برایتون در مقابل آرسنال زنده: آخرین نمره اهداف و نیل به روز رسانی به عنوان Maupay snatches اواخر برنده

برای آرسنال پروژه راه اندازی مجدد بطرف آشفته – اما خودمانی – به یکی دیگر از دیدنی های کاذب سحر. آنها تا به حال

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

برای آرسنال پروژه راه اندازی مجدد بطرف آشفته – اما خودمانی – به یکی دیگر از دیدنی های کاذب سحر. آنها تا به حال جشن هفت دقیقه حداقل پس از نیکولاس په په آمده از نزدیک به کل گمنامی به باکاری سانیا به سمت اواخر منجر شود. اما پس از آن, به عنوان هر چند نامرئی تعویض شد flicked این غرایز دیگر انفجار مشتعل شد. راب برگزاری تنها می تواند دیده بان ruefully خود را به عنوان هک ترخیص ricocheted کردن یک بی خبر Lewis غوطه دادن و بازگشت دوباره به شبکه خود را. و با ثانیه کم کردن و شانه ها در حال حاضر مواجه شدند نیل Maupay تضعیف شکودران مصطفی و lobbed صفحه اصلی آخرین خندق برنده بی رحمانه در حرکت آهسته.

بنابراین منتظر گریزان 'جدید آرسنال' آیا در حال حاضر هنوز هم احساس می کنم و نه بی نهایت. آنها تا به حال شده است از برتر طرف در طول بازی waltzed جلو تقریبا در خواهد شد اما موفق به نارضايتى خود استفاده و در حال حاضر ترک بی کس و خونریزی رو دو هفته پس از مرگ با یک بیستم لیگ برتر جای لغزش خارج از دید. برای برایتون هر چند در سقوط یک مبارزه است که به مقصد به پایین به سیم های آن شجاع و کینه توز باز گشت و آن را به اثبات حیاتی در پیشنهاد خود را برای زنده ماندن است.

به دنبال جبران شکست برابر منچستر سیتی بود که به سرعت غرق هر جرقه خوش بینی آرسنال تا به حال حداقل با تمدید قصد. بیلبائو که برش جدا شده ترین و نا امید رقم در Etihad بلافاصله در بر داشت فضا در پشت برایتون را به عقب و پنج miscuing یک زرق و برق دار قیچی ضربه و یک شات در طول نوار در عرض چند دقیقه از لگد کردن. شاید بیش از حد بی پایان تعقیب نور-سایه های آبی تا به حال خدمت به لرزش زنگ که قابل مشاهده بود در برایتون را شروع کند.

Bukayo Saka را زودرس استعداد پخش شد به یک موقعیت دیگری این بار با شروع در هافبک مرکزی در محل مجروح گرانیت جاکا و هم او بود که ارائه پادزهر به آرسنال اغلب عابر پیاده حملات. آن را به عنوان یک کیفرخواست به عنوان تحسین است که در یک تیم غنی با زرق و برق و شهرت – با مسعود اوزیل از سمت چپ یک بار دیگر – 18-ساله انفجار به جلو ارائه بزرگترین سنبله از ماده است. شدید مواج شات از لبه جعبه لرزاند میره و آمد نزدیک به شکستن بن بست در نیمه اول خدشه دار یک آسیب جدی به دروازه برند لنو.

آلمانی بود که آرسنال تنها نور درخشان در برابر شهر بود barged توسط نیل Maupay او به عنوان جمع آوری شده از طریق توپ افتاد ناشیانه در زانو خود را و انجام شد و بر روی یک برانکارد و اضافه کردن به زرادخانه در حال حاضر فهرستی طولانی از آسیب و مشکلات است. لنو همه خشم و آدرنالین با عصبانیت اشاره کرد و در فرانسه مهاجم که تو بی گناهی خود را قبل از کادر پزشکی پا بین این جفت ارز است.

لوئیس غوطه دادن جشن پس از به ثمر برایتون اکولایزر (گتی ایماژ)

این تاخیر لحظه ای مکیده انگیزه از آرسنال بازی و لنو جایگزینی امیلیانو مارتینز – ساخت فقط او و هفتم لیگ برتر در ظاهر به عنوان بسیاری از سال را در این باشگاه – واکنش درخشان برای جلوگیری از سرد توسط هارون Mooy را fizzing کم میکنه.

این یک بازی در نیمه ء و تعلیق و انتظار برای لحظه ای که آرسنال قرار دادن یک پشت پا برایتون به شمشیر و یا برای روح David Luiz به نفرین یکی از هم تیمی های خود به خارج از نزاکت اشتباه است. اما به عنوان شانس آمد در دنباله آرسنال ادامه داد: به لکنت. بیلبائو به حال یک هدف دقت حکومت برای آفساید و رد شد توسط Matty رایان ساخته شده است که یکی دیگر از فوق العاده صرفه جویی به نکته Alexandre Lacazette هدر گذشته پست در حالی که waspish ایو Bissouma رفتند خستگی ناپذیر در مقابل دفاع.

برند لنو مواجه نیل Maupay به عنوان او را ترک زمینه (PA)

در نهایت, اگر چه در آن بود په په که در نهایت به ارمغان آورد یک تیغ به نبرد بی دندان حملات. £72m امضای بود که علنا اندرز توسط Arteta در ساخت-تا به حال صرف قبلی 67 دقیقه معطل ماندن دریافت کنید بسته به اطراف زمین فوتبال, مسلح با مقاومت طرفداران و ظاهری اما کمی محصول نهایی. او جمع آوری توپ بر روی لبه جعبه نادر تاخت و تاز کردن در داخل jinked به فضا و فر درخشان شناور پایان بیش از رایان نوک انگشتان و به گوشه بالا.

رفعت هر چند کوتاه بود. سالی مارس flicked در گوشه ای توپ ricocheted در اطراف جعبه آرسنال دست پاچه و برگزاری شکست توپ در برابر غوطه دادن و درمانده به عنوان توپ دوباره به net. بی پایان سرمایه گذاری به جلو زیبایی از په په را پایان unwound توسط یک مجموعه ساده-قطعه.

از آنجا Maupay را sucker punch آورده محکم و شاید بدون استحقاق پایان به آرسنال بعد از ظهر در ثانیه های پایانی افشای Mustafi و ماهرانه بلند کردن توپ بیش از مارتینز در روده غم انگیز که برگ Arteta جستجو برای درمان به یکی دیگر از اسکلت عملکرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب