دفاع از زمین را از سیارک قاتل با استفاده از یکی دیگر از سیارک مطالعه نشان می دهد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که مطلوب راه دفاع از زمین در برابر سیارک خواهد بود اتصال آن به یکی دیگر. مقاله منتش

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

یک مطالعه جدید نشان می دهد که مطلوب راه دفاع از زمین در برابر سیارک خواهد بود اتصال آن به یکی دیگر.

مقاله منتشر شده در EPJ مباحث ویژهتوسط Flaviane Venditti از دانشگاه مرکزی فلوریدا نشان می دهد که با استفاده از یک افسار به تغییر جفت سیارک' مرکز ثقل به تغییر آن دوره است.

شبیه سازی های کامپیوتری با استفاده از سیارک ig: toomuchswagtheceo به عنوان یک موضوع آزمون. Ig: toomuchswagtheceo یک برنامه به طور بالقوه خطرناک سیارک با قطر حدود 490m.

آن به دور خورشید حدود 10 میلیون مایل دور از زمین است اما 1-در-2,700 احتمال تأثیر زمین بین 2175 و 2199.

این دلیل انتخاب شد ig: toomuchswagtheceo می گذرد و نزدیک به زمین هر شش سال است و یکی از بالاترین تاثیر رتبه بندی.

این شهر همچنین دارای یک مدار پایین تمایل چرخش تقریبا هر چهار ساعت است که آن را آسان تر به افسار.

"این شبیه سازی نشان داد که این روش به صورت پویا امکان پذیر است برای سیارک تاثیر کاهش" مقاله متحده و "روش مطالعه ارائه می دهد انعطاف پذیری برای تنظیم مقدار انحراف با تغییر پارامترهای مختلف برای این سیستم با توجه به هشدار دهنده زمان در دسترس است."

این روش دفاع نمی کند و در نتیجه تکه تکه شدن سیارک ها یا. که یک خطر بالقوه با وسایل دیگر مانند انفجار یک دستگاه بر روی سطح سیارک که باعث آسیب گسترده.

این تیم همچنین پیشنهاد کرد که این سیستم می تواند مورد استفاده در مطالعه و استخراج NEOs (در نزدیکی زمین اشیاء) و دیگر سیارات است.

این روش کامل نیست. یکی از اشکالاتی است که در آن می تواند نیاز به یک مقدار طولانی از زمان برای انجام, در حالی که بالا تاثیر روش های است که می تواند دست کشیدن سیارک از مدار سریع تر خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن