SpaceX راه اندازی زنده: آخرین به روز رسانی به عنوان Elon Musk reattempts Starlink ماموریت

SpaceX را یک بار دیگر تلاش برای راه اندازی آن موشک فالکون 9 به ارائه آخرین دسته از Starlink اینترنت ماهواره به

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

SpaceX را یک بار دیگر تلاش برای راه اندازی آن موشک فالکون 9 به ارائه آخرین دسته از Starlink اینترنت ماهواره به مدار است.

بلند کردن برنامه ریزی شده است برای 10.54 am به وقت محلی (3.54 pm BST) از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در دوشنبه آب و هوا اجازه.

آن است که دهم اندازی Starlink ماهواره و تعداد کل در مدار نزدیک به 600. SpaceX رئیس Elon Musk در نهایت امید به ایجاد یک 12,000 قوی صورت فلکی به منظور پرتو اینترنت با سرعت بالا به پایین به زمین.

راه اندازی شد و در ابتدا برنامه ریزی شده برای 26 ژوئن بود اما با تاخیر 12 روز به عنوان SpaceX گفت: آن تیم "نیاز به زمان بیشتری برای قبل از راه اندازی checkouts". دوم راه اندازی تلاش در 8 جولای بود پاک با توجه به آب و هوا فقیر.

SpaceX را یک جریان زنده از راه اندازی در دسترس است 15 دقیقه قبل از راه اندازی خواهد شد که در دسترس هستند در اینجا. شما همچنین می توانید دنبال مستقل's live وبلاگ زیر.

بر خلاف سه شنبه این آب و هوا که scuppered آن است. این دلیلی برای پایین ایستاده امروز راه اندازی شده به همین دلیل با توجه به زمانی که برای اولین بار راه اندازی تلاش شد سقط در اواخر ماه ژوئن. چهارمین بار خوش شانس ؟

فراموش نکنید که راه اندازی لغو شد!

تبلیغات

دنباله باید چیزی شبیه به این.

اگر آن پیش بروید در اینجا چگونه SpaceX توصیف آنچه انتظار می رود پس از راه اندازی:

  • فالکون 9 را بلند کردن از راه اندازی مجتمع 39A (LC-39A) در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.
  • فالکون 9 اولین مرحله که قبلا پشتیبانی خدمه اژدها اولین تظاهرات ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب RADARSAT صورت فلکی ماموریت و چهارم و هفتم Starlink ماموریت. پس مرحله جدایی, SpaceX را زمین فالکون 9 را در مرحله اول بر روی "البته من هنوز هم شما را دوست دارم" droneship خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس است.
  • این BlackSky جهانی فضاپیما را اعزام پی در پی شروع 1 ساعت و 1 دقیقه پس از پرتاب و Starlink ماهواره را اعزام حدود 1 ساعت و 32 دقیقه پس از پرتاب. Starlink ماهواره های مستقر خواهد شد در یک مدار دایره ای که انجام شد برای اولین بار از طریق چهارم Starlink ماموریت.

60 درصد این شانس داده شده توسط ما فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران در مورد این هم جلوتر از روز چهارشنبه scrubbed, راه اندازی, پس نگه داشتن انگشتان عبور.

تبلیغات

با بیش از دو ساعت تا, راه اندازی, سوال بزرگ این است که آیا آب و هوا برگزار خواهد شد. در حال حاضر وجود دارد 60 درصد احتمال راه اندازی کنم.

این سومین تلاش در راه اندازی آخرین دسته از Starlink ماهواره به مدار با آخرین تلاش روز چهارشنبه لغو شده به دلیل آب و هوای بد.

SpaceX راه اندازی لغو دقیقه قبل از بلند کردن

SpaceX شده و مجبور به لغو آن آخرین راه اندازی با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی. خصوصی فضایی شرکت پاک آسانسور از آن Falcon 9 rocket فقط چند دقیقه قبل از آن برنامه ریزی شده در زمان راه اندازی به عنوان باران ابرها گذشت بیش از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا. راه اندازی شد و در حال حاضر با تاخیر داشتن که قبلا برنامه ریزی شده برای 26 ژوئن. جدید زمان راه اندازی است

به انجمن خوش آمدید مستقل's پوشش SpaceX راه اندازی امروز. پرتاب است که مدت کوتاهی قبل از 4ساعت زمان انگلستان یا 11 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

تبلیغات

لطفا یک لحظه صبر کنید برای زنده وبلاگ به بار...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب