پاپ دود – شوت برای ستاره هدف برای ماه بررسی: در اواخر رپ آلبوم درخشان است و تلخ و شیرین

پاپ دود شد و به عنوان او آن را "متفاوت" است. آمیختن حداکثری تولید و استخوان شعر بروکلین بومی بود که پیشتاز نیو

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

پاپ دود شد و به عنوان او آن را "متفاوت" است. آمیختن حداکثری تولید و استخوان شعر بروکلین بومی بود که پیشتاز نیویورک رو به رشد مته صحنه یک انفجار از جاذبه قادر به تکبر راه رفتن و suave. 50 Cent and Nicki Minaj شد طرفداران; Skepta بود بیش از حد. پس از آن در فوریه سال فاجعه رخ داد. سالخورده تنها 20 سال سن داشت به ضرب گلوله کشته شد مرده در یک سرقت آشکار در اجاره ملک خود را در لس آنجلس. او پس از مرگ, آلبوم شلیک برای ستاره ها هدف شدهاست بنابراین نه تنها یک جشن, اما یک مرثیه برای چه چیز دیگری می تواند او را به دست آورد.

پاپ دود شد و قادر به پروژه احساسات مانند چند از هنرمندان سن و سال او – او می تواند بی رحمانه یک لحظه جذاب بعدی. او رونق بیشتر در هنگام کار بر روی غریزه و در اختیار صدا زد که عمیق و گلویی اغلب فراخوانی تهدید از سینمای کلاسیک تبه کار. در سال 2018 موفقیت زود هنگام بازدید از جمله "خوش آمدید به حزب" و "Gatti" تا به حال hip-hop خانواده سلطنتی تقاضاهای مصرانه برای کار با او و بسیاری از آنها – 50 درصد Quavo – به نظر می رسد در اینجا. در عین حال پاپ دود تا به حال هیچ وجه قصد رها کردن ریشه های خود را; این آلبوم حفظ روابط با اوایل همکاران مانند انگلیسی, تولید کننده 808Melo.

حس خود را به صورت چشمگیر میباشیم در کلاغ که caw در مقدمه "Bad Bitch از توکیو" و سلام کلاه تند تند از آهنگ بعدی "هدف کره ماه". با جزئی کلید های پیانو لوپ در "تا" او به یاد می آورد این نرم معرض خطر "5% رنگ" توسط Travis Scott (یکی دیگر از پاپ دود بسیاری از قهرمانان). در حالی که نیمه اول شوت برای ستاره حامل پاپ دود را خستگی ناپذیر انرژی او تغییر چرخ دنده دوم است. در "چه می دانید, درباره عشق" او را شیفته و مشتاق به لطفا; سپس او را پر از شهوت بر "دیانا" و نود R&B جستن از "چیزی خاص". در هیپنوتیزم لاتین دام "لذت بردن از خود" او می پیوندد نیروهای با کلمبیا رپ/خواننده Karol G. "نوسانات خلقی" با Lil ترجمه شده از جای تعجب است که مناقصه به خصوص در مقایسه با آهنگ های دیگر ("Lil شب" به عنوان مثال) که جزئیات برخوردهای جنسی با یک سرد جدا شدن.

وجود دارد برخی از احتراق ناقص در چند میان این 19 آهنگ. "West Coast S***" احساس می کند کاغذ-نازک که پس از "وو" (ft 50 Cent و رادی Ricch) و شرجی "فروشگاه آب نبات" الحاق. قوم فلوت از "شب" و آن را به شدت autotuned خواننده به نظر می رسد دو پاس جلوتر از پاپ دود را ناهنجار, مبهم, پارس روز "44Bulldog". درخشان و تلخ و شیرین, شوت برای ستاره هدف برای ماه است کار کسی که موفقیت باید استراتوسفر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن