'به مرد خاکستری': Ryan Gosling و کریس ایوانز پیوستن به $200 متر Netflix, هیجان انگیز توسط Avengers مدیران

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در حال تنظیم به شرکت ستاره جدید در Netflix, هیجان انگیز.

هر دو بازیگران پیوسته اند یک برنامه ریزی اقتباس از این مرد خاکستری, علامت Greaney در سال 2009 رمان به همین نام است.

با توجه به مهلتپروژه بودجه در حدود $200 متر ساخت آن را یکی از Netflix, گران قیمت ترین فیلم تا کنون (Michael Bay را 6 زیرزمینیبا بازی رایان رینولدز گزارش هزینه $150 متر و منتشر شد و در سال 2019 در جریان پلت فرم).

برادران آنتونی و جو Russo که کارگردانی چندین مارول فیلم از جمله Avengers: Endgameهستند متصل به فیلمسازان و شرکت خود را AGBO تولید فیلم های سایت گزارش روز جمعه.

"هدف این است که برای آن به رقابت با هر تئاتر و توانایی برای انجام با گاسلینگ و ایوانز یک رویا برای ما," Joe Russo گفت: مهلت.

"ایده این است برای ایجاد یک حق رای دادن و ساخت یک کل جهان با رایان در مرکز آن است. همه ما متعهد به اول فیلم که رو به خوبی به ما برای فیلم دوم."

Anthony Russo گفت: این مرد خاکستری را کشف شبیه الهام بخش برای کسانی که در کاپیتان امریکا: سرباز زمستان (که او و برادرش co-کارگردانی) اما در "بیشتر از یک دنیای واقعی تنظیم".

Greaney را به مرد خاکستری ویژگی های شخصیت دادگاه Gentry سابق CIA خواهد بود که بازی رفت ، این کتاب شد برای اولین بار از یک سری از هیجان.

Joe Russo گفت: مهلت این تیم پشت فیلم امید به شروع تولید "اواخر پاییز و یا اوایل بهار" بسته تکامل از coronavirus همه گیر است که موجب تاخیر در سراسر صنعت فیلم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن