Little Britain: Matt Lucas and David Walliams 'بسیار متاسفم برای استفاده از blackface و نژادی sterotypes

مت لوکاس و David Walliams باید عذر خواهی کرد برای به تصویر کشیدن شخصیت های مختلف اقوام در طرح در کمی بریتانیا

توسط FARDAALEFBA در 25 خرداد 1399

مت لوکاس و David Walliams باید عذر خواهی کرد برای به تصویر کشیدن شخصیت های مختلف اقوام در طرح در کمی بریتانیا , بسیاری از آن استفاده می شود blackface.

Walliams استفاده می شود سیاه و سفید آرایش و یک کلاه گیس افریقایی به بازی شخصیت دزیره DeVere در حالی که لوکاس مورد استفاده blackface به بازی کشیش جسی پادشاه.

در اوایل این هفته نمایش حذف شد از iPlayer بی بی سی, Netflix و BritBox پس از آن تحت تمدید موشکافی در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

یک سخنگوی بی بی سی گفت: "در بسیاری از تاریخی برنامه نویسی موجود در BBC iPlayer که ما به طور منظم بررسی کنید. بار تغییر کرده است پس از کمی بریتانیا برای اولین بار پخش شد پس از آن است که در حال حاضر در دسترس در BBC iPlayer."

در یک بیانیه جدید لوکاس و Walliams گفت: آنها ابراز تاسف "[پخش] شخصیت های دیگر نژادها".

"دیوید و من هر دو صحبت علنی در سال های اخیر ما تاسف است که ما شخصیت های دیگر نژادها. یک بار دیگر ما می خواهیم به آن را روشن است که این اشتباه بود و ما بسیار متاسف" لوکاس توییتی.

لوکاس نظر در سال 2017 است که آنها ساخته شده "بیشتر بی رحمانه نوع کمدی از من می خواهم انجام دهید در حال حاضر".

Come Fly With Me, این دو طرح نشان می دهد در مجموعه فرودگاه که همچنین با استفاده از blackface و نژادی کلیشه ای شخصیت نیز حذف شده از Netflix بکشد.

تعدادی از سفید مشهور را صادر کرد عذر خواهی برای استفاده از blackface در طول طرح را نشان می دهد.

تلویزیون, مجریان, Ant and Dec عذر خواهی کرد برای استفاده از blackface و yellowface در طول شوخی ریختگی Emmerdale و تاجگذاری خیابان برای شنبه شب غذای آماده.

در ایالات متحده جیمی فالون عذر خواهی کرد بیش از یک SNL طرح از سال 2000 که او در آن دیده می شود جعل هویت کمدین Chris Rock.

در روز سه شنبه 26 مه فالون در توئیتر خود نوشت: "در سال 2000 در حالی که در SNLمن وحشتناک تصمیم به انجام یک جعل هویت از کریس راک در حالی که در blackface. وجود دارد هیچ بهانه ای برای این کار است.

"من بسیار متاسفم برای ساخت این بدون شک توهین آمیز تصمیم گیری و تشکر از همه شما برای نگه داشتن من پاسخگو باشد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب