سیاه و سفید پادشاه است: همه مشاهیر برجسته در تریلر برای بیانسه جدید فیلم

بیانسه مونتاژ یک لیست خط با فیلم سیاه و سفید پادشاه است. تعجب پروژه وارد دیزنی+ امروز (31 جولای) و شامل یک دست

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

بیانسه مونتاژ یک لیست خط با فیلم سیاه و سفید پادشاه است. تعجب پروژه وارد دیزنی+ امروز (31 جولای) و شامل یک دسته از قابل توجه و چهره های آشنا.

Pharrell, Naomi Campbell, Lupita N'yongo Kelly Rowland, تینا Knowles-لاوسون, شوهر, Jay-Z و هشت سال Blue Ivy Carter همه به نظر می رسد در ستاره بصری آلبوم.

پس از انتشار این فیلم دریافت کرده است تحسین منتقدان و همچنین ستایش از طرفداران در رسانه های اجتماعی. هشتگ #BlackIsKing روند در توییتر با حدود 350,000 توییتهایی در زمان نوشتن.

بیانسه مشترک متعدد تریلر به صورت سیاه و سفید پادشاه است در سرب تا به امروز انتشار.

فیلم reimagines درس شیر شاه برای "جوان امروز پادشاهان و ملکه ها در جستجوی خود تاج". آن برنامه ریزی شده بود به اکران در 31 ژوئیه همزمان با سالگرد یک سال از 2019 live-action سازگاری توسط جان فاورو که در آن Beyonce ابراز Nala.

سیاه و سفید پادشاه نوشته شده است اجرایی-تولید و co-کارگردان بیانسه که از آن ساخته شده در کنار فیلمساز و موسیقیدان حمله رعد اسا Bazawule. آن را شامل تمام طول فیلم برای آهنگ "در حال حاضر", "پوست قهوه ای دختر", "خلق و خوی 4 اوا" و "قدرت من".

صحنه های بسیار پیش بینی از آلبوم ضرب گلوله کشته شد در سراسر جهان از جمله نیویورک و لس آنجلس و جنوب آفریقا و غرب آفریقا و لندن و بلژیک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن