بیانسه, Viola Davis, هلی بری و بیشتر ثبت نامه در برابر رای دهندگان سرکوب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بیانسه, Viola Davis, هلی بری و بیشتر باید امضا نامه درخواست سنا به اقدامات در برابر رای دهندگان سرکوب.

تینا Knowles امضا شده و به اشتراک گذاشته شده در این نامه است که آن هم تایید شده توسط دختر خود را Solange Knowles در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته.

به زودی خطاب به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان به خوبی به عنوان رهبر اقلیت چاک شومر.

Octavia Spencer, Regina King, Jada Pinkett Smith, Whoopi Goldberg, کری, واشنگتن, Taraji P Henson, Gabrielle Union, و Janelle Monáe نیز ارائه شده خود را امضا.

آنها پیوست توسط Kelly Rowland, میشل ویلیامز, لنا Waithe, رشیدا جونز تیفانی Haddish, Yvette Nicole Brown, و بیشتر.

بستگان جورج فلوید Breonna تیلور, اریک گارنر, Amadou دیللو, Trayvon Martin, Dontre همیلتون اسکار گرانت, Jordan Davis و ساندرا مطلوب نیز ذکر شده به عنوان امضا کنندگان.

این نامه علنا پشتیبانی از سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه.

این لایحه با توجه به نامه ای که ارائه یک تور ایمنی “برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر Covid-19 از جمله به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای و جوامع از طریق ارائه مراقبت های بهداشتی, اقتصادی, امنیت, سیستم عدالت اصلاحات مسکن و رای گیری دسترسی”.

“در عبور از این قانون شما را یک گام مثبت به سوی اعلام کرد که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” در این نامه می افزاید. “شما کمک خواهد کرد که ساخت امریکا به عنوان خوب به عنوان ایده آل خود را.”


مجلس نمایندگان به تصویب این لایحه در ماه مه.

در آن رعایت شده است با مخالفت جمهوری خواهان است و انتظار می رود در این مرکز در آینده coronavirus امداد مذاکرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>