Activision Tony Hawk's Pro Skater Remastered
آن را رسمی اکتیویژن قرار است به انتشار Tony hawk's Pro Skater 1 و 2 remastered در تاریخ 4 سپتامبر سال 2020 بر روی پلی استیشن 4, پلی استیشن 4, طرفدار Xbox One X و کامپیوتر را از طریق پلت فرم حماسه. آن را شامل تمام سطوح اصلی و حرفه ای اسکیت بازان پیر مدرسه ترفندها و تعداد زیادی بیشتر. به علاوه شما می توانید به جم به فیلمهای آهنگ از اصلی حق رای دادن. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.درست است که بازیکن می تواند تلاش برای بیرون کشیدن لب کلاهبرداری و دیوار گیاهان در اصل حالت های بازی چند نفره به صورت آنلاین و بازی های محلی. بله ایجاد یک پارک و ایجاد یک اسکیت باز حالت نیز گنجانده شده اما سابق است که در حال حاضر قوی ویرایشگر قادر می سازد که راه های جدید برای سفارشی سازی. بازیکنان می توانند به اشتراک گذاری پارک آنلاین با دوستان و لباس اسکیت باز با گزینه های سفارشی سازی.

Elos Skateboard Complete Lightweight- mini longboard cruiser skateboard built for beginners and urban commuters. Wide skateboard deck. Non-electric personal transporter. Campus board. (Charcoal Black)
Elos اسکیت بورد کامل بسیار سبک وزن و مینی longboard رزمناو اسکیت ساخته شده برای مبتدیان و شهری مسافران. گسترده عرشه اسکیت. غیر برقی شخصی حمل و نقل. پردیس مدیره. (مشکی)
  • ULTRA-PORTABLE - در تنها 4 پوند و شما به راحتی می توانید به ارمغان بیاورد Elos در هر کجا و آن را نمی خواهد باتلاق شما پایین است. کودکان و نوجوانان می توانید سوار و یا حمل آن خود را ترک شما را به لذت بردن از کروز به عنوان به خوبی.
  • آسان برای یادگیری - یاد اضافی گسترده عرشه طراحی باعث می شود Elos پایدار و کاربر پسند حتی برای مبتدیان مطلق. نرم افزار کاربران می توانند بر روی گوشه های تیز با سهولت در حالی که با بهره گیری از یک نرم و صاف تر از هوا ، با پایین مرکز ثقل فربه 72mm چرخ قابل تنظیم کامیون سواران همه کمک به کروز شبیه هیچ دیگر است.
  • فوق العاده پایدار - Elos یک رزمناو سبک با چرخ های نرم ساخته شده است برای سوار مسطح در محله و اطراف پارک! زانو و مفاصل خواهد ماند با خیال راحت دست نخورده در حالی که شما سوار.
  • به راحتی متناسب به شیوه زندگی خود را - طراحی شده برای استفاده روزمره است. بدون خراش پوشش را فراهم می کند گرفتن و شما آسیب نمی زند و لباس/کفش. ساخته شده است در بازتاب کامیون اجازه می دهد تا شما را به سوار شدن با اعتماد به نفس روز یا شب. کوچک و جمع و جور طراحی به معنی شما می توانید نگه داشتن یک ماشین پهلو آن را در کوله پشتی خود را و یا حوض آن نزدیکی که بر روی بروید.
  • پشتیبانی از مشتری و منحصر به فرد QR کد - اگر شما فکر می کنم Elos نیست متخصصین و اهل فن به اندازه کافی فقط با استفاده از هر یک اسکنر کد QR به عنوان خوانده شده لیزر حکاکی QR کد سریال. در حال حاضر شما می توانید ثبت نام خود را در هیئت مدیره ادعای مالکیت هر زمان که شما نیاز به سازمان دیده بان سوارکاری آموزش و سازگاری با تیم پشتیبانی مشتریان ما به ما لذت ببرید 1 سال گارانتی. ما همچنین ارسال یک فرد مبتدی, آموزش در روز شما دریافت خود را Elos به مطمئن شوید که شما لذت بردن از سوار شدن به سرعت به عنوان امکان پذیر است!

اصلی Tony hawk's Pro Skater سری عامل مهمی در تکامل اسکیت بورد مدرن کلاهبرداری و الهام بخش بسیاری از طرفدار اسکیت باز شما می دانید و عشق امروز. من هیجان زده برای کمک به الهام بخش یک نسل جدید اسکیت بورد سواران و پارسه و طرفداران موجود – به رشد این ورزش حتی بیشتر گفت:" Tony Hawk.