آواتار 2 به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به coronavirus را تایید جیمز کامرون

آواتار 2 شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جیمز کامرون تایید کرده است.

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

آواتار 2 شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جیمز کامرون تایید کرده است.

این فیلم که قرار بود منتشر شد 17 دسامبر سال 2021 خواهد بود منتشر شد و یک سال بعد در 16 دسامبر 2022. سه دنباله نیز ضربه توسط یک سال به معنی پنج فیلم آواتار حق رای دادن در نهایت تکمیل کریسمس 2028.

دیزنی است که انتشار این فیلم نیز اعلام کرد آنها در حال کشیدن برنامه ریزی منتشر شده از مولان و وس اندرسون فرانسه اعزامبا جایگزینی خرما برای هر دو در حال حاضر ناشناخته است.

در یک بیانیه کامرون گفت: "با توجه به Covid-19 ما مجبور شدند به غیر منتظره طولانی تاخیر در شروع عمل زندگی می کنند فیلمبرداری ما در حال حاضر در حال انجام در نیوزیلند. چه بیشتر شما به احتمال زیاد نمی دانید این است که این بیماری همه گیر است که هنوز هم جلوگیری ما از مجاز بودن به recommence بسیاری از ما مجازی تولید کار بر روی مراحل در لس آنجلس. که کار این است که فقط به عنوان مهم به فیلم به عنوان عمل زندگی می کنند کار می کنند.

"قبل از Covid-19, همه چیز در مسیر شما را به اولین عاقبت در دسامبر 2021. متاسفانه با توجه به تأثیری که این بیماری همه گیر تا به حال در برنامه ما آن است که دیگر ممکن است ما به آن تاریخ است."

مولانکه قبلا برنامه ریزی شده برای انتشار در 21 ماه اوت در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در تاریخ بعد. معلوم نیست اگر آن انتشار انگلستان در حال حاضر مورخ 19 مرداد ماه را نیز تحت تاثیر قرار.

تاریخ دیگر تحت تاثیر دیزنی تقسیمات جدید شامل ریدلی اسکات, تاریخی, درام, آخرین دوئلبازیگران آدم راننده و Jodie Comer که اکنون در 15 اکتبر سال 2021 به جای کریسمس سال 2020 است.

یک untitled جنگ ستارگان فیلم اکنون در دسامبر 22, 2023, با دو پيگيری فیلم های جنگ ستارگان در زیر بیش از موفقیت فصل کریسمس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن