اکو خودکار: آمازون منتشر الکسا دستیار صوتی برای ماشین شما

آمازون منتشر کرده است اولین دستگاه اکو برای استفاده در خارج از خانه اجازه می دهد کاربران به Alexa در ماشین خود

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

آمازون منتشر کرده است اولین دستگاه اکو برای استفاده در خارج از خانه اجازه می دهد کاربران به Alexa در ماشین خود را.

این شرکت نشان داد که دستگاه در سال 2018 اما در نهایت به مشتریان در انگلستان و ایرلند است.

اکو خودکار شمع به یک ماشین 12 ولت قدرت خروجی و یا ساخته شده در پورت USB و متصل به در ماشین استریو از طریق یا جک صوتی کابل یا بلوتوث به فعال کردن استفاده از دستیار صوتی الکسا در داخل خودرو.

کاربران پس از آن قادر به استفاده از الکسا دستورات صوتی برای کنترل موسیقی, بررسی, اخبار, برقراری تماس تلفنی و یا برنامه خود را چک کنید بدون در نظر گرفتن دست کردن چرخ یا چشم جاده ها است.

این دستگاه اتصال به اینترنت با اتصال به یک کاربر گوشی های هوشمند و الکسا برنامه و با استفاده از برنامه داده های موجود.

آن است که آمازون آخرین تلاش برای آوردن دسترسی به آن دستیار مجازی به یک فضای گسترده تر داشتن در حال حاضر ایجاد یک خط تاسیس خانه های هوشمند هاب و سخنرانان و امضا تعدادی از شخص ثالث لوازم برای حمایت از این دستیار صوتی در داخل خانه است.

با توجه به فن آوری های غول پیکر, دستگاه هشت میکروفون تنظیم طراحی شده برای آن را قادر به انتخاب کنید تا دستورات صوتی به رغم آنچه در آن خواستار به چالش کشیدن در خودرو آکوستیک و قادر خواهد بود برای شنیدن دستورات بیش از موسیقی و تهویه مطبوع و محیط جاده سر و صدا.

آمازون تایید اکو خودرو را در فروش برای £49.99.

"مشتریان به ما بگویید که آنها می خواهند را به الکسا با آنها در همه جا آنها بروید. ما خوشحال به آنها را ارائه می دهد یک راه آسان برای اضافه کردن الکسا به ماشین آنها در حال حاضر خود را" آمازون دستگاه های اتحادیه اروپا, معاون رئیس جمهور, Eric Saarnio گفت.

"با اکو خودکار مشتریان هم اکنون می توانید لذت بردن از راحتی از الکسا در جاده به آنها توانایی برای پخش موسیقی را به تماس های خود ادامه کتاب صوتی بازی های خود را مدیریت یادآوری و بیشتر-همه فقط با استفاده از صدای خود را."

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب