بن دیویس هاردکور, لیگ برتر بازگشت در برابر منچستر یونایتد به تاتنهام فصل در مسیر بازگشت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تاتنهام مدافع بن دیویس اذعان کرده است روز جمعه گشت برخورد در برابر منچستر یونایتد بسیار مهم است به سمت خود امیدوار است در پایان فصل لیگ برتر در بالا.

اسپرز به بازی بروید در هشتم چهار جایگاه پنجم قرار می گیرد متحده و بیشتر از سه پشت سر چلسی در چهارم.

خوزه مورینیو مردان خمیده به اجرا شکستن در پشت یک اجرا از شش بازی بدون پیروزی در تمام مسابقات به اوج خود رسید در توفنده از لیگ قهرمانان اروپا RB لایپزیگ.

صحبت خود را به باشگاه وب سایت رسمی, دیویس گفت: “این یک بازی بزرگ در فصل ما – اگر ما شروع کردن در آن را واقعا می تواند به ما یک پلت فرم و اعتماد به نفس به فشار برای بقیه فصل.

“ما می دانیم که این بازی حیاتی است رفتن به بیت آخر فصل ما به جایی که ما می خواهید را به پایان برساند. آن بوده است مدت طولانی آماده سازی برای آن اما ما نمی توانید صبر کنید برای رفتن.”

دیویس با بازی در دو ساعت آموزش بازی برابر نورویچ در روز جمعه و پس از آن شکنندگی راه اندازی مجدد فرایند ساخته شده بود و آشکار بود که آن را گزارش قناری بازیکن تا به حال آزمایش مثبت است.

اسپرز شد مجبور به صدور بیانیه ای تایید است که این بازیکن در سوال بود نه نقض هر اجتماعی فاصله قوانین در طول مسابقه و آماده سازی برای ایران ثابت خواهد ادامه درآمده است.

صحبت کردن قبل از اخبار مثبت آزمون دیویس افزود: “این واقعا خوب بود و این چیزی است که ما می رویم به دریافت استفاده می شود به بازی کردن در خالی ورزشگاه و مطمئن شوید که ما در آن است.

“همه شما می خواهید به انجام به عنوان یک بازیکن در بازی, بازی و درگیر در بهترین بازی ها و آن را به طور ناگهانی متوقف شده و به درستی در آن زمان است. اما در حال حاضر ما احساس می کنیم مثل همه چیز در جای خود برای رفتن دوباره.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید