John Boyega, تعطیل Star Wars بازگشت شایعات: 'من نقل مکان کرد و در

John Boyega گفته او "نقل مکان کرد و در" از حق رای دادن جنگ ستارگان در میان تماس برای بازیگر به تلافی شخصیت او

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

John Boyega گفته او "نقل مکان کرد و در" از حق رای دادن جنگ ستارگان در میان تماس برای بازیگر به تلافی شخصیت او در آینده ،

انگلیسی ستاره نقش اصلاح Stormtrooper فنلاندی در دیزنی عاقبت سه گانه (متشکل از نیروی بیدار, آخرین جدی و ظهور اسکای واکر).

در Instagram, Boyega ارسال شده یک عکس از خودش را در یک مجموعه فیلم با عنوان: "پشت در مجموعه!"

زیر یک فن اظهار داشت: "نیروی فین در عمل با سبز lightsaber با لباس سیاه است من می خواهم از بعد SW فیلم!"

Boyega در پاسخ به این پیشنهاد با نوشتن: "lol هیچ با تشکر از شما. من نقل مکان کرد." در واکنش به نظر یکی دیگر از طرفداران این بازیگر توضیح داد که او "نه به بازی در یک نقش بیش از حد طولانی" و افزود که او "بیشتر به ارائه بیش از آن".

در اوایل سال جاری Boyega, توصیف ظهور اسکای واکر به عنوان "بسیار انجام" اما به آن اعتراف کرده بود "برخی از نا امیدی". این فیلم را دریافت underwhelming واکنش از منتقدان و طرفداران.

در ماه ژوئن Boyega شد به طور گسترده ای مورد ستایش برای ارائه یک سخنرانی پرشوری به زندگی ماده معترضان در هاید پارک, پس از قتل جورج فلوید.

"من از صحبت کردن با شما از قلب من. من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک حرفه ای پس از این اما f*** که" او گفت: این جمعیت است.

"امروز است که در مورد مردم بی گناه بودند که در نیمه راه از طریق فرایند خود ما نمی دانیم که آنچه جورج فلوید می تواند به دست آورد, ما نمی دانیم که چه ساندرا مطلوب می تواند به دست آورد اما امروز ما در حال رفتن به مطمئن شوید که نمی تواند یک بیگانه به فکر ما جوان هستند."

Boyega, نظرات باعث غلیان احساسات از حمایت از این صنعت به عنوان بسیاری از مشخصات بالا فیلمسازان اعلام کرد تمایل خود را برای کار با Boyega در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب