توییتر هک: چه چیزی را در مورد این حمله سایبری که آمار همه از Kanye West به باراک اوباما

توییتر شده است آمار احتمالا بزرگترین رخداد در تاریخ خود با این حساب هر کس از Kanye West به باراک اوباما گرفته

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

توییتر شده است آمار احتمالا بزرگترین رخداد در تاریخ خود با این حساب هر کس از Kanye West به باراک اوباما گرفته به ارسال پیام های مشابه.

توییت آموزش به کاربران برای ارسال بیت کوین به یک آدرس خاص در غلط قول می دهم که آنها را دریافت خواهید کرد بیشتر از آن را به عقب بازگشت. چنین cryptocurrency کلاهبرداری محبوب هستند در توییتر – اما هرگز در انجام چنین دیدنی مقیاس قبل از.

همه تحت تاثیر قرار توییتهایی نظر می رسد که فرستاده شده توسط تایید حساب خود را که از آنجا تا به حال پست های حذف شده و ورود امن یک بار دیگر. اما این هک می تواند مفاهیم پایدار برای هر کسی که با استفاده از این سایت.

توییتر اذعان کرده است که حمله نمی شد هر حساب خاص اما نه خود سیستم. هنگامی که هکر به دست آورده بودند دسترسی از طریق کسی که با این نسخهها کار در توییتر به نظر می رسد آنها قادر به ارسال به حساب.

همچنین گفت که هکرها می تواند انجام دیگر اقدامات مخرب و یا به دست آورد در غیر این صورت دسترسی به اطلاعات خصوصی. آن را نداد چه کسانی اقدامات و یا این اطلاعات ممکن است و پیشنهاد کرد که آن را نمی خواهد می دانم که تا زمانی که تحقیقات بیشتر انجام شده است.

اما کارشناسان امنیتی اشاره کرده اند که این مقدار پول در اصلاح از طریق بیت کوین کلاهبرداری نسبتا محدود است که این حمله احتمالا تا به حال توانایی به انجام مراتب مخرب تر و گسترده اقدامات است. برخی از آنها حتی پیشنهاد کرد که cryptocurrency بخشی از این هک استفاده شده است می تواند به عنوان یک حواس پرتی برای هر هدف دیگر حمله کرده بود.

آن است که واقعیت اما این بدان معناست که این هک به طور بالقوه می تواند باعث مشکلات برای هر کسی که با استفاده از این سایت نه تنها برای کسانی که حساب شد در بیت کوین کلاهبرداری و یا حتی کسانی که تایید شده اما کسی در را به لحاظ نظری ممکن است تا به حال جزئیات خود را به خطر بیافتد در هک.

مبهم طبیعت بالقوه حمله می کند اما همچنین به این معنی است که آن سخت است برای دفاع در برابر آن و یا به پیش بینی آنچه ممکن است اتفاق افتاده است. بدون دانستن اینکه چه چیزی ممکن است شده اند در معرض خطر آن است که سخت به آن امن بیش از حد.

وجود دارد کمی راه به می دانم که چه چیزی اتفاق افتاده است به حساب خود را فراتر از ماندن هماهنگ به هر اطلاعیه که از توییتر و هر گونه گزارش در اطراف چه در حمله. برای زمان حال شده است وجود دارد هیچ چیز از یا شرکت خود و یا هر گزارش قابل اعتماد است که قطعی نشان می دهد هر کسی حساب با دستکاری شد فراتر از cryptocurrency توییتهایی.

فراتر از آن, آن را به ارزش مصرف عادی اقدامات امنیتی استفاده می شود با هر گونه ورود در هر سایت دیگر. اطمینان حاصل شود که رمز عبور خود را امن است و این دو فاکتور تأیید هویت روشن است و نگه داشتن یک چشم را برای هر گونه فعالیت مشکوک و هر دو در توییتر و یا هر جای دیگری که می تواند نشان می دهد که اطلاعات شخصی به سرقت رفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب