آنجلینا جولی ستایش دختر Zahara برای اینکه یک “فوق العاده زن آفریقایی’

آنجلینا جولی گفته است در مورد غرور او برای دخترش Zahara توصیف او به عنوان “فوق العاده زن آفریقایی”.

در طول یک مکالمه تصویری با اوگاندا آب و هوا فعال ونسا Nakate برای بار 100این شیطان بازیگر مورد بحث همه چیز را از فعالیت و تغییر آب و هوا به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

جولی همچنین سوال چگونه مدارس آمریکا پوشش سیاه تاریخ را در برنامه درسی خود و نشان داد که چگونه دخترش را تحت تاثیر قرار داده ،

“یکی از چیزهایی که جالب بوده است, آموزش و پرورش,” او گفت:.

“من نمی دانم در مورد مدارس در اوگاندا اما من می دانم که در ایالات متحده وجود دارد یک سوال … دختر من از اتیوپی یکی از فرزندان من است. و من یاد گرفتم خیلی از او.

“او از من است اما او فوق العاده ای زن آفریقایی.”

مادر از شش ادامه داد: “اتصال خود را به کشور های قاره است — آن را خود او و از آن چیزی است که من تنها ایستاده در هیبت.

“اما آنچه که من در برای مثال در آمریکا کتاب های تاریخ و نحوه محدود آنها … آنها شروع به آموزش افرادی که سیاه و سفید در مورد زندگی خود را از طریق جنبش حقوق مدنی است که چنین وحشتناک مکان برای شروع است.”

این Changeling ستاره به تصویب رسید Zahara از یک یتیم خانه در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا در سال 2005 زمانی که او شش ماه است.

آنجلینا جولی صحبت کرد با ونسا Nakate از طریق تماس تصویری (یوتیوب/زمان)

جولی در حال حاضر مادر به فرزند خوانده Maddox که متولد کامبوج و بعد از آن به تصویب رسید یکی دیگر از پسر سه ساله Pax Thien از ویتنام است.

این بازیگر همچنین دارای سه فرزند بیولوژیکی — Shiloh ناکس و Vivienne — با شوهر سابق براد پیت.

در حالی که جولی به ندرت مورد بحث او و فرزندان او به تازگی افتتاح شد تا به هارپر بازار در مورد بالا بردن کودکان خود را در میان “نژاد پرستی و تبعیض در آمریکا”.

آنجلینا جولی دارای شش فرزند است (گتی)

“یک سیستم است که کمک می کند اما ممکن است در محافظت از دختر من — یا هر مرد و زن و یا کودک در کشور ما بر اساس رنگ پوست — غیر قابل تحمل است,” او گفت:.

“ما نیاز به پیشرفت فراتر از همدردی و نیت خوب به قوانین و سیاست هایی که در واقع آدرس ساختاری نژادپرستی و مصونیت از مجازات. پایان دادن به موارد نقض حقوق بشر در پلیس فقط آغاز است. آن می رود به مراتب فراتر از آن است که به تمام جنبه های جامعه از سیستم آموزش و پرورش ما به ما سیاست است.”

در مصاحبه اخیر با رواج, جولی همچنین صحبت در مورد روند تصویب و چالش های بالا بردن کودکان از زمینه های مختلف.

“آنچه مهم است این است که برای صحبت با باز بودن در مورد همه آن را و به اشتراک بگذارید. ‘پذیرش’ و ‘یتیم’ هستند کلمات مثبت در خانه ما,” او گفت:.

“همه کودکان به تصویب رسید آمده با رمز و راز از جهان است که نشست شماست. زمانی که آنها از نژاد دیگر و سرزمین های خارجی است که رمز و راز که هدیه بسیار کامل است. برای آنها باید هرگز از دست دادن تماس با آن از آنها آمد. آنها باید ریشه است که شما لازم نیست.”

جولی ادامه داد: “افتخار آنها. از آنها یاد بگیرند. آن را شگفت انگیز ترین سفر برای به اشتراک گذاشتن” او گفت:. “آنها در حال ورود خود جهان — شما در حال ورود به هر یک از دیگر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید