مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

واتفورد به میزبانی منچستر سیتی در لیگ برتر در این شب به عنوان اورلئانز نگاه به امن خود را در لیگ برتر بقا اما بازدید کنندگان ظهور راحت 4-0 برندگان.

یک برنده خواهد اما تضمین ایمنی برای 17th-واتفورد قرار می گیرد که در یک حرکت تعجب آور – اخراج سر مربی نایجل پیرسون آخر هفته گذشته با دو بازی باقی مانده.

دوم قرار می گیرد, شهرستان, اما نگه داشته تا حرکت جلوتر از ماه آینده در لیگ گذشته-16 برگشت برابر رئال مادرید به ثمر رساند و چهار به عنوان نیمه مشبک بند و فیل Foden و Aymeric لاپورت را خرمن کوبی. دوباره زندگی می کنند همه عمل اینجا هستید::

"من معتقدم بازیکنان متمرکز می گوید:" Arteta داشتن دیده می شود سمت خود را ضرب و شتم لیورپول و سیتی در فضا از یک هفته. "من درک می کنم که امروز ویلا در حال رفتن به مبارزه برای زندگی خود را."

ویلا شد agonisingly به برنده شدن در اورتون آخرین زمان تنها به تن یک گل دیر هنگام. دین اسمیت به وضوح دیدم که مقدار زیادی از مثبت در عملکرد که چون او را به نام بدون تغییر شروع یازدهم امشب.

باکاری سانیا در ضمن باعث می شود شش تغییرات پس از یک بسیار چشمگیر پیروزی منچستر سیتی در نیمه نهایی جام حذفی.

واتفورد احتمالا انتظار برای دریافت هر چیزی از این هر چند هدف آنها اختلاف آمار گرفته. به این معنی ویلا حرکت خواهد کرد و بالاتر از آنها و به 17th, اگر آنها می توانید ضرب و شتم آرسنال. در اینجا اخبار تیم از ویلا پارک:

تبلیغات

تمام وقت

که در آن است! عیسی یک هدف مجاز, کاشت یک ضربه سر به گوشه بالا اما به دنبال در سراسر به دیدن linesman پرچم بالا. اما آن تغییر نمی کند و در نتیجه. یکی دیگر از پیروزی قاطعانه برای شهرستان که لبه و نزدیک به 100 لیگ برتر اهداف برای فصل. واتفورد در ضمن باقی می ماند بسیار در جنگ سقوط خواهد شد و تماشای استون ویلا را در بازی امشب عصبی.

90+2 min: در حال حاضر ده بروین نشان می دهد کمتر منادی دفاعی در کنار او بازی, ردیابی بازگشت به نیمه خود را به اسلاید و تصرف محروم کردن ولبک.

90+2 min: در حال حاضر ده بروین نشان می دهد کمتر منادی دفاعی در کنار او بازی, ردیابی بازگشت به نیمه خود را به اسلاید و تصرف محروم کردن ولبک.

تبلیغات

کارت زرد

90+1 min: Foden نوبت درخشان خود نزدیک کنترل بیش از حد خوب برای هیوز که خود را می کشد و می رود به کتاب است. وجود خواهد داشت چهار دقیقه اضافه شده.

88 min: یکی دیگر از استثنایی عبور از ده Bryune این بار به مسیر Zinchenko. سمت چپ پشت strays آفساید ،

88 min: یکی دیگر از استثنایی عبور از ده Bryune این بار به مسیر Zinchenko. سمت چپ پشت strays آفساید ،

تبلیغات

SUBS

87 min: یکی دیگر از واتفورد تغییر: Pereyra خاموش است برای مسینا.

84 min: شهرستان هستند با به طور فزاینده ای خسته واتفورد بازیکنان ضربه زدن به توپ در اطراف با سرعت و دقت. میزبان فقط می خواهم این بازی به بیش از.

SUBS

82 min: Chalobah جایگزین Doucoure در واتفورد را هافبک.

تبلیغات

81 min: یک مبتکر ضربه آزاد از شهرستان. ده بروین می فرستد کم توپ در سراسر جعبه به سیلوا که میسازد برای Mahrez به ساقه. وجود دارد بیش از حد بسیاری از واتفورد بدن در جعبه ،

کارت زرد

80 دقيقه: Foden بیش از حد سریع است و خیلی ماهرانه برای Mariappa که می کشد او را قبل از او می سازد راه خود را به جعبه. مایکل الیور brandishes کارت زرد.

78 دقيقه: شانس! واقعی برای اولین بار باز کردن این بازی برای واتفورد به عنوان ولبک مسابقه بر روی یک توپ در پشت شهر چهار. او تلاش می کند به کلیپ خود پایان گذشته onrushing Ederson اما این دروازه بان در راه نگه داشتن خود را ورق تمیز و دست نخورده.

تبلیغات

76 دقیقه: Foden جمع آوری توپ در نوبت و سپس blazes یک شات در طول نوار. واتفورد نگاه کردن بر روی پای خود را با حدود 15 دقیقه هنوز هم به بازی.

75 دقیقه: یکی دیگر از جریان های شهر حرکت برگ واتفورد درمانده ، Zinchenko کم کاهش می یابد عیسی که شاخه اولین بار و پس از آن تجدید نظر برای هندبال زمانی که آن را اعتصاب واتفورد بازیکن. مایکل الیور علاقه مند نیست.

SUBS

74 دقیقه: John سنگ در لاپورت که می شود و جلوتر از بقیه مهم تر بازی آمده است.

تبلیغات

72 دقيقه: ده بروین به نظر می رسد برای کمک به تعداد 20 در لیگ برتر لغو متقابل نسبت به عیسی در پشت پست. آن را فقط بیش از حد بالا برای مهاجم که شما بدون شک تعیین می شود برای دریافت بر روی علائم.

71 دقیقه: بازیکنان خود را در نیمه دوم نوشیدنی شکستن. واتفورد به تفاضل گل به عنوان آن می ایستد همان است که استون ویلا پس از پیروزی برای دین اسمیت طرف مقابل آرسنال خواهد آنها را از پایین ،

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.