6ix9ine و Nicki Minaj رنج می برند بزرگترین سقوط همیشه به صورت یک عدد تنها به عنوان "Trollz' قطره 33 مکان در یک هفته

Nicki Minaj و 6ix9ine آهنگ "Trollz" دچار بزرگترین سقوط همیشه برای یک آهنگ برای اولین بار در شماره یک در بیلبور

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

Nicki Minaj و 6ix9ine آهنگ "Trollz" دچار بزرگترین سقوط همیشه برای یک آهنگ برای اولین بار در شماره یک در بیلبورد هات 100 نمودار.

فقط یک هفته پس از این همکاری شد تنها 40 آهنگ برای راه اندازی در نقطه بالا در ایالات متحده موسیقی نمودار "Trollz" کاهش 33 مکان به 34 موقعیت با اطلاعات نمودار گزارش داد که این علامت بزرگترین سقوط یک شماره یک اولین در نمودار تاریخچه.

بسیاری از طرفداران نشان می دهد که مسیر از "Trollz" بود که یک ضربه ویروسی با تشکر Minaj را در رسانه های اجتماعی زیر می تواند طبیعی جدید برای آهنگ های که دریافت بسیار کمی رادیو بازی به فروش می رسد که معادل 116,000 واحد 36 میلیون که جریان با تنها 1.2 میلیون نفر از رادیو.

"این چیزی است که #1 بدون رادیو و یا playlisting به نظر می رسد در سال 2020" یکی از طرفداران نوشت. "اگر شما را حذف صنعت کنترل عوامل آن را آشفته. یک دستاورد برای یک هفته و دردناک به زودی پس از. ما احتمالا دیدن بیشتر از این پاپ آپ بازدید که به زودی پس از ناپدید در ماه های آینده."

دیگری در توئیتر خود نوشت: "یک آهنگ با رادیو. هیچ لیست پخش. Spotify در آن پرداخت می شود و گرد و غبار. اپل موزیک و غیره. صنعت منفور در آن است. هنرمند مستقل و برچسب. متنفر بودم... آن را در حال حاضر به نقطه بالا پس از آن تنها می تواند سقوط. تبریک barbz. ما را و شکستن رکورد."

در ماه مه 6ix9ine که همچنین به عنوان انجام Tekashi 6ix9ine متهم همکار خوانندگان جاستین بیبر و آریانا گراند از خرید هزاران نسخه از خود را تنها "با تو" به منظور به ضرب و شتم او آهنگ "Gooba" به بالای نمودار. آنها با رد این ادعا.

"درک این, آنها خریداری 30,000 یا بیشتر واحد در شش کارت های اعتباری" رپر گفت: در Instagram. "شش کارت های اعتباری. حالا دوباره میخوای لذت بردن از شماره 1 خود را. در حال حاضر توضیح دهید که چگونه شما خرید 30,000 با شش کارت های اعتباری است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن