سالن زیبایی و ناخن میله می تواند بازگشایی در هفته آینده, دولت می گوید

آرایشگران, tattooists چشمه های معدنی سالن های برنزه و دیگر تماس نزدیک خدمات می تواند بازگشایی از روز شنبه 13 ج

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

آرایشگران, tattooists چشمه های معدنی سالن های برنزه و دیگر تماس نزدیک خدمات می تواند بازگشایی از روز شنبه 13 جولای در انگلستان است.

وزیر فرهنگ الیور Dowden اعلام ساخته شده در خیابان داونینگ جلسه گفت این موضوع به برخی از محدودیت ها در خصوص در معرض خطر خدمات". آقای Dowden گفت: اعلام همواره "عادی زندگی آرامی بازگشت."

"داشتن اجازه آرایشگری برای بازگشایی, آرایشگران, tattooists چشمه های معدنی سالن های برنزه و دیگر تماس نزدیک خدمات می توانید در حال حاضر من خوشحالم که می گویند از دوشنبه" الیور Dowden گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی.

"البته که خواهد شد به برخی از محدودیت در خصوص در معرض خطر خدمات است."

در حالی که رستوران ها و بارها آرایشگری مناطق دیگر از صنعت مهمان نوازی بودند مجاز به باز کردن از 4 جولای صنعت زیبایی باقی مانده است نزدیک از اجرای سراسری مستند در 23 مارس.

تاخیر در اعلام افتتاح این و تا حد زیادی زن محور بخش منجر به اتهام تبعیض جنسی نسبت به دولت است. با توجه به زیبایی بریتانیا شورای حدود 90 درصد از صنعت زیبایی نیروی کار زن است.

در طول نخست وزیر سوالات هفته گذشته بوریس جانسون پاسخ به یک پرس و جو از ویلیام Wragg MP در مورد زمانی که سالن ممکن است قادر به باز شد برچسب سبک و بی اعتنا در سراسر رسانه های اجتماعی.

"من مطمئن هستم که یک روز من را با من محترم به شکوه زیبایی اما این یک واقعیت تلخ برای بسیاری از کسانی که بسیار عالی کسب و کار است که آنها نمی توانند در عین حال باز در راه آنها می خواهند" گفت: نخست وزیر.

خبری که این صنعت در حال حاضر می تواند بازگشایی خواهد آمد به عنوان یک امداد خوش آمدید به سالن و صاحبان صنعت نیروی کار است.

"تاثیر مستند در حال حاضر کاملا فلج کننده به کل بخش که منجر حدود £7bn به اقتصاد بریتانیا و بسیاری از کسب و کار خواهد شد و نه فقط زنده ماندن تا بسته شدن به صورت بسیار طولانی" لسلی بلر صندلی BABTAC (انجمن بریتانیایی زیبایی درمانی و لوازم آرایشی) قبلا گفته مستقل. "این یک وضعیت غیر ممکن است زیرا در حالی که صنعت ما از جان گذشته است برای بازگشت به کار ما نیز یک صنعت است که وظیفه ما مراقبت از مشتریان ما بسیار جدی و در نتیجه باید هدایت علمی و تحقیقاتی دولتی و مطابق با آنها."

تغییر در مستند قوانین نیز شامل بازگشایی ورزشگاه امکانات ورزشی و استخرهای سرپوشیده از 25 جولای. استخرهای روباز همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن در 11 جولای.

فضای تئاتر و اجراهای زنده نیز قادر خواهد بود تا دوباره شروع به از شنبه 11 جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن