اسپندکس, عرق و بحث: گیج کننده جهان از افراد مشهور فیلم تمرین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکngela Lansbury ورقه کردن لباس او را و برطرف خودش را به یک حمام حباب. "من فکر می کنم زنانگی و تمایلات جنسی دست به دست" به قتل او نوشت: ستاره gushes او انگشتان پا پیچش یا حلقه زنی به او splays پاهای او را از وان. "از آن استفاده می شود فکر می کردند که زنان از دست دادن علاقه به رابطه جنسی بعد از یائسگی اما در حال حاضر ما می دانیم که فقط درست نیست." به درایو خانه او نقطه, او درآمد حاصل به شیرجه رفتن دست خود را در زیر حباب سر او عقب در وجد.

این است که از Lansbury را مثبت حرکت می کند – و نه متخصص پورنوگرافی اما ورزش تصویری که جاودانه امروز در عجیب و غریبتر گوشه و کنار اینترنت می باشد. Lansbury تصویری است که حسن نیت یک هدف نسبت به بیش از پنجاه و موعظه اهمیت عشق به خود و نگه داشتن مناسب است. آن را نیز آشفته فقط به عنوان بسیاری از افراد مشهور ورزش نوار از دوران بودند.

در حالی که امروز افراد مشهور, تمرین نوار تمایل به رزرو D-لیست و یا غصب توسط Instagram Live تمرین اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود شاهد رونق در لب گنده, ستاره کشش و خم شدن برای توده ها. در میان کسانی که در این لای کرا چادری coattails از جین فوندا که انقلابی VHS در خانه تمرین بودند Cher, Shirley MacLaine و مارک والبرگ (یا "Marky Mark" به عنوان او پس از آن شناخته شده است). مضحک چوبی و خونتان جنسی خود را در نوار سخت هستند سالم و کپسول زمان از یک دوره که در آن ما فکر تنها چیزی که جدا ما از هالیوود هیکل بود jazzercising به اندازه کافی سخت. در یک طرح عجیب و غریب, پیچ و تاب آنها نیز تبدیل شدن به تابستان سال 2020 باید دارا.

"پس از مستند آغاز شده و ما به فروش می رسد کاملا از هر ویدئو تناسب اندام شما می توانید از فکر می کنم می گوید:" Luke Mitchell, اجرا می شود که بازی تیم ملی, فروشگاه eBay ساخته شده است که او را بزرگترین فروشنده از VHS در انگلستان است. "رزماری کانلی رفته از طریق سقف. Cher: بدن, اعتماد به نفس, Cher: یک نگرش جدید – همه آنها از بین رفته اند. ما به فروش می رسد 12 نسخه از آقای محرک ویدئوها از مارس. تئوری من این است که بسیاری از مردم در حال حاضر که عمده درآمد یکبار مصرف در حال رفتن به در اواخر دهه بیست سالگی به اواخر چهل و آن خاطرات خود را که آنها در حال خرید. این نوستالژی.

"آنها همچنین به نظر می رسد خیلی بیشتر سرگرم کننده از تناسب اندام مدرن دی وی دی و یا افرادی مانند جو فتیله" او همچنان ادامه دارد. "من از تماشای برخی از رزماری کانلی آنهایی که و چگونه او را ندارد, یک حمله قلبی, من نمی دانم. اما برخی از مردم باید مانند آن و این واقعیت است که آنها به درستی برای رفتن آن. و که آنها مدرسه قدیمی و قشنگ است."

آن فوندا که kickstarted نه تنها افراد مشهور, تمرین, نوار, اما نوار VHS صنعت به طور کامل. هنگامی که او یک مادام العمر تناسب اندام متعصب نزدیک شد در سال 1981 به جلو VHS اقتباس از پرفروش ترین کتاب ورزش, او در ابتدا بهت زده. یک کتاب یک چیز بود فیلم به نظر می رسید یک گام بیش از حد – وجود دارد پول کمی در آن, در حالی که چند حتی می تواند استطاعت VHS بازیکنان در زمان هر دو. استوارت کارل مدیر عامل یک شرکت توزیع اعتقاد بر این است که یک نوار طراحی شده و بیش می تواند kickstart یک صنعت کامل است. این بود تنها پس از فوندا متوجه یک نوار می تواند کمک به صندوق یکی از سیاسی سرمایه گذاری کالیفرنیا مبارزه برای دموکراسی اقتصادی که او گفت بله. این ثابت به یک موفقیت عظیم, فروش بیش از 200 ، 000 نسخه در سال اول خود را از آزادی.

جین فوندا در اوت 1985 پوشش 'بیلبورد' (بیلبورد-هالیوود خبرنگار گروه رسانه ای)

"زنان شروع به شنیدن در مورد آن" فوندا به یاد می آورد در سال 2012. "دوستان گفتن در هر یک از دیگر, 'هی این را بررسی کنید! این واقعا کار می کند!' دستگاه بازیکنان ارزان تر شد به عنوان تقاضا رشد کرد و قبل از من آن را می دانستند 17 میلیون که فیلم اصلی فروخته شده بود و من القاء شد به تصویری Hall of Fame – اولین non-مهندس برای دریافت آن افتخار."

فوندا نوار برانگیخته موج از مقلدان – این برنده جایزه اسکار نیز به یک نوپای ورزش صنعت نخبگان مهر آن نبود که قبلا داشتن. هیچ ستاره ثابت بیش از حد بزرگ برای VHS تمرین بازار فوندا به پایان رسید تا ساخت پول زیادی از او نوار که او اعلام بازنشستگی اش از بازیگری در سال 1991 (این امر تا آخرین 2005). امروز فوندا نوار که اکثر منتقل شده اند به دی وی دی باقی می ماند پرفروش. بر روی VHS بازار آنها در حال درمان مانند گرد و غبار طلا. دیگر افراد مشهور تناسب اندام نوار از فوندا دوران هستند به همان اندازه کمیاب است.

همچنین فوق العاده محبوب در VHS تناسب اندام مدار چاق, لیس زدن Quigley ترسناک تمرینکه ویژگی های زامبی انجام ایروبیک و شبح وار حزب چرت زدن است که به سرعت در حال تبدیل به یک کلاس تناسب اندام. Quigley یک B-movie icon بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در فرقه های ترسناک از جمله بازگشت مردگان زنده, Hollywood Chainsaw Hookers و شب از شیاطینبه دست به ظاهر غیر ممکن است: زبان-در-گونه تمرین فیلمی که سکسی ترسناک و در واقع برای سلامت شما خوب.

"من انجام شده بود یک فیلم به نام سلاح قتل," Quigley به یاد "و من تا به حال این صحنه که در آن من تا به حال به بلند کردن یک پتک بالا و پایین در حالی که کشتن کسی. و من دوست کن سالن در مجموعه ای و او گفت: "وای! این یک تمرین عالی برای سلاح های خود را'. ما دو نوع نگاه در هر یک از دیگر مانند: وجود یک ایده!"

در نتیجه فیلم که در سالن نوشته و کارگردانی شد و در دو روز با استفاده از Quigley پدر و مادر از خانه به عنوان یک مجموعه و همچنین کوه ها در خارج از لس آنجلس. "این چریکی فیلمسازی در بهترین حالت آن!" او می خندد. "من عاشق تقلید بنابراین ما مانند 'اجازه دهید نشان می دهد جین فوندا! ما به شما یک اجرا برای پول خود را!' ما فقط با داشتن سرگرم کننده با آن و در نظر گرفتن تناسب اندام و سپس ترکیب تمام این وحشت عناصر است."

Angela Lansbury اشک تا طبقه در 'مثبت حرکت می کند' (چوب ناپ Productions)

Quigley می گوید که او هرگز مواجه می شوند طرفداران که در واقع متعهد به وحشت تمرین's طرح ورزش هر چند او آگاه است از طرفداران هم به reenact صحنه هایی از این فیلم در مشاهده ، آن چیزی که ترسناک تمرین سهام با خیلی از دوران آمادگی ویدئوها تنها با فوندا نوار به طور معمول به عنوان ذکر شده به مراتب بهتر از kitsch نوستالژی قطعات. خود را با کیفیت بالا و با رواج اعلام فوندا اول نوار برای "هنوز هم می تواند بهترین کلاس ورزش کردن وجود دارد" در سال 2018 به معنی آنها نیز به دور و حداقل های خنده دار از دوران است. دیگران اردوگاه نابغه است.

Cher تناسب اندام می بیند "باور" آیکون در لباس زیر زنانه او. LaToya Jackson به نظر نمی رسد به جایی که می دانم او در مرحله تمرین نوار. Shirley MacLaine را درونی تمرین ویژگی های سه دقیقه از شرایط مهرورزی star sat cross-legged, حرکت و ترسناک یک نواخت به عنوان او صحبت می کند از اهمیت "طرح هندسی" در انجام این "جریان انرژی در داخل". آن را پس از آن بیش از 10 دقیقه از روانگردان الگوهای مانند ویندوز 95 محافظ صفحه نمایش.

اما فارغ از موضوع از طریق بسیاری از دوران را ویدئوها آیا آنها star زنان سالمند, یا, نوجوانان, بازیگران, هستند, چگونه, نگران کننده, وابسته به عشق شهوانی آنها هستند. آن را تا حدودی مناسب هم با توجه به هدف اصلی از صفحه اصلی تصویری تمرین سبک است. هنگامی که کارل اول آمد تا با ایده تناسب اندام, VHS, او ادعا می خواهید به "پر کردن شکاف بین فک و عمیق در گلو, گلو": کم بودجه "فیلم" که شات می تواند به سرعت و در عین حال فروش صدها هزار نسخه در حالی که این برنامه شامل یک covert تمایلات جنسی است که جلب کمتر فکر تناسب اندام مصرف کنندگان بیش از حد خجالت به قدم پا به یک فرد بالغ فروشگاه.

شامل گی Gasper': کاور برای گام تا با LaToya (الهام شرکت)

Alyssa Milano نوجوان بخارثبت شده در ارتفاع از حاملگی شهرت در 1980s طنزهای رئیس چه کسی است ؟ , رسما با هدف 10 - تا 15-year-old girls (یک پرچم قرمز را در خود دارد) اما احساس می کند مانند محصول از پیر مردان است. شات در یک مجموعه طراحی شده به مانند یک دختر نوجوان را به اتاق خواب آن را می بیند میلان و دو زن دوستان giggling راه خود را از طریق امتداد و چمباتمه دوربین ترشح بزاق بیش از هر نزدیک از یک لگن محوری.

که به طور مشابه در همه جا در Marky Mark فرم... تمرکز... تناسب انداماست که همچنان بیش از ناهمواری عضلات و oozes با نهفته homoeroticism. آن باز می شود با والبرگ خرمن کوبی در اطراف بی انتها در رختخواب, پسر عموی خود را سرشار به اتاق خواب خود را به او را از خواب بیدار با ارائه برخی از "f***ing پنکیک" طبقه پایین. با والبرگ سپس clambering lazily از زیر ورق خود را به دوربین های نقشه برداری کالوین کلاین لباس زیر, او تبلیغات در آن زمان به یک کمی بیش از حد طولانی bro-در آغوش گرفتن و دور از پورنو گی.

ستودنی آن را تنها Quigley را وحشت تمرین که آشکارا اذعان تمایلات جنسی از دوران آمادگی نوار. شبیه هیچ تمرین همیشه آن را در واقع شروع با Quigley دوش گرفتن, در یک صحنه است که در عمل نیز به عنوان یک, خنده دار, نوای فیلم که در آن او شهرت یافت.

"وجود دارد مقدار زیادی از ورزش ویدئوها در آن زمان جایی که آنها نشان می دهد, شما می دانید, عکس های کون و سینه های خود را و چیزهایی مانند این که" Quigley می گوید. "بنابراین من فکر می کنم ما فکر, خوب, اجازه دهید آن خیاط جنسی بلکه در ورید از برخی از فیلم های ترسناک من انجام داده ام. بنابراین حمام صحنه همه صحنه ها از من ورزش که در آن آنها زوم بر روی همه چیز... تمام این گفت و گو بود قطعا نوشته شده به كنايه بیش از حد."

هنوز هیچ چیز در مقایسه با Lansbury است.

"خدا است که یا چه؟" Quigley cackles. "بحث در مورد ترسناک!"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب