جایزه امی: جانشینی منجر بسته با 10 نامزد

نامزد برای سال 2020 جوایز امی اعلام شده است با جانشینی منجر به بسته با 10 گره. کمدی تاریک در مورد ناکارآمد خان

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

نامزد برای سال 2020 جوایز امی اعلام شده است با جانشینی منجر به بسته با 10 گره.

کمدی تاریک در مورد ناکارآمد خانواده ثروتمند مبارزه برای قدرت را به ثمر رساند مجموع 10 نامزد از جمله بهترین سریال درام و گره برای بازیگران از جمله برایان کاکس جرمی قوی و Kieran Culkin.

تحسین سری محدود مراقبان نیز به شدت نمایندگی, با هفت اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک فیلم تلویزیونی یا سریال برای Regina King. آمازون شگفت انگیزی Mrs Maisel ترین نامزد شده سریال کمدی با هشت نامزد به نام آن است.

بازیگران لسلی جونز, Tatiana Maslany, Laverne Cox و Josh Gad شد وظیفه با اعلام این سال نامزد را نشان می دهد از جمله این جای خوب, Ozark, Schitt نهر و Mrs امریکا به ثمر رساند متعدد نامزد.

ستارگان سری به Mandalorian به ثمر رساند تعجب بهترین سریال درام نامزد در حالی که ریس ویترسپون مانده بود با وجود به خوبی بررسی اجرای برنامه در تلویزیون اپل+ درام صبح نشان می دهدو محدود سری کوچک آتش در همه جا.

به عنوان خوانده شده یک لیست کامل از این سال نامزد اینجا را کلیک کنید.

The Emmys خود برگزار خواهد شد و در 20 سپتامبر با ما نشان می دهد بحث میزبان جیمی کیمل بازگشت به میزبان شب رویداد.

هنوز معلوم نیست که آیا این رویداد برگزار خواهد شد در شخص و یا تقریبا بیش از livestream. به عنوان آن می ایستد در این سال Emmys خواهد بود دوم با مشخصات بالا آمریکایی در مراسم اهدای جوایز به رخ می دهد پس از شیوع کروناویروس. 2020 MTV Video Music Awards در حال حاضر برنامه ریزی شده را در اوت 30.

در ماه ژوئن آن را تایید کرد در یک بیانیه توسط ما پخش ABC که کیمل برگزار خواهد شد در این سال Emmys بدون در نظر گرفتن چگونه آن را می گیرد, با این شبکه متعهد به صبر کنید تا زمانی که "آخرین لحظه ممکن است" برای تصمیم گیری است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب