Mick Jagger و Lorde در میان ستاره ها خواستار قدرت بیش از آهنگ استفاده در تظاهرات سیاسی

Mick Jagger, لرد و Sia در میان ستاره ها به امضای نامه ای خواستار سیاستمداران به دنبال مجوز قبل از پخش موسیقی خ

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

Mick Jagger, لرد و Sia در میان ستاره ها به امضای نامه ای خواستار سیاستمداران به دنبال مجوز قبل از پخش موسیقی خود را در تجمعات انتخاباتی و وقایع عمومی.

این نامه نوشته شده است در همکاری با هنرمند حقوق اتحاد میان می آید یک سری از مجادلات مربوط به استفاده از موسیقی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" ،

آن خواستار استقرار یک سیاست روشن است که نیاز به "کمپین به دنبال رضایت از برجسته ضبط و هنرمندان و ترانه سرایان و صاحبان کپی رایت قبل از علنا با استفاده از موسیقی خود را در یک سیاسی یا انتخاباتی تنظیم".

این نامه ادامه می دهد: "به عنوان هنرمندان و فعالان و شهروندان ما از شما به تعهد است که همه نامزدها از شما حمایت خواهد شد و به دنبال رضایت از برجسته ضبط هنرمندان و ترانه سرایان قبل از استفاده از موسیقی خود را در مبارزات انتخاباتی و سیاسی تنظیمات.

"این تنها راهی است که به طور موثر محافظت از خود را از نامزدهای حقوقی خطر غیر ضروری بحث های عمومی و اخلاقی است که می آید از دروغ ادعا و یا بنحوی یک هنرمند را حمایت و یا تحریف یک هنرمندان بیان در چنین مخاطرات بالا, عمومی راه است."

دیگر امضاء کنندگان این نامه عبارتند از: بلاندی Sheryl Crow, سبز, روز, لیونل ریچی, Elvis Costello, کیت ریچاردز, Aerosmith, استیون تایلر و Rosanne نقدی خواننده/ترانه سرا دختر جانی کش.

در ماه ژوئن the Rolling Stones با صدور قانونی هشدار به تهمت مبارزات انتخاباتی و پس از پیگیری "شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید" پخش شد در یک تجمع در Tulsa, Oklahoma.

املاک برای دیر نوازنده Tom Petty نیز محکوم تهمت استفاده از آهنگ "I won't Back Down" در همان تجمع است. در بیانیه ای املاک و اعلام کرد خود را ناراحت در مسیر استفاده می شود در "یک کمپین نفرت".

نوازندگان از جمله التون جان و ایمپلنت Urie همراه و مستغلات برای شاهزاده نیز ضربه در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات با استفاده از موسیقی خود را در ماه های اخیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب