غرفه بوسیدن 2 نقد و بررسی: نه به شدت مشکل ساز به عنوان سلف خود حداقل

Dir: Vince Marcello. بازیگران: Joey King, Joel Courtney, یعقوب Elordi, Maisie Richardson-فروشندگان تیلور پرز,

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

Dir: Vince Marcello. بازیگران: Joey King, Joel Courtney, یعقوب Elordi, Maisie Richardson-فروشندگان تیلور پرز, Molly Ringwald. 12 cert, 131 دقیقه

در قریب به اتفاق دیجیتال شیب خوش شانس است که Netflix بکشد تخته سنگ اصلی فیلم romcoms به دو شکل آمده است: غیر منتظره لذت (به همه پسران من دوست داشتم قبل) و با شکوه پنیر متحرک (کریسمس شاهزاده). این یک وضعیت برنده-برنده در راه است. اما چه کنیم با 2018 را غرفه بوسیدن? اقتباس از بث Reekles را YA رمان در اصل منتشر شده در داستان سرایی پلت فرم Wattpad آن را تاسف دورافتاده در جریان خدمات – کاملا عاری از لذت واقعی یا گناه.

این تعریف صفت در واقع عجیب و غریب خود را insidiousness. یک دختر بچه شلی (Joey King) به دام افتاده است در فشار و کشش بین دو به همان اندازه ملکی برادران. رابطه او با یک جوان لی فلین (جوئل کورتنی) کاملا افلاطونی – آنها بوده است BFFs تمام زندگی خود را. اما او را به شدت منع او از همیشه آشنایی او با سرباز برادر نوح (یعقوب Elordi) که در نوبه خود می تواند تنها بیان احساسات خود را برای شلی با امتناع از اجازه دهید هر یک از دوستان خود تاریخ خود را. پسران دستکاری و گناه-سفر شلی در هر نوبت اما به نحوی او کسی است که به التماس بخشش قبل از او می شود به جست و خیز کردن به غروب آفتاب با نوح.

منتقدان تقبیح این فیلم را آشکار جنسیتی اما مخاطبان آن را به یک ضربه. اجتناب ناپذیر عاقبت دستور داده شد. به غرفه بوسیدن 2's اعتبار آن را به شدت مشکل ساز به عنوان سلف خود. عنوانی کارناوال جذب کند یک دوم ظاهر در این دنیا, بوسیدن غرفه شامل blindfolded, نوجوانی تبادل بزاق در حالی که بقیه مدرسه جمعیت در اطراف و این jeers مانند یک بسته pervy کارتون گرگ. اما حداقل شلی در حال حاضر می توانید از طریق میانگین روز مدرسه بدون اینکه شلخته-شرمنده با همسالان خود. نوح در ضمن یک مرد تغییر داشتن jetted به دانشگاه هاروارد در پایان اولین فیلم. او دیگر نگران کننده ضربه به fistfight هر انسان در مجاورت (در فیلم وجود دارد و حتی یک لحظه که در آن لی متهم نوح داشتن آزار جسمی شلی).

در اینجا این شلی که در مراحل به عنوان کنترل وسواسی. او باز مونولوگ ممکن است ادعا می کنند که او در صلح با این ایده که او از راه دور ارتباط با نوح ممکن است تاریخ و زمان آخرین اما او خرج می کند در بسیاری از فیلم های تثبیت شده حتی کوچکترین نشانه ای او در او را با چوپان زن (Maisie Richardson-فروشندگان) – بزرگترین تهدید پس از او زیبا و پیچیده و (مهمتر از همه) ، او می شود هیستریک پس از کشف آنها شده ایم پیام کوتاه در هر یک از دیگر "این چیزی است که او گفت:" جوک. و بنابراین به طور طبیعی او retaliates معاشقه خستگی ناپذیر با نرم و صاف و حساس مارکو (تیلور Perez) در مورد که در لب به لب او می گوید: "من نمی دانم که آیا به آن را با صدا غذا خوردن آن و یا نیش آن است."

او همچنین تمایل به قرار دادن خودش در وسط و دوست دختر خود را (Meganne جوان) بسیار به دومی وغصه. این است که در اینجا غرفه بوسیدن 2 tiptoes به خالص absurdism به عنوان شلی و لی سعی کنید دست خود را در رقابتی رقص رقص انقلاب. کارگردان Vince Marcello, بازگشت از فیلم اول تصور این مسابقات نه به عنوان یک دسته از عرق پیشرفته زنی بر روی یک دستگاه بازی آنلاین, اما به عنوان تمام عیار تب و تاب است. آتش وجود دارد. وجود دارد لیزر. حرفه ای, رقصنده چکیدن در کابل پرت کردن شرکای خود را در هوا مانند آنها Torvill و دین.

این یک خوش آمدید خروج حداقل از این فیلم خسته آشنایی دوستداران شوخی و سر و صدا کیک به چهره با یکدیگر یک گروه سه نفره از Heathers wannabes ساقه سالن و آیات نمایشی قطع شام شکرگزاری. جایی در پس زمینه از صحنه سرگردان هشتاد آیکون Molly Ringwald, بازی فلین مادر. او یادآور فیلم بوسیدن غرفه 2 می شود.

غرفه بوسیدن 2 در دسترس است در Netflix بکشد در 24 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب