اپل اعلام کرده است تغییرات عمده برای چه آن دسته برنامه فروشگاه اختلافات.

گوشی های هوشمند غول پیکر در حال حاضر اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به درخواست تجدید نظر نقض آن در فروشگاه App دستورالعمل و دیگر تاخیر در به روز رسانی نرم افزار طراحی شده برای رفع اشکالات و گفت: بیش از اختلافات است.

“اولین توسعه دهندگان خواهد شد نه تنها قادر خواهید بود به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک برنامه نقض دستورالعمل داده شده از فروشگاه App نقد و بررسی دستورالعمل اما همچنین باید یک مکانیسم برای به چالش کشیدن راهنمای خود” اپل مطبوعاتی گفت:.

“دوم برای برنامه های که در حال حاضر در فروشگاه App رفع اشکال دیگر نمی خواهد با تاخیر بیش از نقض دستورالعمل به جز برای کسانی که مربوط به مسائل حقوقی است. توسعه دهندگان خواهد شد و به جای آن قادر به رسیدگی به این مسئله در آینده خود را تسلیم.”

اپل می گوید این تغییرات اجرا خواهد شد در این تابستان.

خبر می آید که این شرکت در بر داشت خود را در میان دو مجادلات در اطراف آن فروشگاه App سیاست.

این شامل یک بررسی از اتحادیه اروپا به, آیا اپل درگیر شدن در ضد رقابتی رفتار.

از آن نگران بود که وجود دارد نه به اندازه کافی جایگزین خرید امکانات به این معنی است که توسعه دهندگان مجبور شدند به “استفاده اجباری از اپل اختصاصی خود در برنامه خرید سیستم”.

دوم بحث در توییتر دنبال یک موضوع از Basecamp co-founder, David Heinemeier Hansson که راه اندازی یک جدید سرویس ایمیل با نام هی.

اپل در اصل تصویب برنامه اما بعد از رد این شرکت به دلیل برنامه ارائه نمی دهد در برنامه اشتراک.

با سلام ارائه می دهد 99 دلار در هر سال سرویس اشتراک ایمیل

اپل دریافت 30 درصد کاهش از همه در برنامه اشتراک. این باعث شده است که شرکت هایی مانند آمازون برای جلوگیری از خرید کتاب های صوتی از طریق شنیدن برنامه iOS یا Netflix بکشد توقف در برنامه اشتراک ها در سال 2018 است.

“وای. من به معنای واقعی کلمه حیرت زده کرد. اپل فقط دو برابر کردن بر خود را رد هی توانایی برای ارائه به رفع اشکال و ویژگی های جدید مگر ما ارسال کنید به خود ظالمانه تقاضا از 15-30% ما درآمد. حتی بدتر: ما در حال گفت که مگر ما مطابق آنها حذف برنامه” Heinemeier Hansson توییتی.

اپل نقد و بررسی دستورالعمل ها نیاز به یک نرم افزار را در نرم افزار گزینه خرید اگر آن را می خواهد به ارائه دسترسی به محتوای خریداری شده در جاهای دیگر. همچنین گفت: این برنامه باید نه تایید شده اند.همه در همه ،

این شرکت ساخته شده است که استثنا در گذشته برای برخی از موزیک, ویدئو, و, مجله, نرم افزار. برخی از اشتراک ایمیل برنامه های شبیه به هی نیز بنا به گزارش ها در دسترس در فروشگاه App است اما ارائه خدمات از طریق در برنامه خریدهای.

Heinemeier Hansson گفت که اپل مانند رفتار “گانگستر” و نه “رایت این خانه را خودم”.

پیش از WWDC اپل ساخته شده را تغییر دهید اجازه می دهد تا هی به روز رسانی از طریق پس از Bandcamp مصالحه با اجازه فقط کاربران ثبت نام برای یک حساب ایمیل است که منقضی می شود در دو هفته.

این تنها نمونه ای که در آن اپل بررسی شده برای ضد رقابتی رفتار. معروف Spotify در, شکایت علیه اپل مدعی است که این شرکت عمدا توقف Spotify از یکپارچه سازی ویژگی های خاصی را در اپل خدمات اپل موسیقی یک مزیت است.

اپل موسیقی را نیز مجبور به پرداخت 30 درصد مازاد متهم به شرکت های دیگر چون اپل دارای هر دو نرم افزار سیستم عامل و سخت افزار است که می رود در اپل.

در آن زمان اپل را تکذیب کرد سخنگوی Spotify در آن ادعا گفت که این شرکت تنها به اتهام برنامه های که کاربران مجبور به پرداخت هزینه برای استفاده از.