استون ویلا: Dean Smith نا امید معرفی پنج فیلم قاعده

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

استون ویلا رئیس Dean Smith به سوال مقدمه از پنج جایگزین به عنوان لیگ برتر آماده به سر.

ویلا میزبان شفیلد یونایتد روز چهارشنبه اولین بازی خود را در پرواز بالا پس از آن به تعویق افتاد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بخش بسته بندی در 92 بازی در 39 روز فوتبال و نمایندگان مجلس بین المللی فوتبال مدیره کانون به مسابقات گزینه افزایش جایگزین برای محافظت از بازیکنان رفاه.

باشگاه های لیگ برتر رای دادند به نفع و تیم همچنین می توانید نام نه جایگزین به جای هفت اما اسمیت احساس می کند آن را می دهد برخی از طرف یک مزیت است.

او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من برای آن است. من فقط معتقدم که ما در آغاز فصل با قوانین خاص و در حال حاضر ما باید آن را تغییر. گمان می کنم آن را کمک می کند تا باشگاه با بزرگتر جوخه های.

“بحث وجود دارد آن را تغییر دهید چرا که وجود دارد بیشتر در معرض خطر آسیب, اما داشتن بیشتر فیلم کمک نمی کند که. من فقط می خواستم آن را به ماندن به عنوان آن بود. من فکر می کنم شفیلد یونایتد شد همان.

“پس از پنج فیلم به ما می دهد فرصتی برای چرخش تیم ملی در طول بازی. مثل بودن در یک جام جهانی اردوگاه و بازی مینی مسابقات است.”

ویلای دوم پایین در لیگ برتر بازی کرد و در بازی نهایی قبل از خاموش کردن یک 4-0 شکست لستر در ماه مارس است.

پیروزی بر تیغه های بازی خود را در دست خود سقوط رقبای ارسال خواهد آنها را از منطقه سقوط با نه بازی باقی مانده و اسمیت مشتاق به گرفتن آغاز شده است.

“این یک افتخار چشم از جهان خواهد بود و ما,” او گفت: پیش از پشت بسته-درب های بازی.

“بازیکنان در طول مستند شده اند بسیار سازگار با تمام کاری بود که آنها را فرستاده. آنها خارش به عقب بر گردیم.

“بزرگترین مشکل داشتن هیچ جدول زمانی برای کار از پس در نهایت گرفتن وسایل بزرگ بود برای یک سفر برنامه ریزی شده است. ما افرادی که می خواهید برای برنامه ریزی و آن را دشوار است به انجام این کار با هیچ جدول زمانی است.”

وسلی و تام Heaton در حال کنار آنها به عنوان بهبود از دراز مدت صدمات زانو اما جان McGinn در دسترس است بعد از شکستگی مچ پا خود را در ماه دسامبر.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید