بهترین تصاویر از خورشید فاش کردن اسرار آمیز 'آتش' بر روی ستاره سطح

دانشمندان توانسته اند به بررسی عکس از خورشید گرفته شده از نزدیک تر از همیشه قبل از – و کشف کوچک شعله های خورشی

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

دانشمندان توانسته اند به بررسی عکس از خورشید گرفته شده از نزدیک تر از همیشه قبل از – و کشف کوچک شعله های خورشیدی بر روی سطح ستاره است.

این یافته های جدید می آیند از انرژی خورشیدی مدارگرد فضاپیما بود که راه اندازی شده در مارس و نزدیک شدن به خورشید از سیاره عطارد.

عکس های گرفته شده توسط فضاپیمای است هنگامی که آن را نصف فاصله بین زمین و خورشید 77 میلیون کیلومتر دور است.

تصاویر نشان می دهد "آتش" کوچک شعله های خورشیدی در سراسر بیرونیترین جو خورشید است.

"از آتش هستند کمی بستگان شعله های خورشیدی که می بینیم از زمین میلیون یا میلیارد بار کوچکتر می گوید:" دیوید Berghmans از رصدخانه سلطنتی بلژیک.

"خورشید ممکن است در نگاه آرام در نگاه اول اما زمانی که ما نگاه در جزئیات می بینیم کسانی که مینیاتور عود در همه جا ما نگاه کنید."

این مینیاتور عود می تواند اسرار خورشید تاجی گرمایش بنا به گزارش ها در نظر گرفته "جام مقدس" خورشیدی فیزیک.

تاج است ماست لایه خورشید است. می رسد میلیون ها کیلومتر به فضا می رسد و دمای بیش از یک میلیون درجه سانتی گراد.

سطح خورشید با مقایسه فقط 5500 درجه سانتی گراد.

دلیل این آتش یک راز باقی مانده است. آنها می تواند 'nanoflares', نسخه های کوچکتر از بزرگتر شراره از خورشید و یا ناشی از عامل ناشناخته.

دانشمندان نیز قادر به دیدن میدان مغناطیسی در خورشید چیزی است که هرگز قبل از انجام داده اند.

"در حال حاضر ما در بخشی از 11 ساله خورشیدی و چرخه زمانی که خورشید بسیار آرام است" توضیح سامی Solanki مدیر موسسه ماکس پلانک برای سیستم های خورشیدی تحقیق در گوتینگن در بیانیه ای.

"اما چون خورشیدی مدارگرد است که در زاویه های مختلف به خورشید از زمین ما در واقع می تواند یک فعال منطقه بود که قابل مشاهده از زمین است."

این اطلاعات می تواند به ارائه بینش چگونه طوفان مغناطیسی از سطح خورشید ایجاد می شود.

این طوفان افزایش خورشیدی و وزش باد و ذرات منتشر شده از تاج.

هنگامی که این ذرات به زمین برسد مگنتوسفر آنها می تواند باعث طوفان های مغناطیسی در اینجا است که مختل کردن شبکه های مخابراتی و شبکه های قدرت.

این اکتشافات می تواند به دانشمندان کمک کند حفاظت در برابر آن توقف و آسیب های ماهواره و زیرساخت تلفن سیگنال های GPS و شبکه های دیگر.

"علم به ما اجازه خواهد داد برای شروع ما بهبود توانایی های عملیاتی برای پیش بینی آب و هوا فضا درست مثل شما پیش بینی آب و هوا در اینجا بر روی زمین گفت:" دکتر کارولین هارپر سر از فضا در انگلستان آژانس فضایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب