.

بیشتر بانک ها را به نسخه خود را از این. سار بانک و Monzo برای مثال هر دو نرم افزار که به شما اطلاع هنگامی که پول می رود, تجزیه و تحلیل هزینه های خود را و اجازه دهید به شما در تنظیم کوتاه مدت و بلند مدت اهداف پس انداز.

با استفاده از وب سایت های مانند TopCashBack برای پول خود را در خرید و Hotukdeals برای تخفیف و معاملات نیز می تواند کمک به کاهش هزینه های.

مطمئن شوید که شما ادعا تمام مزایای موجود برای شما

وجود دارد تعداد زیادی از کمک در دسترس برای کسانی که مبارزه و بسیاری از اقدامات جدید معرفی شده اند که به طور خاص کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

از کودک از مزایای بازنشستگی اعتبارات این مهم را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن همه کمک شما واجد شرایط برای.

استفاده از یک وب سایت مانند Turn2Us کنید که مزایای شما می تواند گرفتن و چگونه به آنها اعمال می شود.

اگر شما در حال تلاش برای گرفتن در بالای بدهی های خود را با شما تماس ملی بدهی خط تلفن در 0808 808 4000 دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 8 بعد از ظهر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن