فانی اب قلیایی تحویل می خواهم نقد و بررسی: انگلیسی عامیانه وحشت را احساس می کند و مشغول کار می

Dir: توماس خاک رس. بازیگران: Maxine Peake, Charles Dance, فردی, Fox, تانیا رینولدز, پیتر مک دونالد. 18 cert, 1

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

Dir: توماس خاک رس. بازیگران: Maxine Peake, Charles Dance, فردی, Fox, تانیا رینولدز, پیتر مک دونالد. 18 cert, 110 دقیقه.

"دولت در حال حاضر در جهان... در حال اجرا است تا مانند پوست در آتش" نوشت: جرارد Winstanley که منجر نیا-anarchist گروه ماشين در سال 1649. جنگ داخلی انگلیسی تا به حال لرزاند, کشور, پیر استخوان. در حوادث پس از آن رادیکال فکر ریشه گرفت. مخالف گروه فنر در همه شیوه ای از مکان های. توماس خاک رس فانی اب قلیایی تحویل می خواهممجموعه یک دهه بعد می بیند این شور فرود در یک Shropshire مزرعه در یک جا از سکس و خشونت. این فیلم به آتش زا و پر هرج و مرج به عنوان دوره ای است که الهام گرفته از آن است.

جان اب قلیایی (Charles Dance) پخش كرديد در صفحه اصلی و دارای حق اعمال مقدس در یک دست و یک عصا در دیگر. پسر جوان خود را آرتور (Zak Adams) توسعه داده است یک نوع از والدین سندرم استکهلم: او idolises پدرش حتی به عنوان او رنج می برد خود را ضرب و شتم. فانی (Maxine Peake) در ضمن بی سر و صدا tucks نارضایتی دور زير او سفت پشم دامن. دنیای آنها پرت ناگهان از مدار با ورود توماس (فردی فاکس) و ربکا (تانیا رینولدز) – برهنه کبود و با یک داستان غم انگیز از یک کنار جاده سرقت.

هنگامی که بالا کلانتر (پیتر مک دونالد moustachioed و خیلی بد) می شود تا در جستجوی debauchers و blasphemers آن روشن می شود توماس و ربکا نیست که آنها ادعا می شود. یک ایستادگی کردن به برطرف کند ، فانی می توانید ببینید مدینه فاضله منعکس شده در توماس و وعده های جنسی و اخلاقی, آزادی, اما پس از, ماسک ورقه او را تنها پیدا کردن و بهره برداری تحت پوشش های مختلف?

خاک رس رو یک نبرد دشوار با فانی اب قلیایی تحویل می خواهم. جاری شدن سیل تهدید به نابود کردن مجموعه و فیلم رسیده پس از تولید بودجه خشک بود. اما مدیر نیست آماده به سازش چشم انداز خود را -- او حتی داوطلب برای نوشتن نمره که سیگنال های هر نمایشی به نوبه خود با یک دسته اسب سواران از شاخ. اما در اینجا نهفته است که ریشه این فیلم مشکلات: خاک رس موسیقی thudding و portentous که احساس می کند بیش از حد زمانی که این فیلم در حال حاضر پر از تلخ مناظر از زمینه های گل آلود و کفن در غبار.

در هر فرصت مخاطبان یادآوری است که فانی دنیا منزوی و توماس ورود ارائه یک تهدید است که به. ربکا روایت این فیلم اما او صرف بیشتر از آن را ترجمه ما برای این رویداد که "تحویل فانی اب قلیایی از یک زندگی به آینده". در زمان او برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک ringmaster از یک قصه گو. برای یک فیلم با چنین احترام به قوم فیلم های ترسناک دهه هفتاد یعنی Witchfinder Generalآن معاملات در افراط و بدون همیشه واقعا مدیریت به تحریک.

هنوز وجود دارد نکات دقیق وظریف یافت می شود در این فیلم مرکزی در اجرای برنامه. رقص حمل جان تلخی را به زیبایی چروکیده ابرو; Peake اجازه می دهد تا فانی ذهن کنجکاو در حرکات کوچک و پنهان لبخند و روباه می دهد توماس فلش از درنده جاذبه. رینولدز در ضمن نقش ربکا به عنوان آرام اما توجه شاگرد.

چهار نفر از آنها شرکت در یک ثابت فشار و کشش از قدرت و ایده های خود را به عنوان اگر آنها مبارزه برای کشور خود آینده خود را. فانی اب قلیایی تحویل می خواهم با موی وعده آورده عصر جدید حتی اگر رویکرد خود را احساس می کند و مشغول کار می.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن