آنجلینا جولی در مورد او امتیاز سفید در حالی که بالا بردن یک دختر

آنجلینا جولی به صحبت کردن در مورد تجربه امتیاز سفید بیان کرد که یک “سیستم” است که خود محافظت می کند اما ممکن است در محافظت از دخترش به خاطر او سیاه است “غیر قابل تحمل”.

جولی شش کودکان در محدوده سنی 11 تا 18.

سوم قدیمی ترین فرزند 15 ساله Zahara به تصویب رسید جولی از یک یتیم خانه در Ethiopa زمانی که او شش ماه است.

صحبت به هارپر بازار, بازیگر و بشر دوستانه اعلام کرد که “قوانین و سیاست های” نیاز به تغییر در سفارش به “آدرس ساختاری نژادپرستی و مصونیت از مجازات”.

“یک سیستم است که کمک می کند اما ممکن است در محافظت از دختر من – یا هر مرد و زن و یا کودک در کشور ما بر اساس رنگ پوست است غیر قابل تحمل” 45 ساله گفت.

“ما نیاز به پیشرفت فراتر از همدردی و نیت خوب به قوانین و سیاست هایی که در واقع آدرس ساختاری نژادپرستی و مصونیت از مجازات. پایان دادن به موارد نقض حقوق بشر در پلیس فقط آغاز است.

“آن را می رود به مراتب فراتر از آن است که به تمام جنبه های جامعه از سیستم آموزش و پرورش ما به ما سیاست است.”

جولی همچنین بر تاثیر جهانی Black Lives Matter جنبش و گفت که در نظر او “جهان در حال بیدار شدن از خواب”.

“مردم را وادار عمیق تر حساب در درون جوامع خود,” او گفت:.

“وقت آن است که برای ایجاد تغییرات در قوانین ما و ما موسسات – گوش دادن به کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار و که صدای حذف شده اند.”

وقتی پرسیده شد که چه باید تدریس به کودکان با توجه به مسائل اطراف نژاد و نژادپرستی جولی تاکید کرد مهم این است که “برای گوش دادن به کسانی که ستم و هرگز فرض را می دانم”.

در طول مصاحبه شیطان ستاره صحبت در مورد چگونه coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار مردم در سراسر جهان طراحی تمرکز بر روی پناهندگان که “رانده شده از خانه های خود و کشور را با بمب و تجاوز به عنف و آزار و اذیت و خشونت در تمام اشکال آن مدتها قبل از این ویروس”.

“آنها با زندگی بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و تعصب هر روز و برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جهان است که آن را می آید به پیامدهای اقتصادی همه گیر,” او گفت:.

جولی همچنین صحبت در مورد “ترسناک” خشونت ابراز نگرانی او را که “سوء استفاده و سطح خشونت افزایش یافته است” در طول مستند.

“بالاتر از همه نگرانی من این است که برای کودکان” فعال گفت. “وجود دارد یک جهانی بهداشت بحران برای کودکان از سوء استفاده و غفلت و اثرات آن ضربه. و تقریبا به اندازه کافی انجام شده برای حفاظت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید