Cloud Mars Arsia Mons Volcano
عکس های اعتباری: ESA/GCP/UPV/EHU بیلبائو
عجیب و غریب, نازک دراز ابر به تازگی به نظر می رسد بیش از 12.4 مایل بالا Arsia Mons آتشفشان در مریخ. آن را ساخته شده از یخ آب و در حالی که آن ممکن است نگاه مانند دود plume مرتبط با فعالیت های آتشفشانی آن جریان هوا است که به طور مستقیم تحت تاثیر آتشفشان 'بادپناه' شیب و یا غیر باد رو به سمت. ابر می تواند تا رسیدن به 1118-مایل در ظهر و عکس بین ژوئیه 17-19 توسط نظارت تصویری دوربین (VMC) در مریخ اکسپرس که در حال مطالعه سطح مریخ از مدار 16 سال گذشته. ادامه مطلب برای یکی دیگر از تصویر و اطلاعات بیشتر.


Elongated Cloud Arsia Mons Volcano Mars
یک سل (روز مریخ) است که تنها کمی بیش از یک روز زمین در 24 ساعت 39 دقیقه و 35 ثانیه در حالی که یک سال شامل 668 sols یا حدود 687 روز است. در اوایل صبح در جنوب solstice این زودگذر ابر رشد می کند و برای حدود سه ساعت به سرعت محو دوباره فقط چند ساعت بعد.

فروش
LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)
  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

ما شده اند در حال بررسی این پدیده جذاب و انتظار برای دیدن یک ابر فرم در اطراف در حال حاضر. این طویل ابر اشکال هر سال مریخی در طول این فصل در اطراف جنوب انقلاب و تکرار برای 80 روز یا حتی بیشتر پس سریع روزانه چرخه. اما ما هنوز نمی دانیم اگر ابرها همیشه کاملا موثر" گفت: Jorge هرناندز-Bernal, دانشجوی دکتری در دانشگاه باسک (اسپانیا) و نویسنده سرب از مطالعه مداوم.