نوریچ مقابل برنلی زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

نوریچ سیتی در فصل ملک فهد به یک فاجعه باری در پایان به عنوان آنها به پایان رسید این بازی با نه مردان در 2-0 شک

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

نوریچ سیتی در فصل ملک فهد به یک فاجعه باری در پایان به عنوان آنها به پایان رسید این بازی با نه مردان در 2-0 شکست به رئال.

قناری باید برنده فقط پنج بازی تمام فصل چهار که آمد در خانه, اما دانیل Farke مردان تلاش می کرد در برابر یک جامد برنلی طرف که نگه داشته خود را باریک شانس لیگ اروپا صلاحیت زنده است.

امیلیانو buendia را از دست برکنار شد توسط داور کوین با سطح نمرات و Josip Drmic به زودی به دنبال آرژانتینی پس از یک mistimed غواصی در مقابله با اریک پیترس.

از آن پس نورویچ وظیفه تامین امنیت خود را اول لیگ برتر نقطه از فوریه 28 ساخته شده بود حتی سخت تر زمانی که کریس وود mistimed و پا زدن های سقفی موفق به ضرب و شتم Tim Krul و قطره ای را به هدف.

بن گادفری پس از آن تبدیل توپ به خالص خود را با کمتر از 10 دقیقه باقی مانده تحت هیچ فشاری از برنلی حمله به مجموع تا نوریچ عملکرد.

امیلیانو buendia را از دست قرمز دیدم اولیه برای یک آرنج (PA)

پس از راه اندازی مجدد و بدون شور و شوق از طرفداران در ملک فهد نورویچ تضعیف کرده اند به هفت شکست متوالی است که خود را تایید کرد سقوط از بالا پرواز با سه بازی در سمت چپ به بازی.

نوریچ بود و پر جنب و جوش شروع به بازی اگر چه هر دو طرف فاقد آرامش و قادر به قرار دادن با هم حرکت می کند.

دوایت مک نیل تا به حال اولین فرصت خوبی از بازی با برد بلند تلاش اما توپ میره, بار, بدون مشکل, Tim Krul.

قناری آمد نزدیک در 20 دقیقه با این حال زمانی که نیک پاپ را نجات داد گادفری را بر روی هدف نزدیک محدوده هدر و جیمز Tarkowski فقط موفق به منحرف کردن الکس Tettey را پیگیری اعتصاب.

پس از گرم برخورد بین buendia را از دست و اشلی وستوود به نورویچ بازیکن کارت قرمز نشان داده شد برای خشونت تماس بگیرید. اگر چه در آینده هم به نظر می رسد بی ضرر داور مشورت مانیتور زیر طولانی VAR نقد و بررسی قبل از ارسال 23 ساله برای استفاده از آرنج.

برنلی جشن برنلی برنده (PA)

Krul بود به نام به عمل درست قبل از نیمه وقت شکستن ساخت درخشان پرواز صرفه جویی پس از McNeil ضربه آزاد در زمان سنگین انحراف کردن Onel هرناندز نسبت به نورویچ هدف است. هلندی دروازه بان تا به حال به تغییر تعادل خود را و تغییر مسیر را ذخیره کنید.

نورویچ روز در زمان بیشتر به نوبه خود برای بدتر زمانی که Drmic بود حق نشان داده شده است یک کارت قرمز مستقیم برای lunging مقابله با Pieters. پس از یک سریع VAR بررسی قناری مانده بودند به دیدن نیمه دوم با نه مردان.

لحظاتی بعد برنلی حروف هنگامی که سمت خانه قادر به پاک کردن توپ یوهان Gudmundsson عبور و چوب موفق به ضرب و شتم Krul با mistimed و پا زدن های سقفی که خود شین.

چوب و سپس فرصتی برای دو طرف او منجر شود در شروع نیمه دوم زمانی که وستوود بازی یک پاس از سمت راست به مسیر خود اما بینام و نه شماره اول-زمان شلیک شد خراشیده گسترده ای از هدف.

با بازی طراحی به آن نتیجه گادفری تبدیل Pieters صلیب گذشته Krul و به خالص خود را تحت هیچ فشاری از هر برنلی بازیکنان.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن