BBC وعده به صرف £100 متر در 'متنوع و فراگیر مطالب' بیش از سه سال آینده

بی بی سی متعهد به صرف £100 متر در "متنوع محصولات و استعداد" در طول سه سال آینده. در یک اطلاعیه های ساخته شده ب

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

بی بی سی متعهد به صرف £100 متر در "متنوع محصولات و استعداد" در طول سه سال آینده.

در یک اطلاعیه های ساخته شده بر Windrush روز (22 ژوئن) در این شبکه به اشتراک گذاشته شده خود را تنوع خلاق, تعهد, تعهد به صرف £100 متر در "متنوع و فراگیر محتوا" در تمام ژانرها از جمله آموزش و پرورش فرزندان و امور جاری.

شروع در سال 2021 و گسترش بیش از سه سال زیر بودجه خواهد آمد از این محتوای فعلی بودجه در آنچه آنها توصیف به عنوان بزرگترین سرمایه گذاری مالی در متنوع برنامه نویسی در انگلستان صنعت تلویزیون است.

به عنوان بخشی از این تعهد بی سی نیز متعهد است که از مارس سال 2021 20 درصد از تمام "استعداد" و خاموش کردن صفحه نمایش در خواهد آمد از متنوع, پس زمینه, جمله, در اقلیت قومی (بام), اجتماعی و اقتصادی یا ناتوانی تنوع.

BBC مدیر کل تونی هال گفت: "این بی معنی کشتن جورج Floyd – و آنچه در آن می گوید ما در مورد لکه های سیستمیک نژادپرستی – تا به حال تاثیر عمیقی بر همه ما. این ما را به سوال خودمان در مورد چه بیشتر ما می توانید انجام دهید برای کمک به مقابله با نژادپرستی و رانندگی گنجاندن در درون سازمان ما و در جامعه به عنوان یک کل.

"این پاسخ ما – آن را به درایو تغییر در آنچه که ما را و کسی که آن را می سازد. این یک جهش بزرگ رو به جلو است و ما باید بیشتر به اعلام در هفته های آینده."

این خبر پس از 12 سال بردگی کارگردان استیو مک کوئین گفت که بریتانیا به تلویزیون و فیلم صنایع مورد نیاز به آدرس و چالش آشکار "نژادپرستی" در درون خود دارد.

"سال گذشته من یک تلویزیون-مجموعه فیلم های در لندن," او نوشت. "این احساس من تا به حال راه می رفت از یک محیط لندن من با احاطه به جایی که بیگانه به من... بریتانیا است که تا کنون در نظر نمایندگی آن را شرم آور است."

مک کوئین اذعان کرد که به رغم "تلاش بسیار سخت" برای به دست آوردن بیشتر مردم سیاه و سفید مجموعه ای از آینده خود را سیاه سری تبر کوچکآن را به حال شده است در یک مبارزه توضیح داد: "ما تا به حال معافیت مالیاتی مشوق های مالی پشتیبانی می کند اما تنها بام نفر از رانندگان و برق.

"واقعیت تلخ این است که هیچ زیرساخت برای پشتیبانی و استخدام بام خدمه. و هیچ زیرساخت به دلیل وجود نداشته است به اندازه کافی خواهد شد و یا ضرورت آن را در محل."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب