بورنموث مقابل تاتنهام نتیجه: ور رد گیلاس اواخر کلوم Wilson برنده در بن بست

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام خواهد دوباره باید شکایت با VAR پس از آنها محروم بودند روشن مجازات در 0-0 قرعه کشی در بورنموث که هیچ کاری نمی کند برای هر دو طرف جاه طلبی های این فصل است.

پس از دیدن یک Lucas Moura هدف رد ور رسمی مایکل الیور در هفته گذشته از دست دادن در شفیلد یونایتد الیور بود دوباره مردی که حکم داد که هری کین نشده بود تحت فشار قرار دادند در اوایل بازی.

اسپرز را در زیر پر عملکرد است که لطمه می زند و خود را در هفته بیستم لیگ برتر امید, عدم به یک شات در هدف در کل مسابقه و سرنوشت فصل خود و اینکه آیا آنها می توانید واجد شرایط برای اروپا در حال حاضر به وضوح لولا در روز یکشنبه دربی شمال لندن.

بورنموث که از دست آدام اسمیت به تند و زننده ضربه به سر, به پایان رسید, یک اجرا از چهار شکست متوالی پس از راه اندازی مجدد و آنها می توانست سه امتیاز اما کلوم ویلسون هدف رد شد توسط الیور بعد از جاش پادشاه گرفته شده است.

آنها باقی می ماند سه امتیاز از ایمنی و چهره واقعی مبارزه برای حفظ خود در لیگ برتر وضعیت

تاتنهام را اریک Lamela (L) vies برای توپ با بورنموث را Jefferson لرما (خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را در حال حاضر به خوبی شناخته شده است که خوزه مورینیو نیست Oliver بزرگترین فن با یک حیله گر حفاری ساخته شده پس از هفته گذشته مسابقه پرتغالی نشده اند ممکن است کاملا شاداب که همان مقام بود در انجام وظیفه در Stockley پارک.

آن زمان تنها چهار دقیقه برای الیور به نام به عمل و او دوباره حکومت در برابر اسپرز.

این بار او را تکذیب کرد و آنها را از آنچه مانند نگاه روشن مجازات زمانی که کین بود تحت فشار قرار دادند و در بازگشت توسط پادشاه در یک گوشه.

داور پل Tierney بی حرکت شده و الیور تصمیم به دخالت داشتن دیده می شود تکرار.

اسپرز انجام داده اند می تواند با تونیک از اوایل آسانسور به عنوان آنها رفت و به outplayed توسط یک بورنموث سمت مبارزه برای زندگی خود را.

گیلاس بودند واضح حقه باز و گرسنه و آنها را مجبور به بازدید کنندگان خود را به مقدار زیادی از دفاع هر چند را تهدید نمی کند Hugo Lloris’ هدف است.

تنها صرفه جویی در Lloris مجبور شد به یک تکاپوی کم توقف برای حفظ تاریخ و استانیسلاس’ کم تلاش.

اسپرز شد کاملا بی دندان رفتن به جلو با تمام طرف محکوم به یک “متوسط” در داخل نیمه خود را در باز کردن 45 دقیقه.

آن را مجبور مورینیو به دو تغییرات در نیمه وقت, با Tanguy Ndombele آورده بازگشت از تبعید در آینده فقط برای دومین بار پس از راه اندازی مجدد همراه با پسر Heung-min

ویلسون به چالش کشیده است توسط سیسوکو (گتی)

بازی بود موضوع را به مدت طولانی نگه دارید تا در اوایل نیمه دوم به عنوان اسمیت زدم شد پس از یک هوایی چالش با بن دیویس. او نیاز به هشت ساعت از درمان و ترک زمین بر روی یک برانکارد و با ماسک اکسیژن.

اسپرز’ تغییرات کمک به آنها را تبدیل به بیشتر از یک تهدید هر چند آنها نمی زیادی ایجاد توسط راه روشن شانس به عنوان آنها فاقد کیفیت در زمینه های کلیدی.

اریک Lamela را انداخت هدر که زیرفشار گسترده بود و خود را تنها لحظه ای از وعده با وجود وارد شدن به خوبی در حمله به مواضع.

هر چه در رئال مادرید سوء ظن در مورد الیور ور رسمی آمد به سمت خود نجات در 90 دقیقه است.

Callum ویلسون و پا زدن های سقفی در بر داشت گوشه پایین اما این آمار پادشاه دست در راه در و الیور رد آن را.

Lloris بعدی بود که فرد برای نجات تاتنهام در دقیقه پنجم از 12 اضافه شده در فرانسه دروازه بان شتافت به بلوک هری ویلسون تلاش پس از بورنموث رو به جلو در بر داشت فضا را در پست دور

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>