انگلستان تیم ملی: Jofra کماندار به یاد می آورد برای آزمون بسیار مهم سری decider با غرب هند

انگلستان را به یاد می آورد Jofra کماندار تیم ملی برای این مهم سری decider در برابر غرب هند در اولدترافورد آغاز

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

انگلستان را به یاد می آورد Jofra کماندار تیم ملی برای این مهم سری decider در برابر غرب هند در اولدترافورد آغاز می شود که روز جمعه پس از پرتاب کننده سریع از دست رفته تست دوم برای شکستن زیستی امن پروتکل های.

کماندار جریمه شد یک مسابقه هزینه و تا به حال تحت پنج روز در قرنطینه پس از خروج از آزمون سری زیستی امن حباب به توقف کردن در تخت خود را در او در مسیر به منچستر از اول بازی در ساوتهمپتون را Ageas کاسه.

او نشان داد این هفته که او تا به حال گزارش سوء استفاده نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی به بانک مرکزی اروپا بود و احساس demotivated پس از اضطراب عمومی در اطراف این حادثه اما گنجانده شده است با این وجود و انتظار می رود که به بازی به عنوان انگلستان نگاه کنید به پرچ 2-1 برنده سری.

انگلستان هم تیمی و کارکنان بسیج در سراسر کماندار. به عنوان ملی انتخاب Ed Smith قرار داده و آن را به 25 سال است که "مناسب شلیک و مشتاق برای رفتن".

که تمایلات تکرار شد و توسط آزمون کاپیتان جو Root شده بودند در تماس با آرچر در طول دوره خود را از انزوا.

"او را دگرگون سرعت نور طی چند روز در تند شبکه های, بنابراین آن را بسیار سرگرم کننده برای ما مورد گفت:" ریشه. "آن را نفرت انگیز برای دیدن برخی از چیزهایی که او تا به حال قرار داده تا با در طول هفته گذشته آن را واقعا است. به عنوان یک تیم ما سعی خواهیم کرد به اطراف او و مطمئن شوید که او می داند که ما همه چیز وجود دارد برای او. هیچ کس باید برای مقابله با آن این که آیا شما یک ورزشکار حرفه ای و یا یک بچه در حال رشد در مدرسه هیچ کس باید از طریق چیزی شبیه به آن و آن را عمیقا ناامید کننده بود و هیچ کلمه دیگر برای آن به غیر از نفرت انگیز است.

"ما تا به حال برخی از مکالمات خوب طی چند روز گذشته. آن را واقعا مهم او در یک روانی به اندازه کافی خوب جای خود را به بازی بازی. ما همه اینجا هستیم برای حمایت از او. ما همه اینجا هستیم برای حمایت از او. مقدار زیادی از آن خواهد بود و او تا به حال یک لبخند بر روی صورت خود را به خاطر او به بازی دوباره. او پشت در خارج وجود دارد با توپ دوباره و انجام آنچه او را دوست دارد و آن این است بازی کریکت."

آرچر بازگشت به معنی انگلستان که همه خود را تست-پوش پرتاب کنندگان در دسترس برای انتخاب با جیمز اندرسون و علامت چوب نیز بازگشت به تیم ملی پس از استراحت برای تست دوم و با استوارت گسترده کریس Woakes و سام کوران همه حفظ زیر که 113-اجرای پیروزی وجود خواهد داشت و رقابت شدید برای یک محل در شروع XI. ساسکس را Ollie رابینسون قطره.

تعادل از کنار این می تواند redressed پس از ریشه نشان داد که allrounder بن استوکس می تواند به عنوان یک ضربه تنها. که نه آنقدر یک موضوع را در خود دارد: استوکس است که احتمالا انگلستان بهترین رودخانه در حال حاضر به عنوان توسط اثبات 176 و یک شکست نخورده 76 در تست دوم. یک تصمیم گیری خواهد شد در صبح روز بازی هنگامی که شرایط در نظر گرفته شود همراه با چگونه استوکس احساس در مورد اضافه کردن برخی از اضافی درز-بولینگ را پوشش میدهد.

یک تغییر است که قطعا خواهد شد ساخته شده است به رها کردن جس Buttler. قطعا هنوز رتبهدهی نشده است. این wicketkeeper تنها به 50 بار در آخرین 23 نوبت و تلاش کرده است به تکرار نیست فقط سفید خود را به صورت توپ اما اجرا در سال 2018 زمانی که به یاد می آورد که او را دیدم میانگین 44.50 که تقویم سال.

این تصمیم را به Buttler پشت یکی از اوایل پرهای اسمیت کلاه به عنوان یک انتخاب. به طور طبیعی هنگامی که پرسیده شد که آیا 29 ساله خوش شانس بود هنوز هم در جای خود برای آنچه که می تواند خود را 44 آزمون کلاه اسمیت در دفاع از این تصمیم به نگه داشتن او را در موقعیت.

"جس بود به یاد می آورد به سمت 27 مسابقات پیش در مارس 2018," آغاز اسمیت. "اول وجود دارد جس' فرم و او به طور متوسط در حدود 31 در آن زمان و باعث شد تا بسیاری از برنده خود را شخصی سهم و پس از آن وجود دارد این است که یک تیم را تشکیل.

جس Buttler شده است حمایت انتخاب Ed Smith (گتی)

"تیم برنده 16 از دست داده و نه یک زن و شوهر از تساوی. در 27 آزمون قبلی که انگلستان موفق به کسب 10, از دست 14 و کشیده ، آنچه ما در انتخاب است که بر اساس اطراف تیم برنده و هر بازیکنی که بازی های برگزار شده است در این دوره از زمان کمک کرده است که به فرم خوب به عنوان یک تیم.

"ما می خواهیم ترکیب خوب و ما می خواهیم این تیم را به تکامل با برنده شدن در اجرای برنامه در تیم سطح. این است که تصویر کلی. در تصویر فردی Jos بسیار خود آگاه و مصمم در هر فرمت های او بازی می کند و من مطمئن هستم که او می تواند به دنبال انجام بهترین خود را در آزمون های آینده است."

ریشه تکرار چلیپا از این احساسات به خصوص Buttler را از خود گذشتگی. او می توانست به راحتی به جیب گریزان نیم قرن در نوبت اول آزمون دوم شد در مرز 40 هنگامی که در تلاش برای حرکت نمره همراه قبل از انگلستان روز دو اعلامیه 469 نه. در دوم نوبت او باز میکنید و با یک گل اردک هنگامی که در تلاش برای افزایش یک نوبت دوم منجر شود.

"اگر شما نگاه کنید در آخرین بازی هر دو بار او باقی مانده بود در یک وضعیت که در آن او اساسا با توجه به جدا کردن خوب از این گروه گفت:" ریشه. "این نوع از بازیکن او است و چگونه او می رود در مورد کریکت. به همین دلیل او را بسیار حیاتی برای تیم ما – از آنجا که او حاضر به بازی در یک شیوه ای که مناسب وضعیت و مناسب آنچه ما نیاز داریم از او در هر نقطه ای داده می شود.

"من احساس می کنم یک نمره است فقط در اطراف گوشه برای او. او یک بازیکن با تجربه, بنابراین من مطمئن هستم که او می داند که. او را ناامید شود اگر او می شود یک فرصت برای به دست آوردن در این هفته آن را به دفعات مشاهده شده است."

انگلستان تیم ملی برای سومین آزمون

جو ریشه (Yorkshire) کاپیتان جیمز اندرسون (Lancashire), Jofra آرچر (Sussex) دومینیک Bess (سامرست), استوارت گسترده (Nottinghamshire), روری سوختگی (ساری), جس Buttler (Lancashire), Zak کرولی (Kent), سام Curran (ساری), Ollie پاپ (ساری), Dom, Sibley (Warwickshire) بن استوکس (دورهام), Chris Woakes (Warwickshire) علامت گذاری به عنوان چوب (دورهام).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن