برایتون در مقابل نیوکاسل زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برایتون تبعید هر طولانی لیگ برتر سقوط ترس توسط سنگ زنی با تساوی بدون گل در خانه نیوکاسل به تضمین ایمنی.

انگلیس کنترل و اختیار در برابر Magpies اما هیچ یک از طرفین به طور جدی تهدید به شکستن بن بست در طول یک دور روبرو می شوند که تا به حال مجزا پایان فصل احساس.

Seagulls شده اند به خوبی قرار داده شده برای گسترش خود را بالا پرواز ماجراجویی به یک چهارم کمپین یک شماره از هفته اگر چه مدیر گراهام پاتر تا به حال با استواری جشن بقا تا این که ریاضی خاص.

دوشنبه شب بن بست منتقل پاتر مردان هفت نقطه روشن از 18-استون ویلا قرار می گیرد که دارای دو لامپ باقی مانده به پایان اجرای سه پی در پی صفحه اصلی ضرر و زیان است.

Leandro Trossard و آدم وبستر رفت و نزدیک به یک موفقیت برای میزبان در حالی که دوایت گیل و جایگزین اندی کارول تلف نیوکاسل را بهترین فرصت توسط هر یک از عنوان کردن هدف از گوشه و کنار.

برای 13th قرار داده Magpies در این مبارزه نقطه مانع آنها رنج متوالی ضرر و زیان برای اولین بار از ماه مه سال 2018 است.

برایتون بودند در Amex ورزشگاه زیر قابل توجهی خانه شکست به منچستر سیتی, لیگ قهرمانان لیورپول و منچستر یونایتد که در آن آنها اذعان 11 بار در کل.

کمی وجود دارد نشانه ای از خود دفاع بودن نقض طی یک حادثه نیمه اول در ساسکس آفتاب.

نیوکاسل دروازه بان مارتین Dubravka تولید معمول صرفه جویی از انگلیس کاپیتان لوییس غوطه دادن و بلژیک جناح Trossard در حالی که انگلیس حافظ متیو رایان باقی مانده تست نشده.

Magpies شده بود با هدف قرار دادن یک نیم پایان کمتر از سه هفته پیش.

دوایت گیل تا به حال یک فرصت خوب برای نمره (2020 استخر)

اما آنها را تحمل کرده اند ناخواسته در اواخر فصل رکود در میان نصب صدمه مشکلات طولانی مدت تصاحب عدم قطعیت و ادامه گمانه زنی ها در مورد آینده مدیریت استیو بروس.

پس از پیروزی 1-0 در ساوتهمپتون فقط قبل از مستند و thumping مبارزه بورنموث 4-1 در شروع ماه بازدید کنندگان امیدوار بودند در بازگشت به ساحل جنوبی خواهد بی درنگ شکوفایی خود بیمار بخت و اقبال.

مهاجم گیل حال نیوکاسل تنها شانس از افتتاح 45 دقیقه از رفتن به پشت بام خالص از جونجو شلوی گوشه در زمان اضافه شده است. Ryan شد و در نهایت مجبور به عمل شش دقیقه پس از راه اندازی مجدد هنگامی که او تبدیل به دور یک تلاش کم از میگوئل Almiron.

برایتون شکست نخورده بودند در حالیکه در پنج لیگ برتر جلسات با مخالفان خود را. آنها تا به حال به صبر کنید تا 76th دقیقه دیگر چشم از هدف زمانی که وبستر thumping درایو از راه دور بود و نوک بیش از Dubravka.

نیوکاسل می توانست ربوده پیروزی چهار دقیقه از زمان اما پس از افزایش فوق شین دافی از مت Ritchie گوشه سابق انگلستان مهاجم Carroll کارگردان نزدیک خود-محدوده هدر گسترده ای از چپ پست به عنوان ناامید کننده مسابقه به پایان رسید همه مربع است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید