امی Tinkler 'التماس' بریتیش, ژیمناستیک, برای, swifter پاسخ پس از سوء استفاده اتهامات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

امی Tinkler است انتقاد, بریتیش, ژیمناستیک بیش از زمان گرفته شده برای مقابله با شکایت بیش از زورگویی و سوء استفاده از فرهنگ در ورزش است.

Tinkler گفت: در اوایل این ماه که او را "تجربه به عنوان یک باشگاه و نخبگان ژیمناست" – و پس از آن شکست, بریتیش, ژیمناستیک به عمل در او شکایت – رهبری او را به اعلام بازنشستگی اش در ماه ژانویه است.

20 ساله گفت که او تا به حال هیچ گزینه ای جز ترک, ژیمناستیک, کمتر از چهار سال پس از تبدیل شدن به بریتانیا جوانترین مدال در ریو 2016 بازی های المپیک است.

"من می توانم تایید می کنند که شکایت من ارسال شده در دسامبر 2019 مربوط به تجربه من در جنوب دورهام ژیمناستیک باشگاه و در مقابل بخشی از بریتیش, ژیمناستیک, مربیگری تیم" Tinkler نوشت: در رسانه های اجتماعی.

"من نیز تعقیب, بریتیش, ژیمناستیک برای یک جدول زمانی خود را در رسیدگی به شکایت من. من درک می کنم آن می تواند هنوز 4 ماه و یا بیشتر برای رسیدن به یک نتیجه ساخت آن نزدیک به 12 سال از من شکایت اصلی.

"من ناراضی در طول زمان این است که آن را به عنوان برگ های آسیب پذیر ژیمناست در خطر سوء استفاده از شناخته شده باشگاه ها و مربیان.

"من خواهش انگلیسی, ژیمناستیک به حرکت swifter و فعال عمل مورد شکایت ما."

ژیمناست ها از همه سنین و تمام سطوح از ورزش رفته اند به فاش کردن موارد زورگویی و سوء استفاده است که باعث انگلیسی, ژیمناستیک, برای راه اندازی یک بررسی مستقل.

Tinkler صحبت کرد پس از Downie خواهر بکی و Ellie توصیف یک "محیط ترس و روانی سوء استفاده" در انگلیسی ژیمناستیک و گفت: آنها تا به حال شده است "left [با] اسکارهای عمیق که هرگز شفا".

"من می خواهم برای تشکر از همه شما برای حمایت از شما به من داده اند بیش از دو هفته گذشته پس از انتشار بیانیه من گفت:" Tinkler یک برنز مدال در ریو 2016.

"من می گویم این در حال حاضر به عنوان من تماس گرفته و پدر و مادر از باشگاه و ژیمناستیک جامعه که به من گفت از داستان های مشابه برخی از آنها سخن گفته اند به رسانه ها و دیگران که هنوز ترس به صحبت.

"من امیدوارم که با من صحبت کردن و دوباره آن را تشویق می کند تا کسانی که هنوز برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به جلو می آیند.

"لطفا, لطفا,, نترس, این مهم است که شما صحبت می کنند و NSPCC خط تلفن در دسترس است برای همه ما بین 8 صبح تا 10 شب در روزهای هفته و ساعت 9 صبح تا 6 در تعطیلات آخر هفته در 0800 056 0566."

NSPCC (انجمن ملی برای پیشگیری از ظلم به کودکان) توصیف کرده است اتهامات زورگویی و سوء استفاده در, بریتیش, ژیمناستیک به عنوان "بسیار نگران کننده".

ورزش بریتانیا و انگلستان را با همکاری کمیسیون مستقل بررسی, بعد از انگلیسی, ژیمناستیک واگذار نقش آن در پروسه برای جلوگیری از درگیری های بالقوه مورد علاقه.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب