بیل گیتس’ دختر جنیفر توضیح می دهد که چگونه پدر و مادر الهام بخش او برای تبدیل شدن به یک دکتر

جنیفر گیتس نشان داد که تصمیم او به دنبال یک حرفه ای در پزشکی توسط الهام گرفته شده بود پدر و مادر او بیل و ملیندا گیتس و علاقه خود را نسبت به “ساختن جهان به مکانی بهتر”.

دروازه 24 افتتاح شد تا در مورد او آرمان و مسیر شغلی در یک مصاحبه با حاشیه مجله برای شماره جولای که در آن او به یاد می آورد مکالمات او با پدر و مادر خود را در مورد مسائل بهداشت جهانی است که در زمان هنگامی که او جوان تر بود.

“به عنوان یک بچه جوان آنها همیشه با من صحبت کردند مثل من یک فرد بالغ و نبود تمایل به خجالتی و اطراف دشوار مکالمات” گیتس توضیح داد. “من از شنیدن در مورد کودکان مرگ و میر در میز شام در مورد فلج اطفال در مورد اچ آی وی/ایدز.”

به گفته گیتس که در حال حاضر در سال دوم خود را در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای (ISMMS) این گفتگو موجب علاقه او در پزشکی – با مادر خود پس از پیدا کردن او اطلاع رسانی یکی از عروسک های خود را که او تا به حال به HIV/AIDS اما که او قرار بود برای کمک به.

“مادر من فکر می کردم که در آن نقطه شاید آنها صحبت شد کمی بیش از حد در مورد بهداشت جهانی در میز شام” دروازه شوخی.

فناوری کارآفرین است و همچنین با الهام از خود paediatrician که نشان داد که پزشکان به او ارائه می کنند “بسیار مورد نیاز پشتیبانی” برای خانواده ها و کودکان است.

حتی اگر او تا به حال به دنبال یک حرفه ای در پزشکی, سوارکاری گفت: پدر و مادر او روشن ساخته است که او تا به حال حمایت کامل خود را: “آنها همیشه به حال من بازگشت.

“زمانی که من جوانتر بودم آنها به من گفتند که به دنبال هر چه که بود من علاقه مند بود که ریاضی یا علوم یا خواندن و یا نوشتن است. من همیشه احساس می کردم که من تا به حال یک پایه خوب با آنها باور در من و در حال حاضر به حمایت از من در هر یک از حرفه.”

دروازه فرزند ارشد از میلیاردر بشردوستانه زن و شوهر نیز اذعان کرد نقش امتیاز پخش در آزادی به دنبال منافع خود.“من در آن متولد شد را به یک وضعیت امتیاز,” او گفت: خروجی. “و من فکر می کنم آن را در مورد استفاده از این فرصت ها و یادگیری از آنها را برای پیدا کردن چیزهایی که من در مورد پرشور و امیدوارم دنیا را کمی بهتر است.”


قبلا مایکروسافت, موسس, که دارای یک ارزش خالص $109bn با توجه به فوربسنشان داد که او و ملیندا ترک را بیشتر از پول خود را به بنیاد بیل و ملیندا گیتس – و که سه فرزند خود را خواهد شد و بنا به گزارش ها تنها وارث $10m هر.

“ما می خواهیم به اعتصاب تعادل که در آن آنها باید آزادی برای انجام هر کاری اما نه پول زیادی باران بر روی آنها به طوری که آنها می تواند بیرون رفتن و انجام هیچ چیز ،” 64 ساله گفت: در بحث TED.

با توجه به دروازه او خودش را می بیند کار به عنوان یک paediatrician یا پزشک خانواده که او فارغ التحصیلان دانشکده پزشکی است اما نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>