دری Girls فصل 2 ممکن است به طور تصادفی منتشر شده Netflix یک سال تمام در اوایل

Netflix بکشد اتفاقی انتشار سری دو از دری دختران ممکن است یک سال تمام در اوایل. انواع تأييد سخنگوی Hat Trick که

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

Netflix بکشد اتفاقی انتشار سری دو از دری دختران ممکن است یک سال تمام در اوایل.

انواع تأييد سخنگوی Hat Trick که Netflix حذف شده نشان می دهد با توجه به در جریان حقوق. پلت فرم ندارند و حقوق به انتشار برنامه در انگلستان تا سری سه برای اولین بار.

با توجه به همه گیر شده است وجود دارد و تاخیر در فیلمبرداری سری سوم ایرلندی کمدی. آن می تواند حداقل یک سال قبل از سری دوم بازگشت به Netflix بکشد.

سری دوم از طنزهای دری دختران اضافه شد به Netflix انگلستان در 9 جولای قبل از حذف شدن فقط چهار روز پس از.

حساب توییتر برای Netflix بکشد انگلستان و ایرلند ارسال شده برای ارتقاء به نسخه جدید: "دری دختران S2 در حال حاضر در Netflix بکشد اگر شما به دنبال بهانه ای برای تماشای دوباره آن را."

طرفداران بود سریع متوجه غیر معمول زمان نشان می دهد حذف. "کاملا عجیب و غریب است که فصل دو از دری دختران ناپدید شده خاموش Netflix" خواندن یک صدای جیر جیر. "من می دانم که Netflix بکشد به طور منظم حذف و تجدید محتوا [اما] آن معمولا برگ های آن کمی طولانی تر از 4 روز!!!"

کاربران دیگر نشان داد که سری ناگهان در دسترس نیست در حالی که آنها mid-stream. "آیا کسی می تواند لطفا به من بگویید چرا دری girls فصل 2 حذف شده از netflix بکشد در حالی که من در وسط یک قسمت چند ساعت پیش!!!!!!!!!" خواندن یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Netflix انگلستان و ایرلند اصلی تبلیغاتی ارسال شده به روز رسانی به عنوان خوانده شده: "به روز رسانی: به نظر می رسد مانند ما بودند کمی زود با این یکی تا به حال به فصل دو را در حال حاضر. ما به شما اجازه می دانم زمانی که آن را به آینده را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. در عین حال آن را در دسترس در حال حاضر در تمام 4."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب