Jessie Ware: "ما در حال زندگی در یک dystopian کابوس'

Listen به یک قسمت از Jessie Ware را بسیار موفق پادکست و شما می توانید بگویید او یک بوق زدن, ادای سوگند و خیره

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

Listen به یک قسمت از Jessie Ware را بسیار موفق پادکست و شما می توانید بگویید او یک بوق زدن, ادای سوگند و خیره کننده او به عنوان bickers با مادر در آشپزخانه, مادر در تلاش برای سوزاندن شام برای مهمان معروف است. آن را کمی در تقابل با تصویر او به عنوان یک سودا روح-پاپ اپراتور اما چه کسی می گوید شما نمی تواند شرجی و خنده دار در یک بار. زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا, چند, آن را سخت به خوش بین است. این خواننده است که در بی سابقه موقعیت داشتن به ترویج یک آلبوم در وسط یک بیماری همه گیر و جهانی بزرگترین اعتراض در مورد نژادی و بی عدالتی است که ما تا کنون تجربه کرده اید.

"آن بوده است, سنگین, نشده است؟," او می گوید عصبی از سه هفته پس از جورج فلوید وحشتناک مرگ سنجش که این هم در ذهن من است. "من در تلاش برای تعامل به عنوان آنجا که ممکن است و انجام بخشی از من, اما بیهوده است که احساس می کند. من در تلاش برای یادگیری تلاش برای حمایت از دوستان و سیاه زندگی مهم جنبش است." او در رفت و دو تا از لندن راهپیمایی که "صلح آمیز و قدرتمند" او می گوید: با وجود برخی از گزارش های رسانه ها به خلاف. "انرژی الکتریکی است."

وره در حال انجام بهترین خود را برای مثبت باقی می ماند. امروز صبح او تا 6.30 هستم با دو فرزند جوان و هوا مشت زدن به "شما تنها آنچه شما را" توسط رادیکال های جدید. "این فقط عجیب و غریب ترین زمان برای قرار دادن یک رکورد اما ما حمل بر" او chirps. "من احساس می کنم بسیار سپاسگزار است که مردم می خواهید را به گپ زدن به من."

همیشه deprecating لندن, افزار, 35, مذاکرات در مصاحبه به عنوان اگر او هنوز هم نمی تواند باور کند که او را به این دوری. اما در اینجا ما در حال صحبت کردن در تلفن در مورد آلبوم شماره چهار خود را چه لذت بخش است ؟ , او بهترین است. بیش از دهه گذشته او مبنی بر لذات جسمانی gauzy خواننده را تبدیل به بخشی از بافت از موسیقی پاپ و رفتار جدولهای فوق العاده محبوب پادکست او شرکت میزبان با مادر Lennie تبدیل او به یک بیت از یک گنجینه ملی است.

"مردم از من می دانید در حال حاضر بیشتر از طریق پادکست از برای موسیقی," او می خندد "که من کاملا خوب در مورد." در گذشته او همیشه به نظر می رسید به عدم اعتماد به نفس در او قدرت ستاره و او اغلب می خواهم می گویند چیزهایی مانند "من بیشتر از یک خواننده از یک هنرمند". اما در حال حاضر او آن را داشتن. "وجود دارد یک نقطه عطف با پادکست" می گوید افزار در حال حاضر. "من به طور ناگهانی احساس راحت تر در پوست من."

Jessie Ware با مادر Lennie در 'صبح' (2020) (رکس)

در چه لذت خود را?, او برای تلفن های موبایل مانند او دقیقا همان جایی که او قرار بود. این یکی برای آشپزخانه دیسکو اجتماعی فاصله باغ bop زوم رواج است. آن آهنگ ها اکو, grown-up, نرم و صاف, synth-pop از رابین و Róisín Murphy; براق دیسکو اعداد را با یک تماس از گرد و خاکی روح frisson تصفیه پنیر اشاره به Bananarama, پژواک از اندی وارهول را Polaroids از مرکز شهر نیویورک و یک نود مدل موهای است که رهبری یک فن به صدای جیر جیر "تمایلات جنسی من است @JessieWare را پشت slicked بالا-تسویه حساب". در حالی که هنگامی که صنعت موسیقی نمی دانم چه چیزی برای انجام با موسیقی پاپ ساخته شده توسط هر کسی که بیش از 30 افزار در حال حاضر درخواست تجدید نظر گسترده است: موسیقی او دارای چنگال به راحتی به عنوان آن است که در رادیو 1, رادیو, 2 یا 6 موسیقی.

وره گفته است که او می خواست این رکورد را "مردم می خواهند برای رقص, لاس زدن و جنسی" و برخی از منتقدان کشیده اند یک خط بین آن club-آمادگی و dancefloor تمرکز او اولین آلبوم 2012 ارادت. این بود که چیزی که او تا به حال در ذهن ؟ انجام "بسیاری از f***ing مصاحبه احساس می کند مانند درمان" او می گوید: اتخاذ یک صدا به نشان می دهد او را مسخره psychoanalysing خودش. "شاید ناخودآگاه من لذت بردم از این احساس انتظار و هیجان است که من وقتی که من برای اولین بار وارد شده به انجام موسیقی و خواننده برجسته آنقدر که من ناخودآگاه می خواستم به بازگشت به که ساده لوحی که اوضاع کمتر تحت فشار است."

کاور برای Jessie Ware آلبوم جدید, 'شما چه لذت بخش است؟'

افزار می داند که فشار بیش از حد هست. او آخرین آلبوم 2017 را به گلخانه, او می خواهم او اولین فرزند و شد "بیش از حد آگاه بودن 30 و هنوز هم نیاز به در رادیو 1. من overcompensated با کار بیش از حد سخت و تلاش به این زن است که می تواند تور با کودک, اما همچنین فراموش تبلیغی'." این آلبوم پیشنهاد او برای سوپر استار شدن نوشته با smorgasbord از نمودار-شکوه نام از جمله Ed Sheeran شکست خورده به جلو و اعداد. اگر آن را شامل برخی از ظروف را شخصی ترین آهنگ ها در مورد مادر و روابط آن او شده بود با افتخار از "من احساس نمی مانند آن را تا به حال زده به اندازه کافی از یک وتر با مردم" او می گوید. در طول آن ما تور او خسته بود و از دست دادن پول. ظاهرا کم با حضور Coachella عملکرد در سال 2018 که در آن مجموعه ای از زمان درگیری با Cardi, B, بود, لحظه ای که مادر او گفت: او را به ترک.

در آن زمان وره گفته بود که او "آماده برای جریان اصلی" به رشد chanteuse در پر زرق و برق لباس ساتن اما آیا او واقعا می خواهید که ؟

"نه. هیچ" او فریاد می زند و سپس می افزاید: با دقت: "من فکر می کنم شما می توانید کشیده همراه برای سوار شدن." او صحبت می کند در مورد او گلخانه دوران به عنوان "یک آرزوی واقعی برای مردم دیگر" است که او با خوشحالی موافقت با یک نی در کول کمک. "هنگامی که شما به اندازه کافی مردم به شما گفتن که شما باید این کار بزرگ شما شروع به رفتن, 'وای خدا من باید?'" اگر شما زندگی نمی کنند تا این که "همه چیز را احساس می کند مانند یک شکست".

"این را من صدا دارم یک عروسک خیمه شب بازی" او ادامه می دهد "یا که من خشم این مردم که تا به حال چنین جاه طلبی بالا برای من. اما من سرب بسیار عادی کاملا عادی زندگی است. و پس از این [تصویر] هرگز به کت و شلوار من."

آنچه همیشه فوق العاده است Ware صدای. دوستان او مانند فلورانس ولش می دانستم که آن را به عنوان انجام بسیاری از تولید موسیقی رقص از اواخر-2000s انگلستان صحنه باشگاه مانند SBTRKT و خولیو Bashmore که با عجله برای قرار دادن خواننده در آهنگ های خود را و یا Sampha که او با همکاری در 2010 آهنگ "ولنتاین". فرار او کوتاه مدت حرفه ای در روزنامه نگاری – پس در قدم به قدم از خبرنگار تحقیقی پدر جان Ware – او پس از آن جاروب کردم تا در یک موج جدید انگلیسی alt-روح خوانندگان از جمله آدل فلورانس و ماشین و Paloma Faith به عنوان او را صدا شروع به تکامل است. و در عین حال به نحوی افزار بود چسب بین همه این صحنه ها: indie در, باشگاه و پاپ. "من خوب schmoozer" او جوک. "من حریص و من می خواهم به همه جا می شود."

Jessie Ware انجام در سال 2018 (رکس)

او اغلب به شوخی بیش از حد در مورد او درک عدم نوازندگی گفت: در یک قسمت از جدول رفتار چگونه "زمانی که من یک پشتوانه خواننده برای دوست جک Peñate او به من داد یک دایره زنگی و من حتی نمی تواند انجام دهد". اما که غاصب سندرم در گذشته وزن سنگین در ذهن او. "من بسیار آگاه چقدر من احساس من می خواهم بیش از حد از سوار شدن آسان," او می گوید (چیزی که به خصوص یکی از تند و تیز زنده بررسی طبقه بندی در روز). "من احساس مثل من در بازی گرفتن." این بدان معنی است که با وجود همه جایزه بریت و جیوه نامزد او "نبود قادر به لذت بردن از آنچه اتفاق می افتد" در صعودی حرفه ای.

سریع به جلو به 2017 و یکی از دوستان پیشنهاد کرد که او شروع به یک پادکست. جدول رفتار در میان اولین, اگر برای اولین بار نوازنده-led سری مصاحبه با مقاومت و تاب و اضافه کردن ظروف را مددکار اجتماعی مادر و جشن گرفتن به مخلوط. خود را در شیمی گرم و جذاب به عنوان آنها در مورد زندگی خود و آنچه به خش خش کردن صورت خود را درخشان مهمانان متنوع بالا/پایین بازیگران پوشا Kiefer Sutherland, مل, B, Rick Astley, صادق خان Ellie Goulding و امیلی Maitlis. آن را تا به حال نزدیک به 4 میلیون شنوندگان باعث آشپزی و روند بی شماری دیگر نوازنده-گروگان چت مجموعه ای از سطوح مختلف عمق و کیفیت – George Ezra و دوستان, Hozier را فریاد, قدرت, قطع با گرگوری پورتر – همه به دنبال ایجاد همان کیمیاگری.

'هنگامی که شما به اندازه کافی مردم به شما گفتن که شما باید این کار بزرگ شما شروع به رفتن "اوه خدای من باید?"'

افزار می گوید: او هرگز تصور نمی کرد که او می خواهم تا پایان کار با مادرش, و آن را قطعا آزمایش ارتباط خود را. "واقعیت این است که من کشیده او کشیده و او را به صداقت – به یک مطلب عمومی جهان..." او آغاز می شود: "من نمی احتمالا او را به اندازه کافی می گویند در آن است. و من فکر می کنم که بسیار ناراحت کننده برای او." در حال حاضر روزنامه نگاران علاقه مند به درخواست وره در مورد Lennie و گاهی "او کمی شبیه" من نمی خواهم همه دانستن کسب و کار من است "که من کاملا احترام" می گوید دخترش. "من بیش از حد انتظار از او که در واقع او یک شغل مناسب. اما همچنین آن را شگفت انگیز است. من فکر می کنم در مورد تمام این لحظات ما رو در نوار با هم و ما تا به حال یک حق بوق زدن." اگر چه Lennie را به او بگویید بعد از یک قسمت جدید. "من بیش از سوگند یاد زمانی که من صحبت John Legend که بسیار ناخوشایند' من می گوید:" وره اخیر مستند های ویژه. "من فکر می کنم آن را کامل اعصاب است."

برای Ware که شعر باید در گذشته متهم شده است فاقد ماده پادکست فرصت را به نشان می دهد که او واقعا احمقانه دهان, بی اعصاب خراب کردن دسر و تمام. با آن او زحمت آمار بر نهایی نقطه شیرین پس از ثبت execs در صندلی های بالا: relatability. افزار می داند که آن چه اتفاق افتاد تصادف خوشحال است. "Relatability – این است که حتی یک f***ing کلمه ؟" او می گوید: خانههای گلی خالی بیش از چگونه ساختگی آن را برای تلفن های موبایل. "بله. خوب. آن را نشان داد که توسط شانس. مردم را خریداری و به آن بود اما با یک طرح است که بهترین چیزی که تا کنون."

این یک دلیل که چرا او احساس نیاز می شود تا شخصی بر شما چه لذت ؟ با گلخانههر کس افتاده در Ed Sheeran-به قلم "سام" به نام او شریک زندگی بلند مدت در حال حاضر و نوشته برای مادر خود را در آن انبار سنگ "و من امیدوارم که من به عنوان شجاع به عنوان مادر من ... / من امیدوارم که او می داند که من در بر داشت یک مرد به دور از پدر من". طبعا او می گوید: پدر او ناراحت بود (او را پس از او را ببخشند) و طبعا افزار ممکن است با احتیاط در مورد تکرار عملکرد. اما در حال حاضر "هست که فقط" او می تواند در مورد خودش را در آهنگ های او به دلیل "بحث ما در مورد همه چیز را در پادکست – من نمی نیاز به آن را به موسیقی من".

یک کلمه که Jessie Ware نگه می دارد به آینده را برای آلبوم جدید خود است که "آزادی". با مدیریت جدید در دو او نقل مکان کرد و از جهانی به خواهر باکره برچسب برای یک "شروع تازه" که به او بسیار مورد نیاز اعتبار. "آنها می تواند به راحتی بدست خلاص شدن از شر من," او می گوید از برچسب. "من می دانم که افرادی که تا به حال کوتاه تر و حرفه تر از من چه کسی باید به حال دیگر مشاغل است."

Jessie Ware در جایزه بریت, 2018 (گتی)

او ارائه می دهد دوری از نوشتن در گران استودیو در لس آنجلس به کار با او را دوست جیمز فورد – که تا به حال تولید شده 2014 آلبوم عشق دشوار – در اتاق زیر شیروانی استودیو در Clapton به عنوان به خوبی به عنوان با همکاران از جمله مهربانی یوسف کوه از Metronomy و مربی سابق دیو Okumu. تجربه او می گوید: به او ایمان در خود دید. "من کاملا احساس می کنم مثل یک هنرمند در حال حاضر," او می گوید. "این آلبوم واقعا سیمانی که برای من. من احساس می کنم بهتر به عنوان یک هنرمند من خودم را در درک بهتر از همیشه است."

در برخی از راه شما چه لذت ؟ ایجاد شده در نام تجاری خود را از آمده است اینجا سودا – آهنگ های مانند "کانون توجه" در حال پمپاژ اما Ware همیشه موفق به صدای تنهایی, مرکز, مرحله, تحت تابش خیره کننده – اما سمت چپ وجود دارد که چرخش بیش از حد. "Ooh La La" یک kitsch دیسکو-funk لحن است که نشان می دهد او حس شوخ طبعی در موسیقی او برای اولین بار چیز دیگری که او می گوید شده است رهایی بخش. یکی دیگر از غرفه را در لحن بسته شدن آهنگ "به یاد داشته باشید که در آن شما هستند", ظروف و فورد پاسخ به مینی Ripperton را "لو فلور". "من تصور شد که این امر می تواند یکی از ترانه های که پخش شد در پایان این کنیز داستان," او می گوید. "این در مورد رعایت جهان در آتش. و وای ما زندگی می کنند که dystopian کابوس در حال حاضر."

یک دلیل وجود دارد که چرا مردم ریشه افزار. چنگال به تازگی او را به نام یک "توسری خور" – که باید تعجب آور برای کسی که دستیابی به موفقیت تنظیم شد به نام "دلواپس" – و او پس از خلع سلاح در گوشی است که آن را آسان به را فراموش کرده ام که او در واقع کاملا مشهور است. Riz Ahmed در قسمت جدول رفتارشاید میخ آن بهترین زمانی که او به او گفت: "شما همیشه فقط تا خودتان را روی صحنه... شما آنقدر بی تکلف و بنابراین خودتان را". اگر چه شما ممکن است می گویند که او احساس خودش را در حال حاضر بیشتر از همیشه. این یک Jessie Ware بوت – با نگرشی تلنگر که موی دم اسبی.

شما چه لذت ؟ در 26 ژوئن از طریق سوابق باکرهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب