Garmin پایین: اتصال به سرویس های آنلاین در نهایت بازگشت تا پس از روز طولانی قطع

Garmin اتصال سرویس به نظر می رسد در نهایت به آرامی در حال آمدن به عقب آنلاین اجازه می دهد دستگاه های خود را به

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

Garmin اتصال سرویس به نظر می رسد در نهایت به آرامی در حال آمدن به عقب آنلاین اجازه می دهد دستگاه های خود را به مفید باشد یک بار دیگر.

این ابزار آنلاین هنوز هم کار نمی کند به عنوان آنها باید و به نظر نمی رسد که به طور کامل قابل اعتماد حتی زمانی که آنها اتصال. بخش های بزرگی از این شرکت ابزارهای آنلاین هستند و در همه کار نمی کند و اگر آنها ممکن است در برخورد با اشکالات.

اما فعالیت وب سایت ردیابی Strava گزارش داد که Garmin ارسال شد و در نهایت شروع به از طریق آمده و برخی از کاربران قادر به تلفن های خود را حداقل تا حدی همگام سازی با دستگاه های خود را.

بدنبال قطع برق آغاز شد و در اوایل روز پنجشنبه هنگامی که کاربران متوجه شد که این شرکت مجموعه ای از ابزار آنلاین – از آن اتصال سرویس برای دستگاه ها حتی به خود سایت و خدمات به مشتریان تماس مراکز – افلاین هستش. از آنجا که دستگاه های خود را از ساعت های هوشمند به ابزار حمل و نقل هوایی نیاز به صحبت می کنند به آن اتصال سرویس به کار کاربران خود را قادر به syncronise اجرا می شود خود را ایجاد مسیرهای جدید و یا دانلود به روز رسانی های مهم.

این مشکلات شده اند مداوم برای پنج روز گذشته با Garmin دادن اطلاعات در هنگام قطع برق خواهد بود و یا بیش از آنچه که ممکن است ناشی از آن را در وهله اول. آن را صادر شده به روز رسانی بیش از آخر هفته که در آن اطمینان کاربران وجود دارد "هیچ نشانه ای" که داده شده یا به سرقت رفته و یا حذف شده است و دستگاه های خود باید شروع به کار به صورت عادی دوباره پس خدمات از سر گرفته است.

در صبح روز دوشنبه, برخی از کاربران یافت می شود که فعالیت های ظاهر شده بود در Strava و که آنها می تواند داده ها را در Garmin Connect Mobile نرم افزار است که گم شده بود پس از قطع برق آغاز شد. این برنامه نشان داد هنوز هم یک صفحه خطا و بسیاری از توابع به نظر می رسد به کار می شود اما این سرویس کاربردی تر از آن بوده و پس از قطع برق آغاز شد.

Garmin اتصال صفحه وضعیت – که در طول قطع برق نشان داد یک دیوار قرمز پیام های خطا – نشان داد که برخی از خدمات آینده بودند حاضر در صبح روز دوشنبه, هر چند از آن اشاره کرد که برخی از قطعات از ابزارهای آنلاین هنوز هم پایین. اما گاهی اوقات صفحه خودداری بار در همه.

Strava صفحه پشتیبانی نشان داد که وصل شد و آنلاین است که به عنوان یک نتیجه فعالیت خواهد شروع به همگام سازی به خدمات.

"Garmin اتصال از سر گرفته است و خدمات و تاخیر در فعالیت هایی را آغاز کرده اند به ها به Strava" یک پیام بر روی صفحه حمایت خود بخوانید.

این گفته کاربران وجود دارد که ممکن است تاخیر "یک هفته یا بیشتر" در فعالیت های مندرج در سایت به دلیل حجم عظیمی از ارسال رود به ضربه زمانی که Strava سیستم دوباره آنلاین.

آن را نیز هدایت کاربران به راهنمای دستی آپلود هر سواری که در عین حال به نظر می رسد و روشن ساخته است که آن را تشخیص هر ارسال که در حال انجام است که راه به طوری که آنها نمی خواهد تکرار یک بار سرویس آنلاین می آید آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن