نائومی اوزاکا تماس از منتقدان که خجالت او را برای لباس شنا عکس: "چرا شما احساس می کنید مانند شما می تواند اظهار نظر در مورد آنچه که من می پوشند؟'

ستاره تنیس نائومی اوزاکا به نام از منتقدان که خجالت او بیش از تصاویر اخیر او به اشتراک گذاشته از خودش در یک لب

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

ستاره تنیس نائومی اوزاکا به نام از منتقدان که خجالت او بیش از تصاویر اخیر او به اشتراک گذاشته از خودش در یک لباس شنای زنانه دوتکه.

در طول این ماه از 22 سال به اشتراک گذاشته است چندین عکس در Instagram خودش توسط استخر.

"Welp mornin' به شما من حدس می زنم" اوزاکا زیر نویس دو عکس از خودش در زرد از شنا در 19 جولای.

اما با توجه به دو بار گرند اسلم قهرمان که خطاب این موضوع در توییتر این هفته, عکس منجر به ناخواسته انتقاد از برخی از بیش از 1.1 m پیروان.

"من فقط می خواهم بگویم این خزنده من چگونه بسیاری از مردم در حال اظهار نظر @ من حفظ من گناه, تصویر' و 'سعی نکنید به کسی که شما نمی" اوزاکا نوشت. "شما نمی دانید من 22 من پوشیدن لباس های شنا به استخر.

"چرا شما احساس می کنید مانند شما می تواند اظهار نظر در مورد آنچه که من می پوشند؟"

اوزاکا را توییت باعث شد صدها نفر از طرفداران برای آمدن به دفاع با بسیاری از کف تنیس حرفه ای برای صحبت کردن.

"آنها هیچ چیز بهتر برای انجام این کار از نظر زندگی کسی که آنها فکر می کنم آنها می دانند. شما فقط نگه داشتن شما انجام" یک فرد است.

یکی دیگر گفت: "دوست دارم به شما نائومی پوشیدن آنچه شما می خواهید می شود که شما می خواهید."

این اولین بار نیست اوزاکا جهان بالاترین پرداخت زن ورزشکار حرفه ای شده با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در برابر کلاله اجتماعی است. در ماه ژوئن او به نام "مردم تصادفی" که می گویند ورزشکاران باید چوب "سرگرم کننده" و اجتناب از صحبت کردن در مورد سیاست.

"من از آنها بدم میاید هنگامی که افراد به صورت تصادفی می گویند ورزشکاران نباید با سیاست درگیر و فقط سرگرم کردن" او توییتی در آن زمان است. "اولا این است که حقوق بشر موضوع است. ثانیا: آنچه بیشتری به شما می دهد حق را به صحبت می کنند بیش از من ؟ با این منطق اگر شما کار در Ikea شما تنها مجاز به بحث در مورد 'GRÖNLID.'"

بعد از آن در ماه, در حالی که صحبت کردن با TIME100 مذاکراتاین ورزشکار حرفه ای است که صریح در حمایت از او برای ضد نژادپرستی تظاهرات شفافی در مورد این مسئله توضیح داد: "هر کس یک رای و می گویند من فکر می کنم این واقعا عجیب و غریب است که ورزشکاران گفت فقط به چوب به ورزش است.

"شما هرگز تا به یک آرایشگر و می گویند فقط چوب برای برش مو. این یک ننگ است که متصل می شود و من حتی نمی دانم که در آن از آن می آید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب