Ansel Elgort را انکار می کند آزار جنسی دختر نوجوان

Ansel Elgort را رد کرده است آزار جنسی یک دختر 17 ساله پس از یک اتهام علیه او ساخته شده در توییتر در اوایل این

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

Ansel Elgort را رد کرده است آزار جنسی یک دختر 17 ساله پس از یک اتهام علیه او ساخته شده در توییتر در اوایل این هفته.

یک کاربر توییتر به نام گبی ارسال شده در یک پس-حذف توجه داشته باشید در روز جمعه (19 ژوئن) با عنوان "داستان من از Ansel Elgort," گفت که او "تجاوز جنسی یک زن و شوهر روز بعد از من تبدیل شده است 17".

در پست او ادعا کرد که او تا به حال messaged Elgort به عنوان یک فن و پس از آن او او را فرستاده خود را خصوصی حساب اسنپ چت و آنها ملاقات کرد.

"به جای پرسیدن من اگر من می خواستم برای جلوگیری از داشتن رابطه جنسی دانستن آن را اولین بار من و من گریه و درد من نمی خواهم به آن را انجام دهد" او نوشت: "تنها کلماتی که از دهان او بودند" ما نیاز به شکستن شما در.'"

Gabby اضافه شده که او دچار PTSD و حملات هراس به دلیل اتهام حادثه است. "من وجود دارد در آن لحظه ذهنی," او نوشت. "من در افراطیترین خودم و فقط احساس مانند ذهن من رفته بود من در شوک بود."

در یک Instagram پست در روز یکشنبه (21 ژوئن) Elgort نوشت: "من نمی توانم ادعا می کنند به درک Gabby احساسات او در شرح وقایع است که به سادگی چه اتفاقی افتاده است."

او ادعا کرد او و Gabby "تا به حال مختصری حقوقی و به طور کامل رابطه رضایت" و عذر خواهی کرد برای راه او را شکست تا با او – که با پاسخ به پیام های خود را. "همانطور که من به عقب نگاه در نگرش من," او نوشت: "من منزجر هستم و عمیقا شرمنده از راه من عمل کرده است. من واقعا متاسفم."

نمایندگان برای Elgort که ستاره دار در The Fault in Our Stars, The Goldfinch و نوزاد رانندهرا نه در پاسخ به مستقل's درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن