Boston Dynamics Spot Coronavirus
بوستون دینامیک نصب شده اند اپل و دو طرفه رادیو در نقطه ربات برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در یکی از بیمارستان ماساچوست در درمان COVID-19 بيمار. آنها قادر به استفاده از قرص و رادیو برای انجام تماس های ویدئویی در حالی که پزشکان نیز می تواند دستورالعمل ها را از خانه های خود در مورد شرایط اضطراری. برای هر مصرف شیفت تکمیل شده توسط یک تله عمل ربات حداقل یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که قادر به کاهش تعامل خود را با کوروناویروس. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.در علاوه بر این به پزشکی از راه دور, بوستون دینامیک است که به دنبال راه هایی نقطه می تواند به پزشکان کمک از راه دور نظارت بر علائم حیاتی بیماران مانند درجه حرارت بدن تعداد تنفس و ضربان قلب و اشباع اکسیژن.

فروش
LEGO Boost Creative Toolbox 17101 Fun Robot Building Set and Educational Coding Kit for Kids, Award-Winning STEM Learning Toy (847 Pieces)
لگو افزایش خلاق Toolbox 17101 سرگرم کننده ربات ساختمان مجموعه آموزشی برنامه نویسی کیت برای کودکان و نوجوانان برنده جایزه بنیادی یادگیری, ابزار جنسی (847 قطعه)
  • چه کسی دوست ندارد روبات ؟ معرفی بچه های خلاق دنیای برنامه نویسی با بهترین آموزشی های بنیادی اسباب بازی به تقویت کنجکاوی خود را. ساختمان آموزش و برنامه نویسی روبات ها شده است هرگز بیشتر سرگرم کننده است!
  • شامل 847 قطعات لگو که بچه ها می توانند ساخت و بازسازی به 5 سرد چند منظوره مدل. بهترین و محبوب ترین اسباب بازی رباتیک برای 7 تا 12 سال پسران و دختران که عشق را به سرهم بندی کردن و یاد بگیرند که در مورد علم است. با استفاده از آخرین فن آوری مانند رنگ و فاصله و سنسور شیب.
  • ساخت و کد Vernie ربات به رقص راک در Guitar4000 فاستر فرانکی, گربه, ارتباط برقرار کردن با Autobuilder یا کشف یک کشف جدید با M. T. R. 4 (Multi-Anniversary رور 4). ضریب هوشی و تقویت فعالیت های بی پایان هستند!
  • برنده جایزه و هدیه ای مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دستورالعمل برای همه 5 مدل گنجانده شده با لگو افزایش برنامه. دانلود در Appstore آمازون: amazon.com/dp/B075LL7KGB. نیاز به 6x AAA 1.5 V باتری (شامل نمی شود).
  • Vernie ربات می ایستد بیش از 10" (27 سانتی متر), قد بلند Guitar4000 بیش از 1" (5 سانتی متر) بالا 16" (42 سانتی متر) طول و 5" (15 سانتی متر) عرض فرانکی گربه بیش از 6" (17 سانتی متر), قد بلند AutoBuilder بیش از 10" (27 سانتی متر) بالا M. T. R. 4 بیش از 4" (12 سانتی متر) بالا 9" (23 سانتي متر) طول و 5" (14 سانتی متر) عرض دارد.

با زمان پروتکل های محلی و بیمارستان و بیماران مشکوک به COVID-19 خواسته به خط تا در چادر خارج برای پاسخ به سوالات و ارزیابی اولیه به صورت متوسط. این فرایند نیاز به پنج کارکنان پزشکی قرار دادن آن در افراد در معرض خطر ابتلا به ویروس. با استفاده از یک تلفن همراه ربات بیمارستان قادر به کاهش تعداد لازم پرسنل درمانی در صحنه و حفظ خود را محدود PPE عرضه" گفت: این شرکت است.