6G را 'دیجیتال دوقلوها', سامسونگ می گوید – و آن را دو ماه جلوتر از برنامه

سامسونگ نشان داده است برنامه های خود را برای 6G تکنولوژی ترسیم چشم انداز خود را برای "دیجیتال دوقلوها" فیزیکی

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

سامسونگ نشان داده است برنامه های خود را برای 6G تکنولوژی ترسیم چشم انداز خود را برای "دیجیتال دوقلوها" فیزیکی ما selves.

در یک مقاله تحقیقی منتشر شده در چهارشنبه, کره جنوبی گوشی های هوشمند غول پیکر اظهار داشت که وجود خواهد داشت سه کلید 6G خدمات: همهجانبه تمدید واقعیت (XR); high-fidelity تلفن همراه هولوگرام; و دیجیتال کپی.

"با کمک سنسور های پیشرفته هوش مصنوعی و فن آوری های ارتباطی آن ممکن خواهد بود به تکرار فیزیکی اشخاص از جمله مردم و دستگاه ها, سیستم ها و حتی مکان در یک دنیای مجازی" کاغذ سفید متحده است.

"در یک 6G محیط زیست از طریق دیجیتال, دوقلو, کاربران را قادر به کاوش و نظارت بر واقعیت در دنیای مجازی بدون زمانی یا محدودیت فضایی. کاربران قادر خواهد بود برای مشاهده تغییرات و یا تشخیص مشکلات از راه دور از طریق نمایندگی های ارائه شده توسط دیجیتال دوقلوها."

چنین پیشرفت می تواند کمک به روند مردم به طور فزاینده ای در حال کار و معاشرت با دیگران از راه دور با تماس های تصویری با جایگزین همهجانبه واقعیت ارتباط فعال با نسل بعدی واقعیت مجازی (VR) و دستگاه های هولوگرافی را نمایش می دهد.

سامسونگ می گوید که مردم را نه تنها قادر به مشاهده بلکه تعامل با دیجیتال ، برای مثال یک کاربر می تواند در محیط کار است در طرف دیگر از جهان از طریق دوقلو های دیجیتال "است که می تواند یک نماینده از یک کنترل از راه دور مجموعه ای از سنسورها و محرک."

به منظور رسیدن به این 6G نیاز به فوق العاده سریع انتقال داده و نرخ فوق العاده کم پوشیدگی زمانی که کنترل دستگاه از راه دور. 6G عملکرد را پشتیبانی می کند داده های نرخ 1000 گیگابیت در ثانیه است که 50-زمان اوج نرخ داده از 5G.

چگونه 6G را نسبت به 5G. (سامسونگ)

اما اصلی کاربر از 6G تکنولوژی با توجه به سامسونگ خواهد بود در واقع ماشین آلات. این شرکت به نقل از برآوردهای است که وجود خواهد داشت 500 میلیارد دستگاه های متصل در جهان تا سال 2030 – 59-بار بزرگتر از این انتظار می رود جمعیت جهان در آن زمان بود.

"به عنوان تعدادی از متصل ماشین آلات نمایی رشد می کند کسانی که ماشین آلات تبدیل خواهد شد و غالب کاربران از 6G ارتباطات" مقاله متحده است.

"نگاهی به تاریخچه ای از ارتباطات بی سیم فن آوری های توسعه یافته اند با فرض این خدمات برای انسان به عنوان محرک اصلی برنامه... ما انتظار جدید 6G فن آوری باید به توسعه به طور خاص برای اتصال صدها میلیارد ماشین آلات با توجه به آنچه مورد نیاز است برای ماشین آلات است."

دیگر از موارد استفاده از 6G شامل شخصی رادار و نقشه های داخلی تولید شده توسط گوشی های هوشمند, به گفته محققان در دانشگاه بولونیا و فرانسه جایگزین انرژی و کمیسیون انرژی اتمی.

این موسسه اعلام کرد در ماه مه که آنها در حال کار بر روی چندین 6G-پروژه های مرتبط با کمک بودجه از جذب کنسرسیوم به رهبری سرن.

"خارج از منزل شما باید نقشه های گوگل. چالش این است که برای رسیدن به آنچه که ما در حال حاضر انجام می دهند امروز با, هوای آزاد, سناریوی" Davide Dadari استادیار مهندسی برق در بولونیا گفت: مستقل.

نسل جدید از فن آوری ارتباطات بی سیم به طور کلی منتشر شده در هر 10 سال با ورود 5G را جانشین ثابت برای سال 2030. اما سامسونگ ادعا می کند اولین تجاری از 6G می تواند رخ دهد به عنوان اوایل به عنوان 2028.

به منظور سرعت بخشیدن به تحقیق و پژوهش برای 6G, سامسونگ راه اندازی پیشرفته ارتباطات مرکز تحقیقات در سال گذشته است.

"در حالی که 5G تجاری است که هنوز در مرحله اولیه خود آن را هرگز خیلی زود شروع به آماده شدن برای 6G" گفت: Sunghyun Choi که سر سامسونگ 6G مرکز تحقیقات.

"ما در حال حاضر راه اندازی بخش تحقیق و توسعه 6G فن آوری های ساختمان بر اساس تجربه و توانایی ما انباشته از کار بر روی چندین نسل از فن آوری ارتباطات از جمله 5G."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im