آماندا Kloots سهام قلبی در نامه ای به او نوشت و به او و نیک کردرو یک-سال-پسر: 'زندگی است که هرگز کامل'

آماندا Kloots به اشتراک گذاشته است قلبی را نامه ای به او نوشت و به او و شوهر نیک کردرو یک سال پس از برادوی درگ

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

آماندا Kloots به اشتراک گذاشته است قلبی را نامه ای به او نوشت و به او و شوهر نیک کردرو یک سال پس از برادوی درگذشت بازیگر از coronavirus در سن 41.

پس کردرو عبور در یکشنبه Kloots ادای احترام به همسر مرحومش با ویدئوها و تصاویر در Instagram.

در روز پنج شنبه Kloots نشان داد در Instagram داستان که به او نوشت: زن و شوهر پسر الویس نامه ای که در آن او او را تشویق به "نگاه برای درس نگه دارید در حال حرکت".

"من از دست او بسیار است. من دست خود را, صدای, آغوش, بوسه, لبخند حماقت... ما باید به دنبال لنت نقره ای در زندگی ، زندگی این است که هرگز کامل همه چیز اتفاق می افتد که ما هرگز درک. نگاه برای درس نگه دارید در حال حرکت در پیدا کردن زیبایی. عشق مامان" 38 ساله نوشت: در بخشی.

پس از نوشتن این یادداشت Kloots باز کرد تا در مورد غم و اندوه در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به داستان های خود را.

آماندا Kloots می نویسد: نامه ای به پسر الویس (Instagram)

"شما می دانید, آن را بسیار خنده دار است زیرا غم و اندوه است مانند یک چیز عجیب و غریب و من در مورد هر چیز دیگری در مورد این فرایند است. پس از آن احساس عجیب اشتباه به بحث و اذعان در مورد غم و اندوه," او گفت:, و اضافه کرد که او اغلب با او شگفتی اگر او اذعان غم و اندوه خود را در طول روز.

الویس پدر نیک کردرو روز یکشنبه درگذشت (Instagram)

با توجه به مادر-از-یک کردرو مرگ "اغلب نمی رسید من تا شب وقتی که من رفتن به خواب".

"من فکر نمی کنم وجود دارد که یک جواب درست به غم و اندوه و یا چگونه کسی ناراحت یا روند شما بروید" او ادامه داد. "که برای هر کس متفاوت و همه شخصیت ها و وقتی که و چگونه آن را به شما بازدید. اما آن را سخت برای اطمینان حاصل کنید."

پیش از آن در روز Kloots نشان داد الویس به رسمیت شناخته شده پدر خود را در حالی که جفت شد تماشای ویدئوها از تونی-نامزد جایزه.

"من نشان الویس ویدئوها از نیک و این یکی ویدیو نیک صحبت کردن مانند ترک یک پیام صوتی برای یک دوست, اما او تا به حال آن را ذخیره شده بر روی تلفن خود را," Kloots گفت. "و الویس آن را دیدم و لبخند زد و من حتی شوخی شما - خم به تلفن به پدر او یک بوسه و سپس نگه داشتم. من نگه داشته در حال پخش ویدیو دوباره و او سعی میکرد به فشار دکمه و او فقط رفتن و بوسیدن تلفن و پدر خود را.

"قلب من البته فقط ذوب شده اما در راه, آن را فقط به من احساس خیلی خوب به دلیل آن ساخته شده من احساس می کنم مثل او به رسمیت می شناسد نیک. او می داند که او چه کسی است و او به رسمیت می شناسد خود را پدر حتی اگر از آن شده است بیش از سه ماه."

کردرو برای اولین بار بستری در بیمارستان با کروناویروس در ماه مارس است. او در چهار شنبه 5 ژوئیه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس که در آن او تا به حال شده است برای بیش از 90 روز به علت عوارض ناشی از ویروس است.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب