اپل 'بررسی' چین امنیت ملی قانون به عنوان دیگر شرکت های فن آوری مکث اطلاعات دولت درخواست

به عنوان شرکت های فن آوری بیرون بکشد و یا در نظر گرفتن حضور خود را در هنگ کنگ با توجه به قانون جدید از سوی دول

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

به عنوان شرکت های فن آوری بیرون بکشد و یا در نظر گرفتن حضور خود را در هنگ کنگ با توجه به قانون جدید از سوی دولت چین اپل گفته است که "بررسی" تاثیر قانون جدید است.

بر خلاف شرکت های دیگر آن هنوز به حالت تعلیق در اطلاعات درخواست از مقامات چینی.

قانون جدید رسما به نام "قانون جمهوری خلق چین بر حفظ امنیت ملی در هنگ کنگ ویژه اداری منطقه" criminalises هر عمل تجزیه طلبی براندازی تروریسم و یا تبانی با نیروهای خارجی.

قانون مورد انتقاد قرار گرفته است برای اینکه یک "تعبیری برای هر چیزی و یا هر کسی که حزب حاکم کمونیست چین (CCP) disapproves از".

دلیل این است که از قدرت خود برای محدود کردن آزادی بیان از جمله در اعتراض به شعار "آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما".

چین ادعا می کند که قانون بازگشت ثبات به منطقه است.

"اپل همیشه مورد نیاز است که تمام محتوای درخواست از اجرای قانون محلی مقامات را مشاهده کنید از طریق متقابل کمک های حقوقی پیمان در محل بین ایالات متحده و هنگ کنگ [...] وزارت دادگستری ایالات متحده بررسی هنگ کنگ مقامات' درخواست حقوقی نوایی" یک سخنگوی بلومبرگ گفت.

یک 'متقابل کمک های حقوقی معاهده' اجازه می دهد تا کشورهای خارج از ایالات متحده به درخواست اطلاعات از شرکت های فن آوری با اجرای قانون است.

با توجه به وب سایت شرکت بین ماه های ژانویه و ژوئن 2019 اپل در پاسخ به 358 درخواست اطلاعات دستگاه از هنگ کنگ 155 درخواست برای داده های مالی و دو درخواست برای دسترسی به اطلاعات حساب.

فن آوری های غول پیکر تایید شده ترین دستگاه اطلاعات درخواست (91 درصد) و 68 درصد از مالی درخواست و هر دو از درخواست برای دسترسی به اطلاعات حساب.

از سال 2013 این شرکت با پیروی اکثریت درخواست.

گوگل, مایکروسافت, توییتر و زوم کرده اند گفت: همه آنها نمی خواهد مطابق با اطلاعات درخواست از دولت چین تا زمانی که آنها را بررسی قانون است.

آن به شرح زیر Facebook و شرکت های تابعه آن WhatsApp و Instagram گرفتن یک تصمیم مشابه به عنوان سرویس پیام رسانی تلگرام.

Infinite گفته است که کشیدن ویروسی تصویری نرم افزار از فروشگاه در هنگ کنگ.

در حالی که بسیاری از شرکت های فن آوری در حال ممنوع در چین مانند Facebook, Google و توییتر اپل دارای یک حضور قوی در این کشور با توجه به تولید نیاز دارد.

این شرکت مورد انتقاد قرار گرفته است ظاهرا غارنوردی به فشار دولت چین قبل از زمانی که آن را حذف Hkmap.زنده برنامه از فروشگاه برنامه خود را در سال گذشته است. نرم افزار استفاده شده توسط هر دو معترضان و دیگر هنگ کنگ شهروندان برای زمان واقعی به روز رسانی در پلیس محل.

در پاسخ مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک وجود دارد گفت: "اطلاعات معتبری" از پلیس هنگ کنگ است که در این برنامه مورد استفاده قرار گرفت "بدتر به هدف فرد افسران برای خشونت و قربانی افراد و اموال که در آن هیچ پلیس در حال حاضر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب