7 هزینه های عمده در دوران بازنشستگی (و چگونه به آنها را کاهش می دهد!)

بسیاری از مردم کار خود را صرف سال تلاش برای صرفه جویی به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی. اما چگونه می تواند

توسط FARDAALEFBA در 29 فروردین 1399

بسیاری از مردم کار خود را صرف سال تلاش برای صرفه جویی به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی. اما چگونه می تواند شما را پیش بینی کند چه هزینه های خود را مانند نگاه در سال های طلایی خود را?

در حالی که هیچ کس می توانید ببینید به آینده ما می توانیم با تکیه بر تحقیقات به درک هزینه های عمده در دوران بازنشستگی — و به آمده تا با یک برنامه برای نگه داشتن آنها را به عنوان کم به عنوان ما می توانیم.

در اینجا چیزی است که شما صرف خواهد شد و احتمالا در دوران بازنشستگی

با توجه به داده ها از مزایای کارکنان موسسه تحقیقات اینجا شکست از بزرگترین طور متوسط سالانه هزینه های مسن در میان خانواده ها برای سال 2017 — در سال های اخیر که داده ها در دسترس است:

هزینه های دستهسن 50 - 64سن 65 - 74سن 75 و بالاتر
مسکن45.9%44.9%45.6%
مواد غذایی11.0%11.2%11.2%
مراقبت های بهداشتی7.8%9.6%10.6%
حمل و نقل13.9%12.0%9.7%
سرگرمی10.2%10.5%8.3%
هدایا و کمک های4.7%5.4%6.3%
لباس2.9%2.9%2.7%

منبع: مزایای کارکنان موسسه تحقیقات تخمین می زند از سلامت و بازنشستگی مطالعه (ساعت).

برخی از گروهها مانند مراقبت های بهداشتی و هدیه/کمک — تبدیل شدن به بسیار کمی گران تر در طول زمان به عنوان شما می توانید عمیق تر به دوران بازنشستگی است. در ضمن دسته های دیگر مانند حمل و نقل و سرگرمی در واقع کمتر از یک هزینه اولویت برای بسیاری از افراد (و در نتیجه ارزان تر) به عنوان سن شما.

این که آیا شما در ضخامت از سال های طلایی خود را و یا شما هنوز هم آماده پشتکار خود را در "قبل از"tirement روز ما رو ایده برای کمک به شما در کاهش هفت اصلی بازنشستگی دسته هزینه.

فهرست مطالب:

 1. مسکن
 2. مواد غذایی
 3. مراقبت های بهداشتی
 4. حمل و نقل
 5. سرگرمی
 6. هدایا و کمک های
 7. لباس

1. مسکن

وجود دارد چند راه برای کاهش هزینه های مسکن خود را در دوران بازنشستگی. امکانات عبارتند از:

 • پرداخت کردن وام مسکن خود را
 • کوچک زندگی خود را تنظیم
 • در یک مستاجر در خانه خود موجود

پرداخت کردن وام مسکن خود را

پرداخت کردن وام مسکن خود را قبل از اینکه شما آمار بازنشستگی یکی از باهوش ترین چیز شما می توانید به نگه داشتن هزینه های زندگی خود کم پس از توقف مشغول به کار است.

آن را نیز سود اضافه شده از افزایش شادی خود را با توجه به پژوهش است. که با توجه به گواهی برنامه ریز مالی وس خزه که از مصاحبه با بیش از 1,350 بازنشستگان در سراسر 46 متحده برای دیدن آنچه که ایجاد شادی در بازنشستگی.

"یکی از مهمترین مسائلی بود که شادترین و موفق ترین بازنشستگان تا به حال یا حذف شود و یا به طور چشمگیری کاهش می یابد و پرداخت وام مسکن خود را قبل از فشار دادن بازنشستگی دکمه" ماس می گوید.

تبلیغات

"توصیه من این است که به دنبال یک سوم حکومت. اگر شما می توانید پرداخت کردن وام مسکن خود را با استفاده از بیش از یک سوم از خود را غیر بازنشستگی پس اندازبا توجه به پرداخت کردن وام مسکن خود را امروز."

کوچک زندگی خود را تنظیم

بچه ها زندگی خود را و در حال حاضر شما در پیدا کردن که شما در حال خالی نستر? سپس آن را در زمان مناسب به ارزیابی مجدد وضعیت زندگی خود را. شانس هستند که شما نمی نیاز غول پیکر خانه دیگر.

یعنی ممکن است این زمان به کوچک و رسیدن به چیزی بیشتر قابل کنترل است. به عنوان یک انگیزه اضافه شده شما به احتمال زیاد قادر به ذخیره کردن برخی از پول نقد از فروش خانه فعلی خود را در روند.

"اگر شما در حال برنامه ریزی برای حرکت در حالی که در دوران بازنشستگی مطمئن شوید که شما می توانید حرکت به یک خانه جدید بدون داشتن یک وام مسکن" ماس می گوید: "اساسا مبادله فعلی خود را عدالت خانه (یا پرداخت کردن وام مسکن) برای یک خانه متعلق به 'رایگان و روشن است."

در یک مستاجر در خانه خود موجود

شاید شما مشتاق به ترک خانه فعلی خود و ترجیح می دهند به ماندن نزدیک به همسایگان و دوستان و خانواده خود را در دراز مدت اقامت. در این صورت شما می توانید سعی کنید تبدیل شدن به یک مالک برای کمک به تامین هزینه داشتن یک خانه.

جوئل از تیم کلارک است که به دور از سن بازنشستگی اما او شده است قادر به ایجاد ثروت به آرامی از طریق خرید خواص برای اجاره بیش از 10 سال گذشته یا بیشتر. او حتی تا به حال مستاجران زندگی در یک فضای متصل به خانه اصلی.

اگر شما علاقه مند در پیدا کردن مستاجر خوب مطمئن باشید برای بررسی از جوئل 5 راهنمایی که کمک خواهد کرد که صاحبخانه خوب پیدا کردن مستاجر.

2. مواد غذایی

محرومیت تاثیر تورم و هزینه های مواد غذایی یکی از آن چیزهایی است که تحقیقات نشان می دهد باقی می ماند بسیار ثابت در بازنشستگی — صرف نظر از سن خود را. خوشبختانه, آن را آسان برای ذخیره پول در مواد غذایی است.

اگر شما به دنبال یک راه برای کاهش هزینه های خود را در فروشگاه مواد غذایی خرید در یک محل با یک شهروند ارشد را تخفیف می تواند یک راه برای انجام آن است. ما باید یک لیست از 10 فروشگاه های مواد غذایی است که ارائه تخفیف ارشد به شما آغاز شده است.

این نکته به فروشگاه که در آن شما می توانید یک تخفیف ارشد واقعا twofer. نه تنها شما صرفه جویی در بخش جلویی شما همچنین در ادامه پس انداز بعد از خروج از سوپر مارکت. که چون پخت و پز و غذا خوردن در خانه است و در میان بهترین راه برای صرفه جویی در پول در مواد غذایی است.

تبلیغات

در ضمن برای کسانی که زمان که شما می خواهید به بیرون رفتن ما یک لیست از 20+ ارشد رستوران تخفیف بنابراین شما می توانید صرفه جویی در پول و حتی به عنوان شما ریخت و پاش کمی. بهترین بخش این است که برخی از این "ارشد" تخفیف در دسترس هستند شروع در سن 50!

3. مراقبت های بهداشتی

مراقبت های بهداشتی است که احتمالا بزرگترین هزینه های شما در دوران بازنشستگی. بدتر هنوز, آن را یکی از هزینه های آن است که به طور معمول افزایش می یابد به عنوان سن شما.

اکثر مردم خواهد بود واجد شرایط برای مدیکر و هنگامی که آنها به نوبه خود 65. اما اگر شما بازنشسته در اوایل ممکن است شما را برای خرید مراقبت های بهداشتی خود را. برای بسیاری از مردمی که به معنی خرید مراقبت های بهداشتی مبادلات در HealthCare.gov.

در ضمن ما باید یک زن و شوهر از راه های دیگر برای شما به کاهش هزینه های مربوط به سالم ماندن.

دریافت رایگان عضویت در بدنسازی

اغلب گفته شده است که یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است. که هرگز واقعی تر از زمانی که سن شما. این مهم است برای فعال ماندن در سال های طلایی خود را برای هر دو خود را در سلامت جسمی و روانی خود را به خوبی بودن.

خوشبختانه SilverSneakers برنامه ارائه می دهد یک راه مقرون به صرفه برای شهروندان ارشد به انجام درست آن. عضویت در اغلب رایگان از طریق طرح بیمه سلامت خود را اگر شما واجد شرایط.

با SilverSneakers شما دسترسی به:

 • تناسب اندام در بیش از 16,000 ورزشگاه و مکان جامعه در سراسر کشور
 • گروه ورزش کلاس برای تمام سطوح تناسب اندام
 • استخر زمین تنیس و پیاده روی آهنگ
 • شبکه های اجتماعی از طریق رویدادهای اجتماعی در اطراف محور بهداشت و سلامتی
 • آموزش آنلاین از جمله تغذیه و تناسب اندام راهنمایی

برای اطلاعات بیشتر و خواندن مقاله ما 6 چیزهایی که بدانید در مورد کفش نقره ای از برنامه.

استفاده از برنامه به صرفه جویی در پول در نسخه

به لطف فن آوری آن را تبدیل آسان به صرفه جویی در پول در هزینه داروهای تجویزی.

وجود انواع برنامه های رایگان وجود دارد که کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن ارزان ترین قیمت در هر دو ژنریک و نام تجاری مواد مخدر از جمله:

تبلیغات

 1. چشمک زدن سلامت
 2. GoodRx
 3. RxSaver
 4. SingleCare
 5. WellRx

در اینجا در Clark.com ما مقایسه-خرید 15 از محبوب ترین نسخه در امریکا در سراسر این پنج نرم افزار. نتیجه روشن بود: RxSaver ارائه ارزان ترین قیمت و یا گره خورده است برای ارزان ترین قیمت در 10 از 15 نمونه.

اما GoodRx رو بالا علائم برای شناسایی رایگان مواد مخدر ارائه می دهد در این نزدیکی هست و داروخانه ها. دیدن نتایج کامل ما در عمق بررسی در اینجا.

4. حمل و نقل

هزینه حمل و نقل به عنوان یک درصد از بازنشستگی خود بودجه است به احتمال زیاد به رها کردن به طور چشمگیری به عنوان سن شما. این تا حدودی به دلیل شرایط خاصی ممکن است به جلوگیری از افراد در دوران بازنشستگی از بودن قادر به رانندگی کنید.

حتی وجود دارد یک زن و شوهر از راه های شما می توانید صرفه جویی در پول در حمل و نقل در حالی که شما در حال رانندگی.

به عنوان یک پایه یکی از بهترین چیزهایی به انجام است برای مقایسه فروشگاه بیمه خودرو خود را. شما می توانید ذخیره صدها دلار در یک سال فقط با انجام این کار. ما یک راهنمای کامل برای راه رفتن شما را از طریق فرایند در اینجا.

در ضمن سوار-نقطه خدمات مانند Uber و یا Lyft ارائه فرصت های بزرگ برای شما را به طور چشمگیری کاهش هزینه های در حال حرکت در اطراف. این گزینه همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک جایگزین برای سنتی مالکیت خودرو.

در نهایت, شما همچنین ممکن است دسترسی به حمل و نقل عمومی — بسته به جایی که شما زندگی می کنند. این می تواند به شکل اتوبوس, راه آهن, راه آهن نور و یا اتوبوس-حمل و نقل سریع.

مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه هر یک از این گزینه ها به شما کمک خواهد کرد کاهش بودجه حمل و نقل خود را. و این مهم است که زمانی که شما در نظر بگیرید که سالانه به طور متوسط هزینه های مالکیت وسیله نقلیه است $9,282 یا $773.50 یک ماه با توجه به آخرین تحقیقات از AAA.

5. سرگرمی

بودجه خود را برای سرگرمی چیز دیگری است که به احتمال زیاد به کاهش عمیق تر شما را به دوران بازنشستگی است.

خوشبختانه, آن را آسان برای پیدا کردن رایگان و یا ارزان همه چیز برای انجام — و قطعا وجود دارد هیچ کمبود آنها. ما یک راهنمای در مورد چگونه برای شروع در اینجا.

تبلیغات

در اینجا فقط تعداد کمی از سرگرم کننده فعالیت های ما مورد بحث ما راهنمای:

 • تهیه
 • تمرین رایگان نرم افزار
 • Geocaching
 • Potlucking
 • مسلمان
 • زمان capsuling
 • فرصت های داوطلب

و چشم پوشی نیست محلی موسسات مانند موزه ها و مراکز فرهنگی که ممکن است ارائه پذیرش رایگان در روزهای خاصی از هفته.

برای مثال اگر شما یک حساب بانکی از آمریکا مشتری شما می توانید رایگان ورود به بزرگ نام موزه ها در اولین آخر هفته از هر ماه از طریق شرکت موزه ها در ایالات متحده برنامه.

6. هدایا و کمک های

هدایا و کمک ها احتمالا تنها واقعا اختیاری آیتم در لیست ما از هزینه های بازنشستگی. اما جالب این است که یک دسته که در آن هزینه های خود را به احتمال زیاد به افزایش در طول زمان به عنوان سن شما.

که احتمالا دلیل این که افراد مسن به طور کلی بسیاری از چشم انداز زندگی که آنها را قادر به تمرین سپاس. پس از یک عمر جمع ثروت آنها به طور کلی دارایی های که آنها می توانید به اشتراک بگذارید.

قبل از ساخت هر گونه بزرگ, اهدا, شما باید مطمئن شوید که این سازمان که برای دریافت پول خود را خواهد شد خوب مباشر از آن وجوه است. شما می توانید انجام دهید که با این ابزار در این وب سایت:

هر موسسه خیریه های مختلف هزینه های سربار. وب سایت های ذکر شده در بالا کمک خواهد کرد که شما تعیین کنید چه مقدار از کمک مالی خود را می رود به هدف خود در مقابل کسانی که هزینه های سربار.

فقط به یاد داشته باشید: شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی همه چیز. برخی از ارزشمندترین کمک های مالی می تواند شامل هدیه ای از وقت و استعداد خود را!

شما ممکن است در نظر اهدای خون, خواندن برای نابینایان و یا نظارت یک فرد جوان به نام فقط چند امکانات. هیچ یک از این هزینه هر چیزی اما شما خیلی در بازگشت.

7. لباس

برای بسیاری از افراد فقط به صرف عمل ترک کار معنی است که شما به طور خودکار کمتر هزینه با کمد لباس خود را برای رفتن به جلو.

تبلیغات

لباس هزینه است دسته که اعداد نشان می دهد باقی می ماند نسبتا مسطح به عنوان شما را از طریق بازنشستگی. اما هنوز هم وجود دارد راه های مختلفی برای کاهش این خط در مورد بازنشستگی خود را بودجه.

چند زنجیره های خرده فروشی بزرگ با لباس, ادارات, ارائه, ارشد, تخفیف تا 20% در روزهای خاصی از هفته. این خدمات عبارتند از:

 • Bealls خروجی – 15% صرفه جویی
 • Belk – 15% تا 20% صرفه جویی
 • Burkes خروجی – 15% صرفه جویی
 • Ehsan – 10% صرفه جویی
 • Kohl's – 15% صرفه جویی
 • Ross Dress for Less – صرفه جویی 10 ٪
 • Stein Mart – صرفه جویی 10 ٪

مطمئن باشید برای بررسی از لیست کامل ما را از 17 فروشگاه های خرده فروشی که ارائه تخفیف ارشد بنابراین شما می دانید زمانی که برای رفتن به آن فروشگاه.

فکر نهایی

صرفه جویی در پول برای دوران بازنشستگی می تواند احساس دلهره آور اگر شما نمی دانید چه هزینه های خود را خواهد بود. اما به لطف اعداد از مزایای کارکنان موسسه تحقیقات ما می تواند یک حس از آنچه انتظار می رود.

خوشبختانه, آن را نسبتا آسان برای کاهش هزینه های خود را در این دسته بندی ها. و به یاد داشته باشید در بودجه می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که شما در مسیر!

باید حتی بیشتر از ایده های در مورد چگونه به صرفه جویی در پول در بازنشستگی است ؟ لطفا آنها را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن