تقریبا نیمی از انگلیسی ها برخوردار بوده اند و هیچ فشار به معاشرت در مستند

نزدیک به نیمی از انگلستان بزرگسالان لذت می برد و احساس تحت فشار به معاشرت در مستند, تحقیقات جدید نشان داده است

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

نزدیک به نیمی از انگلستان بزرگسالان لذت می برد و احساس تحت فشار به معاشرت در مستند, تحقیقات جدید نشان داده است.

بر اساس یک نظرسنجی از 2,058 انگلیسی انجام شده توسط روابط خیریه مربوط 45 درصد از مردم گفته اند که آنها دوست داشتن نیست به نگرانی در مورد برنامه های اجتماعی زمانی که بریتانیا شد و در کامل مستند در ماه مارس آوریل و مه.

در ضمن 40 درصد از مردم گفت: آنها احساس اضطراب در مورد معاشرت دوباره در حالی که 23 درصد و حتی ادعا کرد که آنها تا به حال را فراموش کرده ام چگونه به معاشرت در یک گروه.

این نظر سنجی که به سفارش به عنوان بخشی از ارتباط روابط در هفته نیز یافت می شود که بیش از یک سوم از افراد مورد بررسی (36 درصد) احساس نمی راحت و امن از دیدن عزیزان پس از مستند در حالی که یکی دیگر از 26 درصد گفت: آنها احساس فشارهای اجتماعی برای انجام این کار.

این تحقیق همچنین نشان داد که بسیاری از افراد جوان در حال هراس از بازگشت از FOMO (ترس از دست رفته) با 36 درصد از کسانی که در سن 16 تا 34 و گفت که فقط.

تحقیقات به وضوح نشان می دهد که به عنوان محدودیت در سراسر بریتانیا در حال, کاهش, بسیاری احساس می کنید آن است که خیلی زود به سر معاشرت به صورت عادی.

سونیا Goodman, 33, در, سوری توضیح می دهد که او یک فرد خوش مشرب اما لذت بردم از احساس "اجتماعی گناه" از اجازه دادن به دوستان خود را هنگامی که او را در خلق و خوی به بیرون بروید.

"من نسبتا خوش مشرب فرد اما من اغلب احساس فشار به بیرون رفتن در شب جمعه," او گفت:.

"من استفاده می شود به تخلیه از کار و من فقط می خواستم به بازگشت به خانه و خواب! من اما می خواهید به اجازه دوستان من کردن گفت: هیچ یک گردهمایی اجتماعی است. من در حال حاضر دیگر احساس یک حس اجتماعی گناه'."

مربوط مشاور پیتر Saddington اظهار نظر که تجربه مانند گودمن مشترک هستند.

"من شنیده ام از بسیاری از مشتریان که می گویند آنها لذت بردم از این کندتر از زندگی و نداشتن بسته بندی شده اجتماعی diaries," او گفت:.

"حقیقت این است که ما اغلب حضور در درگیری های اجتماعی از آنجا که ما احساس موظف به و نه به این دلیل که ما می خواهیم. ما همچنین می توانید بیش از خودمان به لحاظ اجتماعی اگر ما ناراحت کننده گفت هیچ چیز."

Saddington افزود که "طبیعی" باید دیده می شود به عنوان یک فرصت برای انجام کارها با سرعت خود را و ایجاد مرزهای آن است که برای شما کار می کنند.

"هنگامی که توضیح چرا شما در آینده به دوستان و خانواده شما می توانید آن را می گویند هیچ چیز شخصی اما شما در حال تلاش برای گرفتن چیزهای کمی کندتر از در حال حاضر در," او اضافه شده است.

"اگر شما می خواهید به بیرون رفتن اما احساس اضطراب در مورد آن و سهولت خود را به تدریج. آن را ممکن است احساس کمی عجیب و غریب بعد از این همه مدت اما احساس اطمینان که بسیاری از مردم احساس این راه در حال حاضر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن