الکس Zanardi: قهرمان پارالمپیک در بیمارستان پس از 'جدی' تصادف با وسیله نقلیه سنگین' پلیس می گویند

الکس Zanardi سابق فرمول یک راننده تبدیل, قهرمان پارالمپیک که از دست هر دو پا در یک مسابقه موتور تصادف 19 سال پ

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

الکس Zanardi سابق فرمول یک راننده تبدیل, قهرمان پارالمپیک که از دست هر دو پا در یک مسابقه موتور تصادف 19 سال پیش گرفته شده است به بیمارستان توسط هلیکوپتر پس از درگیر شدن در یک تصادف جدی.

53 ساله ایتالیایی بود airlifted به یک بیمارستان در سینا با پلیس تایید شد که او درگیر در یک "حادثه جدی" با یک "وسیله نقلیه سنگین".

یک Carabinieri رسمی پلیس در منتپولکینو تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که آن را Zanardi درگیر در حادثه و او معتقد است که ایتالیا هنوز زنده بود.

Zanardi دو بار قهرمان اتومبیل قهرمان و 41-مسابقه F1, راننده, شد رقابت در Obiettivo tricolore' جاده ملی مسابقه برای ورزشکاران پارالمپیک در handbikes روز جمعه زمانی که حادثه رخ داده است.

روزنامه ایتالیایی La Repubblica گزارش می دهد که Zanardi بود و رفت و آمد در بزرگراه 146 بین Pienza و San Quirico در زمان تصادف. با توجه به Gazzetta dello Sport, Zanardi شد, نزولی, پایین تپه که او کنترل خود را از دست handbike و نوسان به ترافیک می دوزند. خدمات اورژانس قادر به حضور در صحنه پس از رقبای همکار خود را کمک به بالا بردن زنگ از حادثه.

Zanardi برنده 1997 و 1998 سبد قهرمانی که به دست آورده او را به بازگشت به F1 با ویلیامز در سال 1999 اما پس از یک فصل ناامید کننده است که شامل 10 بازنشستگی او به آمریکا باز چرخ مسابقه سال بعد. اما Zanardi تا به حال هر دو از پاهای خود را قطع پس از یک تصادف وحشتناک در طول سال 2001 آمریکا یادبود سبد خرید نژاد در Lausitzring در آلمان هر چند در سال 2005 او قادر به رزومه خود موتورسواری حرفه ای در جهان ماشین تفریحی و Blancpain Endurance Series با تشکر از اصلاح دست کنترل وسایل نقلیه.

بهترین ورزشی دستاورد آمد خارج از موتورسواری هر چند که او موفق به کسب چهار مدال طلا در handbike در سال 2012 و 2016 پارالمپیک.

ایتالیایی المپیک و پارالمپیک کمیته های ساخته شده هیچ اظهار نظر فوری.

پیامهای حمایت و نگرانی شد و سریع به ظهور در توییتر با 1978 F1 قهرمان جهان و دوست Mario Andretti ابراز نگرانی برای همکار خود راننده است.

"من خیلی مضطرب و وحشت زده در مورد الکس Zanardi که من نگه داشتن نفس من. من از طرفداران خود را. من دوست خود را. لطفا انجام آنچه من انجام می دهند و دعا می کنم برای این مرد فوق العاده" Andretti نوشت.

زمان آلفا رومئو راننده F1 آنتونیو Giovinazzi نوشته شده این دعا emoji همراه با این پیام: "Forza الکس!"

زمان IndyCar راننده گراهام رحال گفت: "این فقط بیش از حد. نماز برای الکس. واقعا یکی از بزرگترین الهام بخش و سخت ترین مردان من تا کنون ملاقات کرد. من امیدوارم که یک بار دیگر الکس می تواند بالاتر از این چالش است. دعا برای الکس و خانواده اش."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن